SON EKLENEN FİLMLER
Özel Bir Gün – Mother’s Day
Türkçe Dublaj

Özel Bir Gün – Mother’s Day

Karmaşık ilişkilerin yaşandığı Dünya'da farklı sıkıntılar çeken ve ayrı yaşam mücadeleleri veren insanların özel bir günde buluşmasını anlatan film 2016 yılının ilk aylarında vizyona girmiştir. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin baş rollerini Jennifer Aniston, Julia Roberts ve Kate Hudson gibi başarılı isimler canlandırıyor. Her ne kadar komedi yapımı olsa da dram kurgusunun daha yoğun işlenmiş olduğu 118 dakikalık filmin yönetmenliğini Garry Marshall üstelenmiş. Filmin konusunu merak edenler için özetlemek gerekirse şöyle; Farklı yaşamların içinde verilen yaşam mücadeleleri anneler gününde tuhaf bir tesadüfle birleşmeye başlayacaktır. Zira çok genç yaşta evlenen ve iki çocuk doğuran Sandy, sıkıntılı bir süreç içerisinde eşinin kendisinden boşanmak istediğini ve kendisinden daha genç bir kadınla birlikte olmak istediğini öğrenmiştir. Diğer yandan henüz yeni yeni ergenliğe adım atan kızı ile sürekli ilgilenmek zorunda olan Bradley ve ün kazanmasına rağmen evlat sevgisinden vazgeçmiş olan Miranda'nın acıklı hikayeleri aynı günde bir araya gelecek ve çözümleri ile birlikte bireylerinde yaşamları kesişecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 232970   tarih   Tarihi : 13 Ekim 10:04   İmdb : 5.6 İzle

İlişki Durumu: Kaçamak – She’s Funny That Way

Geçtiğimiz aylarda 35 yaşına girmiş olan Arnold Albertson, yenetenekli bir tiyatro yönetmenidir. Evli ve karizmatik bir adam olan Arnold, şu sıralar mesleğinde bir düşüş yaşamaya başlamıştır. Tekrar aynı konumuna gelebilmek için bomba gibi bir oyunla dönmek zorunda olan genç adam, yeni oyunu için oyuncu seçmelerine başlar. Isabella Patterson isimli bir kadının baş role seçilmesi ile isyan bayrağını çeken Arnold, yönetmen kadrosuna bu kadının eskiden fahişelik yaptığını ve kendisi ile bir seferinde birlikte olmuştur. Hayatını düzeltmek için çabalarken ansızın çıkagelen bu kadın yaşamını daha çok karıştıracaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37075   tarih   Tarihi : 19 Aralık 11:07   İmdb : İzle

Cake

Uzun zaman önce hayata küsen ve evinde yaşamaya başlayan Claire, genç ve güzel bir kadındır. Sıkça yaşadığı sorunlardan ve hastalığından dolayı içine kapanan Claire, dışarıda sadece psikoloğu ve yakın arkadaşı Silvana ile görüşmektedir. Kimi zaman üye olduğu bir grubun terapi toplantılarına giden ve onun haricinde evinden çıkmayan Claire, gün geçtikçe kendisini yaşama bağlayan ekte bir şey kalmadığını fark eder. Terapi grubundan bir arkadaşının kendisini öldürmesiyle bu düşüncesine daha çok bağlanan Claire, artık yaşamına son vermeyi düşündüğü anda değişik olaylar yaşamaya başlayacaktır. Psikolojik bir dram öyküsünü konu alan Cake filmini başarılı yönetmen Daniel Barnz hazırlamış ve baş rollerinde Jennifer Aniston, Sam Worthington, Anna Kendrick gibi oyuncular yer almıştır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36859   tarih   Tarihi : 25 Ağustos 10:54   İmdb : İzle

Patrondan Kurtulma Sanatı 2 – Horrible Bosses 2

5 Aralık 2014 tarihinde vizyona giren ve sinema sevenler tarafından kahkahalarla izlenen Patrondan Kurtulma Sanatı 2 (Horrible Bosses 2) filmi Jason Bateman, Jason Sudeikis ve Charlie Day üçlüsünü yeniden bir araya toplamıştır. Yönetmenliğini Sean Anders'ın yaptığı film izleyiciyi komedi dolu dakikalara davet ediyor. Filmde; Hayatlarını hep başkalarının emrinde çalışarak geçiren Dick, Dale ve Kurt kendi işlerini kurmaya karar verir. Ancak bu işi kurmak için yüklü miktarda paraya ihtiyaçları vardır, ve bu para sadece patronun kasasında gizlidir. Hırsızlık yapmayacakları için patronlarının canı gibi sevdiği oğlunu kaçırmaya karar veren Dick, Dale ve Kurt, bu işi başardıklarında çok zengin olacaktır. Tabi işler istedikleri gibi giderse.. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 84392   tarih   Tarihi : 27 Şubat 12:32   İmdb : İzle

