SON EKLENEN FİLMLER
Grinin Elli Tonu Filmi İzle – Fifty Shades of Grey
Türkçe Dublaj

Grinin Elli Tonu Filmi İzle – Fifty Shades of Grey

Anastasia Steele genç, güzel ve seksi bir kızdır, derece ile girdiği üniversitenin son sınıfını okuyan Anastasia, nihayet üniversitede son aylarını geçirmeye başlamış ve tezi için genç bir girişimci aramaktadır, sonunda ülkenin en zengin ve en genç şirket yöneticisi Christian Grey isimli bir adamla görüşme şansı yakalayan Anastasia, genç adamı gördüğü ilk anda ona vurulacak ve onun nefes kesici tavırlarını izlemekten kendini alıkoyamayacaktır. Ancak Anastasia'ya göre Christian ile aralarında bir şey olması imkansızdır zira genç adam kendisinden daha iyilerine layıktır. Fakat Christian böyle bir düşünceye sahip değildir, ama Anastasia'nın kendi hayatına ve fantezilerine ayak uyduramayacağından endişelidir. 13 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek olan Grinin Elli Tonu Filmine sitemizden ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyirler. Gerçek hayattan esinlenmiş bu filmin en çarpıcı örneği ise ülkemizde bulunan seks işçilerinin gerçek bir geçim sıkıntısı çekmesi ile maddi olarak kazanç elde edememelerinden kaynaklanan sorunlar onları çeşitli yöntemler ile para kazandırmaya yönlendiriyor örneğin İnternet sitelerine reklam vermek gibi yeni nesil eşlik edici siteler kullanılıyor izmir escort bayan sayesinde para kazanabiliyorlar.
yorum5    yazar İzlenme : 857628   tarih   Tarihi : 18 Kasım 16:01   İmdb : İzle
The Fundamentals of Caring
Türkçe Altyazı

The Fundamentals of Caring

Selena Gomez, Paul Rudd ve Craig Roberts'ın baş rollerini paylaştığı The Fundamentals of Caring filmi dram kategorisi ile sinema perdelerindeki yerini almıştır. Yönetmenliğini Rob Burnett'ın yaptığı filmin konusu şöyle; 40'lı yaşlara kadar bir çok başarılı kitap yazmış olan Ben, son kitabından sonra ruhen yorulduğunu fark etmiş ve emekliliğe ayrılmaya karar vermiştir. Artık beden olarak çalışacak ve belki küçük bir çocuğa bakıcılık yapacak olan Ben, bu kazancını sağladığı kadar kendisini iş için zorlayacak ancak daha fazlası için uğraşmayacaktır. Kısa bir dinlenme sürecinden sonra aklına yatan bir iş bularak farklı bir bölgede yatılı olarak bakıcılık yapmaya başlayan Ben, kendisine verdiği sözü yavaş yavaş unutmaya başlar. Zira bakımdan çok ilgiye muhtaç bir genç olan Trevor, kötü bir kaza sonrası belden aşağısını kaybetmiştir. Bu durum eğitim ve sosyal çevresini etkilerken oldukça sevecen ve hayata pozitif bakan Trevor bir anda bambaşka bir insan olmuştur. Trevor'un hikayesini ailesinden dinleyen ve onun için bir şeyler yapamaya karar veren Ben, çok yakında genç adamla birlikte keyifli bir yolculuğa çıkacaktır. Hem iç dünyalarında çözümlenmeyen sorulara cevap bulacak hemde diledikleri gibi eğlenecek olan iki adam, kendilerine koydukları hedefe ulaşmadan geri dönmeyeceklerdir. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 111138   tarih   Tarihi : 29 Haziran 11:46   İmdb : 7.5 İzle

Advantageous

Yaşamın daha zor ve insanların daha acımasız olduğu gelecek dönemde eşini kaybetmiş olan Gwen, küçük kızı Jules'i tüm olumsuzluklara rağmen büyütmeye başlar. Geçim sıkıntıları olmalarına rağmen otoriter ve zeki bir anne gibi davranan Gwen, hiç bir zaman kızına yokluk yaşatmaz. Günden güne eşini daha çok özlerken hayatını kızı için düzene sokmaya çalışan Gwen, kızında ki istikrarsız tavırları gördükçe üzülemeye ve kendini kaybetmeye başlayacaktır. Zorlu yaşam şartları ve dram dolu zamanlar geçiren bir annenin duyguları ve davranışlarını genel anlamda konu edildiği Advantageous filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 35175   tarih   Tarihi : 8 Ocak 11:01   İmdb : İzle

