SON EKLENEN FİLMLER
Eyvah Annem Dağıttı – Bad Moms
Türkçe Altyazı

Eyvah Annem Dağıttı – Bad Moms

2016 yılının en keyifli ve eğlenceli komedi yapımlarından biri olan Eyvah Annem Dağıttı (Bad Moms) filmi Scott Moore ve Jon Lucas'ın direktörlüğünde beyaz perdeye taşınıyor. Arkadaştan Öte, Siyah Kuğu ve Ayı Teddy gibi popüler filmlerde baş rol alan Mila Kunis'in oyuncu kadrosunda yer aldığı filmden çok büyük haz alacaksınız. Temmuz ayının sonlarına doğru vizyona giren filmin konusu şöyle; Hayatını her zaman bir düzen içerisinde yaşamış olan Amy Mitchell, genç yaşta yaptığı yanlış evliliğinden sonra dünyalar tatlısı 2 çocuğuna tek başına bakmak zorunda kalmıştır. Zira çılgınlığı ile tanınan kocası Alp'lere yapılacak olan bir gezi için Amy'i boşamıştır. İyi bir kariyere sahip olan ve aynı zamanda çocuklarını mükemmel bir şekilde büyüten Amy, yaşadığı baskının ağır gelmeye başlamasıyla kendi hayatında nelerden vazgeçtiğinin farkına varır. 2 yakın arkadaşı ile birlikte bir gece fazla alkol alan ve bundan sonra kısa bir süreliğine kötü anne olmaya karar veren Amy Mitchell, çok yakında eğlencenin dibine vuracak ve hiç sevmediği okul aile birliği başkanı Gwendolyn tarafından yakın takibe alınacaktır. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 181100   tarih   Tarihi : 21 Ekim 14:36   İmdb : 6.5 İzle
Kaptan Fantastik – Captain Fantastic
Türkçe Altyazı

Kaptan Fantastik – Captain Fantastic

Matt Ross senaryosunu yazıp yönettiği ve baş rollerinde Viggo Mortensen, Steve Zahn ve Missi Pyle yer alıyor. Dram kategorisinden sitemizdeki yerini alan Kaptan Fantastik (Captain Fantastic) filmi duygusal bağlamda oldukça keyifli bir kurguya sahip. İzleyicisinin merakla beklediği filmin öyküsünü özetlemek gerekirse şu şekilde; 35 yaşını çoktan geçmiş olan Ben, 6 çocuk babası dul bir adamdır. Şehir hayatından hoşlanmaması uzun zaman önce onu doğanın bağrında yeni bir yaşam kurmasına iterken Ben, 6 çocuğunun ardından standart hayatını devam ettirmişti. Özlem duyduğu karısını unutmak için elinden geleni yapan ve bunun için zihinsel engeli bulunan 6 çocuğuna vakit ayıran Ben, kısa zaman sonra bazı sebeplerden dolayı medeniyete geri dönmek zorunda kalacaktır. Bu kez tek olmayan ve henüz şehir yaşantısını hiç görmemiş 6 çocuğunu da yanında götürecek olan Ben, ailesinin yanında doğru uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Bir dize yol macerası ile birlikte komik ve hüzünlü anlar yaşayacak olan 7 aile bireyi yolculuğun sonunda bir çok anı biriktirecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 223302   tarih   Tarihi : 14 Ekim 11:18   İmdb : 8.1 İzle
Öğlen Eğlencesi Erotik Full Seyret
Türkçe Dublaj

Öğlen Eğlencesi Erotik Full Seyret

Diğer kadınlardan çok farklı düşünen Rachel Schaeffer, çalışmak yerine evinin kadını olmayı tercih etmiştir. Fakat, bu tercihi zamanla kendisini mutsuz edecek ve yaşadığı hayattan sıkıldığı an kocasıyla da arası bozulacaktır. Kocası ile yeniden mutlu ve cinsel ilişkilerinde eskisi gibi olmak isteyen güzel kadın, kocasını yanına alarak striptiz yapan bir mekana giderler. Mekana girdiklerinde çok farklı manzaralar ile karşılaşan Rachel Schaeffer, McKenna isminde biri ile konuştuktan sonra arkadaş olur. Genç kadın, ne yapsa da kocası ile eskisi gibi olamadığı için bu durum kendisini üzer ve bu olanlara bir çare bulmak için bir doktor tavsiyesine ihtiyaç duyacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 150954   tarih   Tarihi : 7 Temmuz 15:32   İmdb : İzle

Ziyaret – The Visit

Başarılı yönetmen M. Night Shyamalan'ın yep yeni bir jenarasyonla kaşımıza çıktığı Ziyaret (The Visit) izleyiciden yoğun ilgi gördü. 11 Eylül 2015 tarihinde vizyona giren film Paranormal Activity, Insidious ve bir çok başarılı filmin yapımcıları Steven Schneider ile Jason Blum tarafından beyaz perdeye taşındı. Filmin konusu; Okulların tatil olması ile birlikte uzun zamandır ziyaret etmedikleri büyük anne ve büyük babasını görmeye karar veren Becca ve Tyler, o dönem yaşanacaklardan henüz habersizdir. Zira yaşlandıkça tuhaf bir tavır almaya başlayan iki yaşlı, Becca ve Tyler'ı kısa süre için olumsuz bir şekilde etkilemeye başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37043   tarih   Tarihi : 8 Ocak 9:08   İmdb : İzle

