SON EKLENEN FİLMLER

Re kill

Tüm dünya da korkunç bir şekilde yayılmaya başlayan virüs insanlığı %85’ini yok etmiş ve hızla ilerleyeme devam ediyordur. Ölen insanların evrimi bir tür zombi olarak tamamlanırken, yaşamaya hala devam eden insanlar bu yaratıklarla zorlu bir mücadeleye sürüklenecektir. Çoğu kişinin başarısız olduğu bu savaşta özel eğitimli timler, sağlıklı her insanı kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır. Sıradan bir zombi filmi konusunun hakim olduğu Re-kill başarılı oyunculuklar ile keyifli bir hale getirilmiş ve izleyiciye sunulmuştur. Sinema severlerin aksiyon filmlerinden tanıdığı ve beğenerek izlediği Scott Adkins'in baş rollerinde yer aldığı filmi kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 43086   tarih   Tarihi : 3 Kasım 12:38   İmdb : İzle

Jarhead 2: Ateş Alan – Jarhead 2: Field of Fire

Aksiyon ve Savaş türünde oldukça iyi bir yapım olan Jarhead 2: Field of Fire filmi 19 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girmiştir. Baş rollerinde Cole Hauser, Jesse Garcia ve Josh Kelly gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmin konusu şöyle; Amerikan ordusunda yıllardır görev yapan Onbaşı Chris, bölüğü ile birlikte bir teslimat yapmak üzere ayrıldığı karakolunda kötü bir haber alır. Karakol bir grup terörist tarafından baskın yemiş ve ele geçirilmiştir. Teslimatı yapacakları alana ulaşmak için hızlanan ve askerlerini korumaya çalışan Chris, hiç beklemediği bir anda vurulur. Kendilerine karşı açılan ateş ile çatışmaya ve kaybettikleri karakollarını geri kazanmaya çalışacak olan Chris ve ekip arkadaşları ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 22454   tarih   Tarihi : 16 Ekim 12:34   İmdb : İzle

Jarhead 2: Field of Fire

Kavanoz Kafa olarak da bilinen Jarhead filmi savaş ve aksiyon sahneleri ile izleyiciyi büyülemişti. Filmin birincisinde 1990'da Irak da ki savaşı ve işgal olaylarını anlatıyordu. Askerlerin en cesuru ve akıllısı olan Jarhead 1. film de çölün ortasında sırtında ki çanta ve tüfekle önemli bir rol oynuyordu. İkinci film olan Kavanoz Kafa 2 filminde ise bir savaş sırasında ağır şekilde yaralanmış olan onbaşı chris isimli bir askerin karakola gitme çabası anlatılmaktadır. Ayrıca görev için bir ekip oluşturularak bayrağı indirenleri bulma ve öldürme anlatılıyor. Aksiyon ve savaş sahnelerinin hız kesmediği Don Michael'in yönetmenliğini yaptığı 2014 ABD yapımı savaş filmini izlemenizi öneriyoruz. 103 dakikalık bu filmin baş rollerinde Jesse Garcia ve Come Hauser yer almaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 32173   tarih   Tarihi : 15 Ağustos 16:10   İmdb : İzle