SON EKLENEN FİLMLER
Snowden
Türkçe Dublaj

Snowden

Ülkesi için canını verebilecek milliyetçi bir adam olan Edward Snowden, henüz 20'li yaşlara gelmiş ve sonunda orduya kabul edilmiştir. Askerlik Edward için bir birey olarak oldukça önemli bir görev iken, korkunç bir kaza genç adamın tüm hedeflerini yıkar. İki bacağının birden geçici olarak sakatlanması üzerine Amerika'n Ordusu Edward'ı zorunlu olarak askeriyeden uzaklaştırma kararı alır. Bu durum Edward'ın hayallerinin yıkılmasına neden olurken Edward, diğer taraftan yeni umutlar kurmaya başlar. Zira CIA'ın uzun süredir memur aldığını bilen Edward, mülakatlara girecek ve yine ülkesi adına yararlı bir iş peşinde koşturmaya devam edecektir. Masa başında insanların yararı adına çalışacağı bilişim biriminde yeni yeni işleri öğrenen genç adam, çok yakında CIA'de devletten gizli işler döndüğünün farkına varacaktır. Bunları ifşa etmek için elinden geleni yapacak olan Edward, kusursuz planları ile mücadele gerektiren uzun bir sürece adım atacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 146700   tarih   Tarihi : 15 Kasım 14:11   İmdb : 7.4 İzle

The Night Before

Yaklaşan Noel gecesi ile birlikte nerede eğleneceklerini düşünmeye başlayan Ethan, Isaac ve Chris Roberts, noel gecesinin hemen öncesinde yaptıkları bir çılgınlıkla tüm Dünya'da tanınmaya başlarlar. Şan ve şöhretin güzelliğinde sarhoş olmaya başlayan 3 arkadaş hızla çıktıkları bu basamaklarda, çok yakında sert bir kayaya çarparak duracak ve aslında gelecek için bazı şeyler yapmaları gerektiğinin farkına varacaklardır. Davet edildikleri New York Noel gecesinde de bu soruna bir çare bularak yaşamları sonsuza dek rahat ve yaşanır kılacaklardır. Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen ve Anthony Mackie gibi komedi filmlerinde tanıdığımız ünlü isimlerin baş rollerinde yer aldığı The Night Before filminin yönetmenliğini Jonathan Levine yapıyor. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 49453   tarih   Tarihi : 24 Mart 12:16   İmdb : İzle
Tehlikeli Yürüyüş – The Walk
Türkçe Dublaj

Tehlikeli Yürüyüş – The Walk

2008 yılında Teldeki Adam isimli yapım ile tanıdığımız Philippe Petit, New York'un en yüksek kulelerinin üzerine ip gererek yürüyüş yapmıştır. İnce bir ip üzerinde ölüme meydan okuyan genç adam, tüm ayrıntıları bir bir düşünmüş ancak yaşanan olumsuzluklar tüm insanlara korkulu zamanlar yaşatmıştır. 4 saatin sonunda ismini tarihe yazdıracağı yürüyüşü tamamlamak üzere olan ip cambazı yaşadıkları ile bir çok insana öncü olacaktır. 09 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren ve kısa bir süre içinde sitemizde yerini alan Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmi sizlerle.
yorum0    yazar İzlenme : 63757   tarih   Tarihi : 28 Ocak 9:12   İmdb : İzle

Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın /1080p/

4 kısa bölümden oluşan Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın ilk filmi Günah Şehri'nin devamı niteliğinde yazılmıştır. Başarılı baş rol oyuncuları Bruce Willis ve Jessica Alba ile izleyicinin tüm dikkatini toplamayı başaran film oldukça iyi izlenme almıştır.Filmde; Uğruna her şeyini feda ettiği genç kadın Ava, Dwight'ı korkunç tuzaklarından birine düşürmüş ve aldatmıştır. İntikam ateşi ile yanıp tutuşan Dwight, ülkede büyük bir kaosa neden olacaktır. Kısa bir süre önce vizyona giren film şimdi filmiizle.gen.tr farkıyla sizlerle. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 48226   tarih   Tarihi : 4 Eylül 10:02   İmdb : İzle
Başlangıç Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj

Başlangıç Türkçe Dublaj izle

Cobb'un uzmanlık alanı karşısındakinin fikirlerini ve düşüncelerini öğrenip çalabiliyordu. Bugüne kadar sayılı insanda görülmüş bu yeteneği ve marifeti onu casusluğun karanlık ve tehlikeli dünyasında önemli ajanlardan biri yapmıştır. Cobb için ilk zamanlar güzel ve yolunda gitse de ilerleyen zamanlarda kaçak konumuna düşecek ve her yerde aranacaktır. Sevdiği her şeyi ve ailesini kaybeden Cobb'a kaybettiği her şeyi kazanabilmesi için son bir görev daha verilecektir. Kaybettiği hayatını ve sevdiklerini kazanabilmek Cobb'un sandığı kadar da kolay olmayacaktır. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 20982   tarih   Tarihi : 12 Aralık 10:47   İmdb : İzle