Spooks: The Greater Good

İngiltere'de şu sıralar farklı bir telaş vardır. Bir teslimat sırasında iki polis memurunu yaralayarak kaçan Adem isimli bir terör örgütü üyesi, korkunç bir eylemin peşindedir. Üstlerinden aldığı bilgiler ile bir çok masum insanın canını akacak olan bu teröristi hedefine ulaşmadan yakalamak ise iki başarılı dedektif Will Holloway ve istihbarat şefi Harry Pierce'e düşmüştür. Masum insanları öldürmeden teröristi yakalamak zorunda olan Will ve Harry, görev sırasından bir çok zorlu engeli aşmaya çalışacaktır. Uzun bir süredir merakla beklenilen Spooks: The Greater Good filmi sonunda web sitemizde yerini almıştır. Keyifli seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 44726   tarih   Tarihi : 14 Aralık 11:10   İmdb : İzle

Küçük Karmaşa – A Little Chaos

Anne ve babasını kaybetmiş genç bir kadının öyküsünü anlatan Küçük karmaşa (A Little Chaos) filmi aslında bir kadının cinsiyet ayırmaksızın neler yapabileceğini izleyiciye aktarıyor. Kadınlara pekte değer verilmeyen 17. yüzyılda Fransa'da geçen hikayenin konusu şöyle; Oldukça yetenekli ve çalışan bir kadın olan Sabine, kurak ve zengin insanların pek bulunmadığı bir bölgede çevre düzenlemesi yaparak ihtiyaçlarını karşılayan bir kadındır. Anne ve babası Sabine'yi yıllar önce yalnız bırakmışken yaşamına girmek isteyen bir adam olmamıştır. Zira Sabine'nin yeteneği ve güçlü kişiliği her erkek tarafından kıskanılacak bir derecededir. Fakat Bir gün kader Sabine'ninde yüzüne gülmüş ve o dönemin kralı 14. Louis'i tarafından bir iş teklifi almasını sağlamıştır. Sarayda kusursuz bir iş çıkarmanın keyfini sürerken orada ki insanlar tarafından sürekli aşağılanan Sabine, her şeye rağmen Andre ile tutkulu bir aşka tutulacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 22868   tarih   Tarihi : 21 Ekim 12:15   İmdb : İzle

Siyah Yada Beyaz – Black or White

2014 yılında yönetmen Mike Binder tarafından hazırlanan Siyah yada Beyaz (Black or White) filminin baş rollerinde Kevin Costner, Anthony Mackie ve Octavia Spencer, gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmde; Elliot, eşini ve kızını talihsiz bir kazada kaybetmiş ve baş belası yaramaz torununa ömür boyu bakmak zorunda kalmıştır. Çocuklardan hiç bir zaman hoşlanmamış olan Elliot, bu durum karşısında zor günler geçirirken torunu günden güne büyümeye başlar. Torunu ile birlikte büyüyen sorunlar yaşlı adamı hem hayattan bezdirecek hemde unuttuğu duyguları yeniden tatmasına sebep olacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59828   tarih   Tarihi : 16 Haziran 15:29   İmdb : İzle

The Forger

Raymond Cutter,sanat camiasında yer alan değerli parçaların maliyetinden anlayan acemi bir hırsızdır. Kısa zaman önce bir suç işleyip ceza evine giren ve oğlunun kanser hastası olduğunu öğrenen Raymond, çaresiz bir şekilde ceza evinden çıkış yolunu aramaya başlar. Oğlunun tedavisi için yüklü bir miktar paraya ihtiyacı olan Raymond,suç dünyasının en acımasız adamından bir teklif alır. Teklif sayesinde paraya ve özgürlüğüne kavuşacak olan genç adam, ya teklifi kabul edecek ve tehlikeli bir işe girişecek. Ya da oğlunun çaresiz bir şekilde ölümünü izleyecektir. İyi seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 61758   tarih   Tarihi : 30 Nisan 12:48   İmdb : İzle