SON EKLENEN FİLMLER
Kapının Diğer Tarafı – The Other Side of the Door
Türkçe Dublaj

Kapının Diğer Tarafı – The Other Side of the Door

2016 ABD yapımı olan Kapının Diğer Tarafı (The Other Side of the Door) filmi korku, gerilim türündedir. Sarah Wayne Callies, Jeremy Sisto ve Sofia Rosinsky'nin baş rollerinde yer aldığı filmin yönetmenliği Johannes Roberts'a ait. Türünün başarılı örneklerinden biri olan 96 dakikalık film IMDB'den aldığı 5.3'lük puanıyla beklenilenin üstünde bir izleyici kitlesine sahip oldu. Filmde; Yıllar önce mutlu bir birlikteliğe adım atmış olan Maria ile Michael, evliliklerinin üzerinden geçen kısa süre zarfında bir kız ve birde erkek olmak üzere iki çocuk sahibi olmuştu. Maddi açıdan herhangi bir sıkıntıları olmayan ve birlikte oldukları sürece her sorunun üstesinden gelen Maria ile Michael çifti, hafta sonu tatili için yaptıkları hazırlıklar sırasında korkunç bir kaza geçirerek küçük oğullarını kaybederler. Bu tarifsiz acıya dayanamayan ve oğlunun arkasından bir çok kez intihar girişiminde bulunan Maria, eşi Michael tarafından bir süre yaşadığı psikolojik travmalar yüzünden kliniğe yatırılmak zorunda kalır. Hayatının en kötü günlerini bu klinikte yaşayacak olan Maria, tedavi süresinin sonlanması ile oğluna kavuşmak için yeni yöntemler aramaya başlayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 190365   tarih   Tarihi : 4 Ağustos 10:03   İmdb : 5.3 İzle

Hangman

Keyifli bir tatilin ardından evlerine dönen Miller Ailesi, evlerine hırsız girdiği gerekçesi ile polise başvururlar. Zira eve döndüklerinde her şey dağılmış karıştırılmış ve kimi eşyalar kaybolmuştur. Araştırmalar yapılmasına rağmen hiç bir şey bulunamaz ve Miller Ailesi, tedirgin bir şekilde evlerinde yaşamaya devam eder. Ancak tedirginlikleri hiç bir zaman bitmeyecektir. Zira ailenin korkunç günleri yeni başlamıştır. Evlerinde gizlenen bir adam tüm yaşamlarını darmadağın edecektir. 2015 İngiltere yapımı olan Hangman filminin baş rollerinde Amy Smart, Jeremy Sisto, Ty Simpkins ve Kate Ashfield, gibi isimler yer alırken yönetmenliğini Adam Mason üstlenmiştir.
yorum0    yazar İzlenme : 41190   tarih   Tarihi : 16 Şubat 13:09   İmdb : İzle

Çok Havalıyım – As Cool As I Am

Küçük yaşta anne ve babasının ayrılmasıyla annesinin yanında yaşamaya mecbur bırakılan Lucy, annesi ile anlaşamıyor, hatta ondan nefret ediyordu. Babasını daha çok seven fakat babasının yurt dışındaki işleri yüzünden onunla sadece senede 1 kez görüşen genç kız, babasıyla geçirdiği 2 gününü oldukça iyi değerlendirmeye çalışıyor ve babasını her gidişinde kendisini de yanında götürmesi için yalvarıyordu. Fakat istediği hiçö bir şeyin yolunda gitmediği berbat hayatta Lucy, isteklerinin olmadığı için isyana başvurur. Ve oldukça sapkın arkadaşlarla tanışır. Ergenlik dönemini oldukça ağır geçiren Lucy'nin duygusal ve fiziksel istekleri de artık iyice gelişmiştir. Kendini kötü yollara vurarak anne ve babasından intikam alabileceğini düşünen Lucy, aslında ne kadar yanlış bir şey yaptığının farkına çok geç varacaktır. Fakat her kötülükten kurtulmanın elbet bir yolu vardır. Baş rollerinde James Marsden, Claire Danes ve Sarah Bolger gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı 2013 yapımı Çok Havalıyım (As Cool As I Am) filmi başarılı bir dram öyküsünü anlatmaktadır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 56486   tarih   Tarihi : 3 Kasım 14:09   İmdb : İzle

Garson Kız – Waitress

Sisto ve Jenna, severek evlenen mutlu bir çifttir. Belli bir zaman geçtikten sonra kocasının yaşamına dair karışmasından sıkılan Jenna, hiç istemediği bir yaşam içerisindedir. Garsonluk yaparak ve kazancını biriktiren Jenna' nın en büyük hali ise bir gün eşini terk edebilecek öz güveni olamasıdır. Lezzetli ve görüntüsü ile iştah kabartıcı kekler ve pastalar yapan Jenna, büyük bir yeteneğe sahiptir. Yaşadıkları sorun ve zorluklarla mücadele etmek için gücünü kaybetmeyen Jenna, kendisini mutfakta mutlu hissetmektedir. Bir gün hiç beklenmedik bir şekilde hayat sürpriz yapar. Beklenmedik bir durumda hamile olduğunu öğrenir ve umudu ile hayalleri yıkılmasına neden olur. Bir yandan ise hiç hissetmediklerini hisseder ve kendisine bir güven gelmiştir. Daha küçük ve daha doğmamış olan bebeğinden gelen mektuplar sayesinde yeni bir umut penceresinin aralanmasına neden olacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 29137   tarih   Tarihi : 11 Eylül 22:47   İmdb : İzle