SON EKLENEN FİLMLER
Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part
Türkçe Altyazı

Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part

İlk filmi ile çok ses getiren Sihirbazlar Çetesi 2 ile macera filmleri kategorisinde çok güzel filmler ile buluşacak ve bunlar arasından da istediğiniz filmi izlerken kendinizi de bu maceraların içinde hissedeceksiniz. Sihirbazlar Çetesi 2 görsel olarak büyüleyici sahneler ile dolu ve çeteye yeni katılan üye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinden muhteşem görüntüler de yine bu filimde bulunmaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 295108   tarih   Tarihi : 14 Aralık 1:01   İmdb : 8.5 İzle
Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me: The Second Act
Türkçe Dublaj

Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me: The Second Act

3 yıl aradan sonra yeniden beyaz perdeye taşınan Sihirbazlar Çetesi 2. filmi izleyiciyi tekrardan keyifli bir gizeme davet ediyor. Başarlı soygunları ve yardıma muhtaç insanlara yaptıkları yardımlar ile 2. en büyük vurgunlarını yapmaya hazırlanan çete üyeleri yeni arkadaşları ile kusursuz planlarını işleve sokacaklardır. Baş rollerinde Morgan Freeman, Daniel Radcliffe ve Mark Ruffalo gibi bir çok başarılı oyuncunun rol aldığı Sihirazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmi yıldız yönetmen Jon M. Chu tarafından hazırlanmıştır. Ed Solomon ve Pete Chiarelli'nin kalema aldığı yapımın senaryosu yine çok konuşulacak. Filmde; Hayatlarında büyük bir değişim yaşamış olan Danny, Merritt, Jack ve Lula, 4 atlı lakapları ile sevenlerine büyük gösteriler sunmaya bir süre daha devam etmiş ve yaptıkları soygundan sonra köşeye çekilmişlerdi. Yeni bir plan için büyük hazırlıkta olan 4 yetenekli genç planlarının anonim bir kişi tarafından sabote edilmesinin ardından bekleyişlerinin biraz daha sürmesi gerektiğini fark edecek ve yepyeni, kusursuz bir oyunla geri döneceklerdir. Ancak bu kez savaşmaları gereken kişiler FBI'dan daha kurnaz ve güçlüdür. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 172662   tarih   Tarihi : 22 Ağustos 12:09   İmdb : 6.9 İzle
Ailem İçin – Infinitely Polar Bear
Türkçe Dublaj

Ailem İçin – Infinitely Polar Bear

Bir babanın ailesi için verdiği mücadeleye ışık tutan Ailem İçin (Infinitely Polar Bear) filmi başarılı yönetmen Maya Forbes'in hayatından gerçek hikayeleri barındırıyor. Oldukça keyifli dram, komedi tadında olan film IMDB'den 10 üzerinden 7.0 puan almıştır. Baş rollerinde Mark Ruffalo, Zoe Saldana ve Keir Dullea'nın yer aldığı filmde konu kısaca şu şekilde; Çok güzel bir yaşama sahipken yaşadığı trajik bir olaydan etkilenerek manik-depresif tanısı koyulan Cameron, bir anda bambaşka bir insana dönüşür. İlk önce karısını ve daha sonra kızlarını bir bir kaybeden genç adam, kafasında toparlayamadığı düşünceler yüzünden kendisine oldukça öfkelidir. Eski hayatını özlerken karısını geri kazanmak için mücadele etmeye başlayan Cameron, geçirdiği süreçte karısına yaşattıkları için kendine kızıyordur. Ancak her şeyi yeniden düzeltmeye kararlı olan Cameron, bundan sonra hayatını kızlarına ve karısına adamaya dair kendisine söz vermiştir.
yorum0    yazar İzlenme : 177002   tarih   Tarihi : 1 Temmuz 12:26   İmdb : 7.0 İzle

Spotlight

2001 senesinde hayatının en büyük işlerinden birine imza atan Marty Baron, Boston'da yer alan katolik kiliselerinde yaşanan çocuk tacizlerini gün yüzüne çıkarmıştır. Gerçek bir hikayeden uyarlanarak hazırlanan Spotlight filmi bir çok sinema eleştirmenleri tarafından da tam not aldı. Filmde; Kariyerinin en zirve noktasında The Boston Globe gazetesine çalışmaya başlayan Marty Baron, çalışmaya başladığı ilk gün gazetede çıkan bir haberi araştırmaya karar verir. Meraklı bir gazeteci olduğu için çoğu yerde sevilmeyen ve hayati konuları en son öğrenen Marty, bu yakaladığı ayrıntı ile dünyada büyük bir yankı uyandıracaktır. Zira Boston'un küçük bir beldesinde yaşanan çocuk tacizleri din adamları ve rahipler tarafından ört pas ediliyordur. Bölgeye giderek gerekli araştırmaları yapacak olan Marty, beklenilenin üstünde bilgilere ulaşacaktır. Ancak bu bilgileri kullanabilmek için rahiplerden ve bir dize avukattan oluşan koca bir engeli aşmak zorunda bırakılacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 47145   tarih   Tarihi : 4 Şubat 9:34   İmdb : İzle

