SON EKLENEN FİLMLER
Bilinmeyen Numara – El Desconocido
Türkçe Dublaj

Bilinmeyen Numara – El Desconocido

Ansızın gelen bir çağrı ile neye uğradığını şaşıran Carlos, telefonun ucundaki robotik sesin kendisinden temin edemeyeceği miktarda para istediğini duyar. Hayatının tehlikede olduğunu ve yanlış bir hareket yaparsa çocukları ile birlikte bulunduğu arabada öleceği üzerine tehdit alan Carlos, telefondaki adamın kendisi hakkında her şeyi bildiğinin farkına varır. Zira şu anda hangi yolda olduğunu, nerede çalıştığını ve kiminle evli olduğunu bir bir sayan robotik ses, son olarak oturduğu koltuğun altında çevredeki bir çok araçla kendilerini öldürmeye yetecek kadar büyük bir patlayıcı olduğunu söyler. Kendisinden önce çocuklarını kurtarmak zorunda olan Carlos, ya çalıştığı bankadan bu iyiliği yapması üzerine ricada bulunacak ya da bu işten kurtulmanın bir yolunu bulmak zorunda kalacaktır. Bir araba ve üç kişilik oyuncu kadrosundan oluşan Bilinmeyen Numara (El Desconocido) filmi sınırları zorlayan bir aksiyon üzerine kurulmuştur. Baş rollerini Luis Tosar, Goya Toledo ve Fernando Cayo, gibi başarılı isimlerin paylaştığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 51843   tarih   Tarihi : 19 Nisan 12:59   İmdb : 6.6 İzle

Ma Ma

Milyonların hayat varsa umut vardır sloganı ile tanıdığı Ma Ma filmi dramatik bir hayat hikayesini anlatan keyifli bir yapımdır. 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girmiş olan film usta yönetmen Julio Medem tarafından hazırlanmış ve yine filmin senaryosu genç yönetmen aracılığı ile kurgulanmıştır. Baş rollerinde Penélope Cruz, Luis Tosar ve Asier Etxeandia gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı filmin konusu şu şekilde; Mutlu ve huzurlu hayatı kısa zaman önce bir çıkmaza sürüklenen Magda, genç yaşında göğüs kanserine yakalanmış ve kocası ile boşanma aşamasına gelmiştir. Sıkıntılı ve yorucu yaşamında bir şeyler yapması gerektiğinin farkına varan Magda, çevresindeki insanların aksine daha pozitif ve daha mutlu olmaya çalışacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 49568   tarih   Tarihi : 24 Mart 14:57   İmdb : İzle

Musarañas – Shrew’s Nest

2014 İspanya yapımı Musarañas (Shrew's Nest) filmi Juanfer Andrés ve Esteban Roel ortaklığında hazırlanmıştır. Luis Tosar, Macarena Gómez ve Nadia De Santiago gibi yıldız oyuncuların baş rollerinde yer aldığı filmin konusu şöyle; Montse, küçükken yaşadığı bir olay sonrası dışarıya çıkmamaya ve adeta dış dünyadan kendini soyutlamaya başlamıştır. Hayatını küçük kız kardeşinin büyümesine adayan ve ona bir anne olan Montse, güncel haberleri ve ne yaşanıp bittiğini sadece evinin küçük pencerelerinden görebildiği kadar biliyordur. Ancak bir gün o küçük pencereler Montse'e korku ve gerilim dolu bir hikayeyi getirecektir. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 45545   tarih   Tarihi : 10 Ağustos 11:15   İmdb : İzle

Eski Meksika’da Bir Gece – A Night in Old Mexico

Oscar ödüllü usta aktör Robert Duvall'ın baş rol aldığı Eski Meksika’da Bir Gece filminde; İşlediği bir kaç ufak suçtan dolayı sınır dışı edilen Red, iflah olmaz yaşlı bir adamdır. Her ne olursa olsun kendi topraklarından ayrılmak istemeyen fakat buna mecbur kalan Red, yaşadığı hayatın son günlerinde esi topraklarına dönmek için varını yoğunu ortaya koyacaktır. Meksika çöllerinde amansız bir mücadelenin baş gösterdiği Eski Meksika’da Bir Gece filmi başarılı yönetmen Emilio Aragón tarafından hazırlanmıştır. Keyifli Seyirler Dileriz.
yorum0    yazar İzlenme : 43387   tarih   Tarihi : 27 Ekim 12:14   İmdb : İzle