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust

Kariyerlerine ve paraya oldukça önem veren George ve Linda kısa zaman önce dünya evine girmiştir. Hayatlarını hep işlerine göre ayarlayan ve hiç çılgınlık yapmayı göze alamayan George ve Linda'ın tek çılgınca yaptıkları şey arada bir evlerinin yakınındaki bir barda içmektir. Bir gün hayatlarının en kötü gününü yaşayan çift George'un işten kovulmasıyla hayatlarının alt üst olduğunu düşünmeye başlar. Fakat bu işten bir çıkış yolu vardır. Rahat ve zengin olarak yaşamak için George'un Atlanta'daki kardeşinin yanına taşınacak olan genç çift, o adamla yaşamanın nasıl zor olacağını bilmemektedir. Her şeye rağmen uçağa atlayan ve Atlanta'ya doğru yola çıkan çift, yolda kendilerine cennet adı verdiği bir grupla tanışır. Bu grubun tek gayesi hayattan zevk almaktır. Grubun çekiciliğine kapılan ve yollarını onlarla birleştiren George ve Linda seçtikleri yolda gerçekten mutlu olabilecekler mi ? Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 39336   tarih   Tarihi : 21 Ekim 12:02   İmdb : İzle

Aman Tanrım – Bruce Almighty

Film camiasından efsaneleşmiş bir isim olan başarılı aktör Jim Carrey'nin baş rollerinde yer aldıdğı Aman Tanrım Filmini Tom Shadyac yönetmiştir. Senaristliğini Steve Oedekerk, Steve Koren ve Mark O'Keefe'nin ortak olarak yaptığı film Bir çok dalda akademik ödüle layık görülmüştür. Filmde; New York'ta küçük bir dairede yaşayan Bruce Nolan başarılı bir televizyon muhabiridir. Fakat herkes Bruce'dan şikayetçidir. Zira Bruce, hiç bir şeyi beğenmez her şeye bir kulp bulur ve herkesi kendinden bir şekilde uzaklaştırırdı. Tüm insalardan daha güçlü olmak ve çok becerikli bir adam olmak için her gün tanrıya yalvaran Bruce, bir sabah tanrıyı karşısında bulur. İnsan kılığında Bruce'un yanına gelen tanrı, tüm gücünü bir süreliğine kendisine vereceğini şeyler. O dakikadan itibaren traji komik maceralara imza atacak olan Bruce, aslında yanlış bir şey istediğinin farkına varacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 46933   tarih   Tarihi : 18 Ekim 12:41   İmdb : İzle

Belalı Rehine – Life of Crime

Aileleri olmayan Ordrell Robbie ve Louis Gara aileleri olmayan ve doğduğu günden beri birlikte takılan iki oto hırsızıydı. Hayatlarını oto hırsızlığı yaparak sürdüren ikili bir gün yakayı ele verecek ve hapsi boylayacaklardır. Cezalarını tamamlayan ve özgürlüklerine yeniden kavuşan ikili son bir vurgun yaparak bu piyasadan çekilmek isterler. İkili son planını devreye sokar ve iş adamı Frank Dawson'ın karısı Mickey Dawson'ı kaçırarak eşinden 1 milyon dolar fidye isterler. Ancak, ikilinin hesaba katmadığı bir şey vardır. O da Frank, zaten karısından kurtulmanın planlarını yapıyordu ve hırsızların eşini kaçırması onunda işine gelmiştir. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 32209   tarih   Tarihi : 11 Eylül 18:15   İmdb : İzle

Marley ve Ben – Marley and Me

İki rakip firmada çalışan sevgililer bir kış günü evlenmeye karar verir. John ve Jenny birbirlerine deli gibi aşıktır. Sadece işleri gereği birbirleri ile didişirler. Genç evli çift soğuk havaları bırakıp güneye yerleşmeye karar verirler. İşlerini hırslı bir şekilde sürdüren yeni evli aşıklar kendilerine bir ev ve bir araba alırlar. Çocuk sahibi olma konusunda endişeleri olan erkek karısının da bu duruma alışması için ilk önce ufak bir köpek almaya karar verirler. Karısına sürpriz yaparak onu bir köpek çiftliğine götürür ve labrador cinsi yavru bir kuçu kuçu alırlar. Fakat Jenny şehir dışına çıkması gerekir. 15 günlüğüne yavru köpeğe yani Marley'e John bakacaktır. Güzel bir aile filmi izlemek istiyorsanız David Frankel'in yönetmenliğini yaptığı Marley ve Ben filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
yorum0    yazar İzlenme : 41637   tarih   Tarihi : 12 Ağustos 13:01   İmdb : İzle

Management – Aşk Yönetimi

2008' de vizyona giren ABD yapımı olan ve Komedi ile Romantik türlü Aşk Yönetimi filmini Stephen Belber çekmiştir. Mike ailesinin olan Arizona' da işletimi süren bir otelde kalır. Otelde tanıştığı birisiyle alkol içerek sohbetleri koyulaşır ve geçen zamanda kendilerini ülke turunda görürler. Mike yaşamdan bir beklentisi olmayan ve hayal dünyası geniş birisidir. Sue' nin iş yerinin bulunduğu Marland' a seyahat eder. Ama Sue' nin büyük uğraşlar sonrasında kurduğu dünyasında Mike giremeyecektir. Bu ikili düşündüklerinden başka bir iş yapmazlar ve zaman geçtikçe ikisininde birbirlerinin yanında olması gerektiğinin farkına varırlar. Filmin başrollerinde, Jennifer Aniston, Woody Harrelson, Steve Zahn, Fred Ward ve Gavin Bristol' da yer almaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 31305   tarih   Tarihi : 2 Ağustos 16:21   İmdb : İzle