SON EKLENEN FİLMLER

Set Fire to the Stars

2014 yılının başarılı dram filmlerinden olan Set Fire to the Stars başarılı oyuncu kadrosu ve zenginleştirilmiş sahneleri ile göz dolduruyor. Diğer filmlerin aksine siyah beyaz olarak izleyiciye sunulan film mizahi bir komediyi de içinde barındırıyor. Filmin yönetmenliğini Andy Goddard üstlenirken, senaryosu yine Andy Goddard ve Celyn Jones hazırlamıştır. Filmin konusu ise şöyle; 20. yy. en başarılı şairi Dylan Thomas 1950 yıllarında başlayan modern çağa ayak uydurmaya çalışırken en yakın arkadaşı John Malcolm ile olan ilişkileri konu alınıyor. Dram filmleri arayanlar için başarılı bir örnek olan Set Fire to the Stars filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 73471   tarih   Tarihi : 22 Nisan 12:49   İmdb : İzle

Masumiyet – Innocence

2013 yılının başarılı fantastik, macera yapımlarından bir olan Masumiyet (Innocence) filmi sıra dışı konusu ile izleyiciyi kendisine çekiyor. Baş rollerinde Graham Phillips, Kelly Reilly ve Sophie Curtis gibi isimlerin bulunduğu film Hilary Brougher tarafından yönetildi. Filmin konusu; Beckett, lise çağlarında güzel ve tuhaf bir kızdır. Annesini sörf yaparken kaybetmiş olan Beckett, yaşanan kötü olaydan sonra psikolojisi bozuk bir şekilde babası ile yeni bir eve taşınır. Hamilton lisesine yazılan ve ilk günden tuhaf bir ölümle karşı karşıya kalan Beckett, okulda yıllar önce gizlenmiş olan tuhaf bir sırrı yeniden ortaya çıkaracak ve zorlu bir mücadeleye karışacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 93076   tarih   Tarihi : 6 Mart 13:47   İmdb : İzle

İnfaz – Calvary

Hayatı boyunca hiç suç işlememiş bir adam, günün birinde inanışlarına göre rahip James'e gelir ve günah çıkarmak istediğini söyler. Konuşma sırasında farklı bölümlerde olan James ve genç adam, tuhaf bir konuşma yapar. Zira kim olduğu bilinmeyen bu genç adam hayatı boyunca hiç günah işlemediğini ve yakın zamanda James'i öldüreceğini dile getirir. Konuşmadan sonra neye uğradığını şaşıran James, aldığı ölüm tehdidi ile beraber bir dize tehlikeli olay yaşamaya başlar. Aynı zamanda rayından çıkan kasaba halkını da dize getirmek zorunda olan James, bakalım bu zorlu mücadele de hayatta kalmayı başarabilecek midir? İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 83138   tarih   Tarihi : 28 Şubat 13:19   İmdb : İzle

Gerçek Cennet – Heaven Is for Real

Yaptığı dikkat çekici filmler ile sürekli film camiasını sarsan Randall Wallace, 2014 yılında tamamladığı Heaven Is for Real (Gerçek Cennet) filmi ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Konusunu gerçek bir hikayeden alarak sinema perdelerine uyarlayan başarılı senarist Chris Parker, bir çok dalda ödüle layık görüldü. Baş rollerinde Kelly Reilly, Greg Kinnear ev Thomas Haden Church gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmde; Colton Burpo, son zamanlarda baş edemediği hastalığı yüzünden tekrar ameliyata alınmak zorunda kalır. Geçirdiği biz dize ameliyatın üzerine bir de en riskli ameliyatı atlatmak zorunda kalacak olan Colton, tanrının ona bahşettiği bir mucize ile cennete gidecek ve buraya gelmesi için daha vaktinin olduğunu öğrenecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59785   tarih   Tarihi : 4 Kasım 12:09   İmdb : İzle

Rus Bebekler

Fransa'daki eğitimlerini tamamladıktan sonra İspanyolca öğrenebilmek için AB bursuyla İspanya'nın Barselona kentine giden Xavier, burada altı farklı ülkeden gelen insanla tanışacak ve eğitimini tamamladıktan sonra sevgilisinin yanına Paris'e dönecekti. Her ne kadar eğitimini tamamlamış bir yazar olsa da, kendini bir boşlukta yapayalnız hissetmekteydi. Hem maddi hemde manevi sıkıntılarla boğuşan Xavier'in yolu önce Londra'ya oradan da Saint Petersbourg'a düşecekti. Bu yolculuk sırasında Xavier, yıllar önce kaybettiği mutluluğu, huzuru ve gerçek aşkı bulacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 35200   tarih   Tarihi : 26 Ağustos 15:07   İmdb : İzle

İnfaz – Calvary

Temiz kalpli bir din adamı olan James'in amacı ve tek hayali dünyada ki yaşamı iyi ve düzgün bir hale getirmektir. İrlanda'nın sevimli bir köyünde görev yapan Rahip James'in yaşamı Kötülüklerin iyileri bulmaması için yapılan Günah çıkarma ayininde karma karışık bir hale gelir. Bu ayin esnasında yüz ifadesini göremediği bir kişi tarafından bir kaç gün içerisinde öleceği söylenir. Bunun üzerine böyle bir şeyi yaşadığını diğer Rahiplere anlatarak kendisini öldürecek kişinin engellemesi için bir şeyler yapmak ister. 2014 vizyon filmi olan İnfaz imdb'den 7,7 not almıştır. Film İrlanda ve İngiltere'de geçmektedir.
yorum0    yazar İzlenme : 26811   tarih   Tarihi : 19 Ağustos 15:53   İmdb : İzle