SON EKLENEN FİLMLER
The Ridiculous 6
Türkçe Dublaj

The Ridiculous 6

Batılı tarzı ile komedi, western türünde keyifli bir yapım olan The Ridiculous 6 filmi, 5 kardeşin yaşadığı trajikomik öyküyü anlatmaktadır. Adam Sandler, Taylor Lautner ve Rob Schneider gibi başarılı aktörlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmenliğini Frank Coraci yapıyor. Filmde; Amerika'lıların bir soyguncu gibi büyüttüğü Tommy, anne ve babasının boşanmasının ardından dağılan 6 çocuktan yalnızca biridir. Hayatı sürekli sokaklarda ve başkaların evinde soygun yaparak geçen Tommy, kısa bir süre sonra hiç tanımadığı kardeşleri ile tanışacak ve kaybettikleri babalarını aramaya başlayacaklardır. Bundan sonra daha farklı bir yaşamı olacak olan Tommy, hayatında tatmadığı duyguları tatmaya başlayacak ve kardeşleri ile yeni maceralar yaşayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 239584   tarih   Tarihi : 8 Ekim 12:37   İmdb : 5.0 İzle

Meadowland

Tutkulu bir aşkla evlendikten sonra yaşamları sorunsuz bir şekilde ilerleyen Sarah ve Philip, aradan geçen 6 yılın ardından bir çocuk sahibi olmuştu. Küçük evlerinin tek huzur kaynağı bu çocuk iken, ansızın yaşanan bir olay Sarah ve Philip çiftinin tüm hayat dengesinin sarsılmasına neden olur. Zira bir gece bir anda ortalıktan kaybolan küçük çocuk tüm çevrede aranmasına rağmen etrafta bulunamamıştır. Şimdi Hüzün dolu günler Sarah ve Philip çiftini beklemektedir. Dramatik bir hüzün selinin anlatıldığı Meadowland filmini kaçırmayın.
yorum0    yazar İzlenme : 43190   tarih   Tarihi : 31 Ekim 11:38   İmdb : İzle

İskelet İkizler – The Skeleton Twins

5 ödül ve 6 farklı dalda ödül adaylığı bulunan İskelet İkizler (The Skeleton Twins) filminin baş rollerinde Luke Wilson ve Kristen Wiig gibi başarılı isimler yer almıştır. İzleyici tarafından oldukça beğenilen dram konulu filmi Craig Johnson tarafından hayat bulmuştur. Filmde; Dünya'ya ikiz olarak merhaba diyen Maggie ve Milo ne yazık ki daha çocuk yaşta ayrı düşmüşlerdir. İkiz olmalarına rağmen farklı hayatlara ve faklı karakterlere sahip olan iki genç şimdilerde oldukça büyümüş ve iki yetişkin birey haline gelmişlerdi. Ayrı olmalarına rağmen hep birbirlerini düşünen Maggie ve Milo 10 yılın sonunda bir şekilde bir araya gelir. İlk başlarda birbirlerine yabancı olan ikili daha sonra kardeşlik bağları ile öylesine yakın olacaklardı ki hayatın kendilerine oynadığı oyunlara birlikte göğüs gereceklerdir. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 73734   tarih   Tarihi : 12 Ocak 13:13   İmdb : İzle
Boş Oda – Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj

Boş Oda – Türkçe Dublaj

Büyük bir aşkla evlenen fakat zaman geçtikçe birbirlerinin ruh eşi olmadığını anlayan David ve Amy, sürekli kavga eden yakında boşanacak olan bir çifttir. Her geçen gün araları iyice açılan genç çift, avukatları ile görüşmek için kasabalarından çıkarak şehre doğru ilerlemeye başlar. Tek arabaları olduğu için beraber gitmek zorunda olan genç çift arabanın sessiz ve ıssız bir yere bozulması ile kavgalarına yeniden başlar. Gecenin ilerleyen vakitlerinde boş ve ürkütücü bir motel odası bulan çift, motelde yaşanan esrarengiz olaylara tanık olacak ve kabus gibi dakikalar yaşayacaktır. Soluksuz izleyeceğiniz Boş Oda filmini yorumlamayı unutmayın.
yorum0    yazar İzlenme : 37639   tarih   Tarihi : 16 Temmuz 18:40   İmdb : İzle