İlişki Durumu: Kaçamak – She’s Funny That Way

Geçtiğimiz aylarda 35 yaşına girmiş olan Arnold Albertson, yenetenekli bir tiyatro yönetmenidir. Evli ve karizmatik bir adam olan Arnold, şu sıralar mesleğinde bir düşüş yaşamaya başlamıştır. Tekrar aynı konumuna gelebilmek için bomba gibi bir oyunla dönmek zorunda olan genç adam, yeni oyunu için oyuncu seçmelerine başlar. Isabella Patterson isimli bir kadının baş role seçilmesi ile isyan bayrağını çeken Arnold, yönetmen kadrosuna bu kadının eskiden fahişelik yaptığını ve kendisi ile bir seferinde birlikte olmuştur. Hayatını düzeltmek için çabalarken ansızın çıkagelen bu kadın yaşamını daha çok karıştıracaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 34255   tarih   Tarihi : 19 Aralık 11:07   İmdb : İzle

The D Train

38 yaşında genç ve içine kapanık bir adam olan Dan, yakın zamanda lise arkadaşları ile bir yemek yiyecektir. Bu yemek eskileri yad etmek adına düzenlense de artık eski arkadaşlarına karşı ezik ve kişiliksiz bir adam tavrı sergilemek istemeyen Dan, öz güvenini kazanabilmek okuldaki en popüler çocuğun peşine düşer. Şimdilerde yakışıklı kızların gönlünü feth edecek bir adam olsa da artık ondan öğrenmesi gereken bir şeyler olduğunu kabul eden Dan, sürekli peşinde dolaşmaya başlar. Ancak dışarı çıktıkları ilk gecede çığırından çıkan bir kaç olay Dan'ı hiç beklemediği olaylara doğru sürükleyecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 25237   tarih   Tarihi : 8 Ekim 12:25   İmdb : İzle

Yarının Dünyası – Tomorrowland

Filmin konusu; Bilime dair her şeyi hevesle araştıran Casey Newton güzel, heyecanlı ve toy bir gençtir. Her geçen gün yeni keşiflere imza atan Casey, bir gün kendi gibi bilim adına bir çok başarılı işe imza atmış mucit Frank Walker ile tanışır. İkilinin kaderleri uzun zamandır bu anı beklemektedir. Zira zorlu ve bir o kadar önemli görevler onları beklemektedir. Tabi her şey geleceğin dünyasında “Tomorrowland” de yaşanacaktır. 22 Mayıs 2015 tarihinde vizyona giren Yarının Dünyası (Tomorrowland) filminin baş rollerinde George Clooney, Hugh Laurie ve Britt Robertson, gibi isimler yer alırken filmin yönetmenliğini Brad Bird üstlenmiştir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 19373   tarih   Tarihi : 22 Eylül 11:35   İmdb : İzle
Nereden Biliyorsun ? – How Do You Know ?
Türkçe Dublaj

Nereden Biliyorsun ? – How Do You Know ?

10 yaşından beri atletizmle uğraşan ve bu dalda oldukça başarılı ödüllere imza atan Lisa Jorgenson, şimdilerde 20'li yaşlarına gelmiş ve artık spor hayatından oldukça sıkılmıştır. Kendine yeni yollar ve yeni yapacak işler arayan Lisa, bu çıkmaz da egosu oldukça yüksel Matty adlı bir beyzbol oyuncusu ile tanışır. Aynı zamanda George isimli bir iş adamıyla da tanışan Lisa, genç adamın bir iftira yüzünden hapse girmek üzere olduğunu öğrenir. Kendini beğenmiş ukala bir insan mı yoksa dürüst yakışıklı ve düzgün bir adam mı ? genç kadın, iki adamın arasındaki uçurum kadar büyük olan farkı görecek ve kalbindeki adamı seçerek yoluna devam edecektir. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 42770   tarih   Tarihi : 28 Ekim 11:27   İmdb : İzle

Kötü Kelimeler – Bad Words

Yabancı dizilerin yönetmeni olarak tanıdığımız tecrübeli yönetmen Jason Bateman ilk kez Bad Words filminde kamera arkasına geçmiş ve uzun soluklu bir film çekmiştir. Senaryosu Andrew Dodge'ye ait olan filmin baş rollerinde de Jason Bateman, Kathryn Hahn ve Allison Janney yer almıştır. Bad Words filmin konusu; Guy Trilby, 40'lı yaşlarda genç bir adamdır. Çocuksu ve yaramaz bir karaktere sahip olan Guy, fark ettiği yasal bir boşluk ile uluslar arası National Spelling Bee (Ulusal Heceleme) yarışmasına katılmaya karar verir. İlk okul çağlarındaki çocukların katıldığı bu yarışmaya katılarak adım adım yarışmayı kazanmayı hedefleyen Guy'ın aynı zamanda farklı hedefleri de vardır. 13 yaşlarında orta okula giden Chaitainy adında bir çocukla tanışmaktır. Keyifli zaman geçirecek ve eğlenecek olan Guy, bakalım hedeflerine ulaşabilecek midir? Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 31060   tarih   Tarihi : 29 Eylül 11:01   İmdb : İzle