SON EKLENEN FİLMLER

Dark Was The Night

Huzurlu ve sessiz bir kasabada inşa edilmeye başlanılan alış veriş merkezi, tüm halkın huzursuz ediyordur. İlk başta binanın temelinde sorunlar yaşayan halk, daha sonra kötü bir ruhun alış veriş merkezini mesken tutması ile çekilmez bir hayatın içine sürüklenmeye başlar. Baş rollerinde Kevin Durand, Lukas Haas ve Nick Damici'nin yer aldığı Dark Was The Night filmi 2014 yılında vizyona girmiş ve istenilen izlenmeyi yakalayamamıştır. Yönetmenliği Jack Heller tarafında üstlenirken başka filmlerin gölgesinde kalan bu yapım aslında oldukça heyecanlı. İzlerken keyif alacağınıza inandığımız filmi sitemizden online ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 48581   tarih   Tarihi : 28 Temmuz 17:31   İmdb : İzle

Cosmopolis

Henüz gençliğinin baharında olan Eric Packer, oldukça zeki bir milyonerdir. Karısı ile muhteşem bir zenginliğin içinde mutlu bir hayat süren Eric, bir sabah son derece lüks limuzini ile zorunlu bir iş için şehre inmek zorun kalır. Trafikte sıkışan hatta kasıtlı olarak sıkıştırılan limuzinin içerisinde 24 saatini geçirecek olan Eric, limuzinine davetsiz olarak misafir olan bazı insanların hayatına müdahale etmesine izin verecektir. Ünlü kitap yazarı Don DeLillo'nun en çarpıcı romanlarından biri olan Cosmopolis, başarılı yönetmen David Cronenberg tarafından sinemaya uyarlanmıştır. Baş rollerinde Robert Pattinson, Paul Giamatti ve Juliette Binoche gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dram filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59024   tarih   Tarihi : 4 Aralık 16:23   İmdb : İzle

The Captive

Kızını çok seven baba işlerinin yoğunluğundan dolayı mesai saatleri dışında kızıyla vakit geçirebilmektedir. Çok sevdiği kızı Cassandra'nın kaçılması ile büyük şok yaşayan baba yıllardır kızının peşindeydi. Aradan 8 yıl geçtikten sonra babaya haber gelir ve kızını bulabilmek umuduyla yola çıkar. Küçük kız için polisler tekrardan seferber olacak. Soruşturmalara ve incelemelere devam edeceklerdir. Kimi zaman ise yer yer operasyonlarını sürdüreceklerdir. Bu sırada içine intikam hırsı bürünmüş olan baba, küçük kızını kaçıranları bulup iyi bir ders vermek ister. Uzun yılların geçmesine rağmen küçük kızını unutamayan baba, içindeki intikam hırsı çok daha kötü olacağı hareketlerinden belli olmaktadır. Bir yanda acılı baba diğer yanda ise polisler küçük kızın izini sürerler fakat önlerine çıkan büyük engellere göğüs gereceklerdir. Babanın kafasında kurduğu plan da kötü adamları hemen öldürmeyecektir. Polisleri ve kanunları bir kaç kere ezip geçen baba kızını bulabilecek mi?
yorum0    yazar İzlenme : 46811   tarih   Tarihi : 20 Eylül 16:01   İmdb : İzle