SON EKLENEN FİLMLER

Mojave

Amerika film sektörünün başarılı bir aksiyon yapımı olan Mojave muhteşem bir hikayeyi sizlere sunuyor. Garrett Hedlund ve Niall Madden'in baş rollerini paylaştığı filmin kısaca özeti şöyle; Yaşadığı hayattan ve çevresindeki insanlardan sıkılmaya başlayan Thomas, sürekli bu ölmeyi ve huzura kavuşmayı düşünen bir adamdır. Maddi durumu oldukça iyi ve kızların sürekli etrafında olmasına rağmen sıkıldığı bu yaşam artık genç adama fazla geliyordur. Bir sabah ölmek için Mojave Çölü’ne doğru uzun bir yolculuğa çıkan Thomas, yolda korkunç bir kaza yaşayacak, fakat ona rağmen yeniden uyanmayı başaracaktır. Ölmek için çıktığı bu yolda şansını defalarca deneyecek olan Thomas, çölde kendisine birebir benzeyen bir adamla tanışınca işler tersine dönmeye başlar. Zira Thomas'a azraili olduğunu söyleyen genç adam, Thomas'la kedi fare oyunu oynayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 46035   tarih   Tarihi : 30 Mart 11:57   İmdb : İzle

Karanlık Cennet – L’autre monde

2010 Amerika yapımı olan Karanlık Cennet filminin konusu; Uzun zamandır güzel ve mutlu bir ilişki süren Gaspard ve Marion Güney Fransa bölgelerinde küçük bir sahil kasabasına tatile gitmeye karar verir. Burada 2 gün doyasıya eğlenen Gaspard ve Marion çifti, 3. günün sabahında deniz kenarında bir cep telefonuna rastlarlar. Telefonun sahibini bir kaç arama yaptıktan sonra bulan Gaspard ve Marion adamın gizli işler çevirdiğini ve nerede olduğunu öğrenirler. Telefonu vermek için yola koyulan çift, adama ulaştıklarında adam ölmüştür. Ve yanından bir kadın uzaklaşıyordu. İşin aslını öğrenmek için küçük bir dedektiflik oyununa girişen çift, bu oyunun bedelini pahalı ödeyeceklerdir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 60056   tarih   Tarihi : 21 Kasım 15:12   İmdb : İzle

Kadın ve Doktorlar – Tirez la langue, mademoiselle

Aynı anda hayata merhaba diyen aynı okullarda okuyan ve aynı mesleği paylaşan Boris ve Dimitri, kariyerlerin de oldukça başarılı iki ayrı branşta çalışan doktorlardır. Paris’te yaşayan iki genç doktor birbirlerinden başka kimseleri olmadığı için aynı evde yaşama kararı alarak aile başlarını devam ettirmeye karar verirler. Bir gün hastaneye gelen bir hastanın refakatçiliğini yapan Judith adında bir kadına aynı anda aşık olan Boris ve Dimitri, aralarında ilk defa bir şey için büyük bir savaş vereceklerdi. Usta yönetmen Axelle Ropert’ın yönetmenliğini üstlendiği Kadın ve Doktorlar filmi başarılı oyuncu kadrosu ile büyük ilgi çekmiştir. Yaşanmış bir olayın konu alındığı bu filmin senaryosunu da Axelle Ropert yazmıştır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 55037   tarih   Tarihi : 15 Kasım 15:06   İmdb : İzle

Aramızda Bebek Var – Un Heureux Evenement

Baş rollerinde Louise Bourgoin, Pio Marmaï ve Josiane Balasko gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aramızda Bebek Var (Un Heureux Evenement) filmi usta yönetmen Remi Bezançon tarafından yönetildi. Eliette Abecassis'in başarılı otobiyografik romanından günümüze göre uyarlanan filmde; Sevgi, Saygı, şefkat ve fedakarlık bir insanda bu özelliklerin hepsi bir arada bulunması için bir anne olması lazım. Zira anneliğe henüz yeni yeni alışmaya başlayan genç bir kadın bunları kendinde toplayacağından emin değildir. Zorlu bir süreçte eşinin ve ailesinin yardımına ihtiyaç duyacak olan genç kadın tüm yaşadıklarını bir deftere dökecekti. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 39440   tarih   Tarihi : 13 Kasım 15:28   İmdb : İzle

Kalplere Vur Bir Zımba

Kalplere Vur Bir Zımba Filminde; Mutlu ve huzurlu giden bir evliliğin ardından boşanma kararı alan Kate ve Richard çifti, tam da yıllarca hayal ettikleri emeklilik baharının tadını çıkaramadan ayrılmışlardır. Yıllarca harcadıkları emeğin karışılığı olarak yüklü miktarda tazminat alan ikili, bu parayı iki acemi soyguncuya kaptırınca işler karışacaktır. Eskiden karı koca olan Kate ve Richard çifti, bu kez iş birliği yaparak paralarını geri almaya çalışacaklardır. Keyifli Seyirer
yorum0    yazar İzlenme : 26853   tarih   Tarihi : 13 Eylül 18:41   İmdb : İzle

Love Punch

Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson'ın paylaştığı Love Punch filminde; Genç yaştan beri tutkulu bir aşk yaşayan Kate ve Richard şu sıralar yaşlanmış emekli ve boşanmış bir çifttir. Hala birbirlerine duydukları aşkı doğru düzgün dillendiremeyen ve bu yüzden ayrı hayatlar yaşamaya mahkum olan yaşlı çift, bir gün emeklilik ikramiyelerini bir dolandırıcıya kaptırır. Aynı dolandırıcının peşinde olan ve birbirlerinden başka kimsesi olamayan çift, macera dolu bir yolculuğa atılacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36658   tarih   Tarihi : 6 Eylül 14:12   İmdb : İzle