SON EKLENEN FİLMLER
Grinin Elli Tonu Filmi İzle – Fifty Shades of Grey
Türkçe Dublaj

Grinin Elli Tonu Filmi İzle – Fifty Shades of Grey

Anastasia Steele genç, güzel ve seksi bir kızdır, derece ile girdiği üniversitenin son sınıfını okuyan Anastasia, nihayet üniversitede son aylarını geçirmeye başlamış ve tezi için genç bir girişimci aramaktadır, sonunda ülkenin en zengin ve en genç şirket yöneticisi Christian Grey isimli bir adamla görüşme şansı yakalayan Anastasia, genç adamı gördüğü ilk anda ona vurulacak ve onun nefes kesici tavırlarını izlemekten kendini alıkoyamayacaktır. Ancak Anastasia'ya göre Christian ile aralarında bir şey olması imkansızdır zira genç adam kendisinden daha iyilerine layıktır. Fakat Christian böyle bir düşünceye sahip değildir, ama Anastasia'nın kendi hayatına ve fantezilerine ayak uyduramayacağından endişelidir. 13 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek olan Grinin Elli Tonu Filmine sitemizden ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyirler. Gerçek hayattan esinlenmiş bu filmin en çarpıcı örneği ise ülkemizde bulunan seks işçilerinin gerçek bir geçim sıkıntısı çekmesi ile maddi olarak kazanç elde edememelerinden kaynaklanan sorunlar onları çeşitli yöntemler ile para kazandırmaya yönlendiriyor örneğin İnternet sitelerine reklam vermek gibi yeni nesil eşlik edici siteler kullanılıyor izmir escort bayan sayesinde para kazanabiliyorlar.
yorum5    yazar İzlenme : 857629   tarih   Tarihi : 18 Kasım 16:01   İmdb : İzle

Grandma

Tüm hayatını kendi kabuğunun içinde yaşayan ve böyle ölmeyi arzulayan Elle Reid, kendi evinde huzur içinde yaşayan yalnız bir kadındır. Yıllardır evinden dışarı adım atmayan ve kapıya gelen komşularını ise yaşamından hızla uzaklaştıran Elle, bir gün hiç görmediği torunu Sage'nin kapıya gelmesi ile şok yaşar. Daha önce kendisini hiç ziyaret etmeyen bu küçük kız şimdi kendi kapısında üstelik çaresiz olduğu bir konuda yardım istiyordur. Aslında hayatının ne kadar da boş olduğunu fark eden ve Sage'ye yardım etmek için uzun soluklu bir yolculuğa çıkacak olan Elle, bu süreçte geçmişi ile yaşadığı sorunları çözecek küçük torun Sage ise geleceğinde yaşayacağı sorunlara baş kaldıracaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 44255   tarih   Tarihi : 1 Mart 0:19   İmdb : İzle

Larry Gaye: Hain Uçuş Görevlisi – Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant

Larry Gaye: Hain Uçuş Görevlisi (Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant) filminin konusu; Kadınlara karşı her zaman bir zaafı olan Larry Gaye, özel bir şirkette pilotluk yapan genç bir adamdır. Uzun senelerdir çalıştığı bu şirket yakın zamanda yaşanan bir kaza ile gözden düşmüş ve müşteri kaybetmeye başlamıştır. Yeniden ilgi çekebilmek adına bir çok kampanya yapsa da bir türlü eski saygınlığını geri kazanamayan şirket, sonunda küçülme kararı alır. Ve kendilerine çalışan bir çok işçiyi işten çıkarma kararı alır. Bu karara karşı çıkan ve kimsenin işinden olmasını istemeyen Larry Gaye ise bu soruna yeni çözümler aramaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 31948   tarih   Tarihi : 8 Şubat 13:33   İmdb : İzle

Öldüren Sis – The Mist

Sakin ve sessiz bir kasabada küçük oğlu Billy ile birlikte yaşayan David Drayton, oldukça genç ve yakışıklı bir adamdır. Hayatı çalışarak geçerken yine rutin işlerini bitirip alış verişe çıkan David, oğlunu da yanına almıştır. Eğlemek amaçlı küçük bir yürüyüş ve ardından alış veriş diye düşünen genç adam kasabayı hızla sarmaya başlayan bir sis bulutu ile büyük bir süper marketin içine gizlenir. Oğlunu güvenli bir yere gizledikten sonra sis bulutunun içinde yer alan korkunç yaratıklarla savaşmak zorunda kalan David, bakalım markete gizlenen kişiler ile birlik olup bu savaşı kazanabilecek midir?
yorum1    yazar İzlenme : 27137   tarih   Tarihi : 8 Ekim 11:43   İmdb : İzle

Kütüphaneci – After Words

Jane, yaşamını tek düze sürdüren saf ve temiz kalpli bir kadındır. Orta yaşlara yaklaşmış olmasına rağmen hala bir genç kız gibi tavır sergileyen Jane, kütüphane sınırları içerisinde çalışan bir sorumludur. Sıkıldığı ve kazanç sağlamak için açtığı bu dükkandan artık haz almayan ve insanlarında kitap okumayı yavaş yavaş bırakması ile kazanç elde edemeyen Jane, dükkanını kapatarak Costa Rica’ya gitmeye karar verir. Burada keyifli ve uzun bir tatil yapmak isteyen Jane, aslında tatilden çok yeni maceraların odak noktası olacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36926   tarih   Tarihi : 30 Eylül 12:44   İmdb : İzle