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me

Akla sığmayacak gösterilerin tek sanatkarı olan Atlas, oldukça yetenekli ve başarılı bir illüzyonistdir. Oldukça genç olmasına rağmen zekası bir saat gibi işleyen Atlas, kendisi gibi 4 yetenekli sihirbazla dünyanın en büyük gösterisini yapmaya karar verir. Oldukça eğlenceli geçen gecenin asıl bombası sihirbazlar tarafından oldukça uzak olmasına rağmen Paris'te bir banka soygunu yapmaları olmuştur. Gösteri amaçlı da olsa bir banka soygununa karışmaları Atlas, ve ekibi için hiç iyi olmamıştır. Zira Dylan isimli bir FBI ajanı artık onları gözetim altında tutmaya başlamıştır. 2013 yılının en başarılı gizem ve gerilim yapımlarından biri olan Sihirbazlar çetesi nostaji amaçlı sitemizde bir kez daha yerini almıştır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 25854   tarih   Tarihi : 20 Kasım 10:35   İmdb : İzle

Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers: Age of Ultron

Henüz vizyona girmemiş olmasına rağmen merakla beklenilen Yenilmezler 2: Ultron Çağı başarılı yönetmen Joss Whedon tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde Robert Downey Jr., Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi başarılı oyuncu kadrosu ile seyirciyi oldukça tatmin edecek gibi gözüküyor. Filmde; İnsanlık için önemli görevleri üstlenmiş olan süper kahramanlar, bu kez oldukça zorlu bir görevi üstlenecektir. Uzun zamandır kahramanlarımızın peşinde olan Ultron, eline geçen bir fırsat ile tüm dünyaya savaş açacak ve masum insanları riske atacaktır. İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 41139   tarih   Tarihi : 8 Eylül 14:36   İmdb : İzle

Rüzgarla Konuşanlar – Windtalkers

Tüm Dünya'ya bir anda hakim olan 2. Dünya Savaşı yavaş yavaş her ülkeye yayılmış ve korkunç bir kaos yaşanmaya başlamıştır. Amerika ve Japonya arsında başlayan savaş ise tüm savaşlardan daha zorlu bir şekilde sürmektedir. Zira Japon ordusu Amerika'nın geliştirdiği tüm iletişim şifrelerini bir bir çözmüştür. Yenilgilerini ilan etmemek için sürekli yeni şifreler üretmeye çalışan Amerika ise yeni bir fikirle binlerce Navajo'lı genci askere alır. Onların dilinde sağlam bir şifre ile Jopan'ların önüne geçerek bir anda savaşın gidişatını değiştiren Amerika ordusu Navajo'lu gençlerin kaçırılmaması içinde mantıklı bir taktik geliştirmiştir. İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 42163   tarih   Tarihi : 5 Eylül 14:52   İmdb : İzle

Bloom Kardeşler – The Brothers Bloom

2008 yapımı Bloom Kardeşler (The Brothers Bloom) filminin konusu; Bloom ve Stephen küçük yaştan beri bir çok insanı soymuş profesyonel dolandırıcılardır. Kendilerinden hariç iki iyi dolandırıcı ile ortaklık yapan Bloom ve Stephen 4 kişilik ortak çetelerinde yeni kurbanlarını ararken Penelope, isimli güzel ve oldukça zengin bir kadını gözlerine kestirirler. Zira kısa zaman sonra bir dünya turuna çıkacak olan Penelope, hiçte hafife alınacak bir kadın değildir. Ancak kurbanlarının güçlerinden habersiz olan Bloom ve Stephen çetesi zorlu mücadelenin sonunda ava giderken avlanacaklardır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 78183   tarih   Tarihi : 14 Şubat 15:48   İmdb : İzle

Yeniden Başlamak Filmi – Begin Again

Güzel giden müzik kariyerinde bir anda çöküş yaşayan genç adam, Manhattan'ta tesadüfen tanıştığı güzel besteci ve söz yazarı bir kadınla yeniden müzik kariyerine döner. Bu kısa zamanlı dibe vurma faslından sonra başarılı bir çıkışla yeniden yükselmeye başlayan yapımcı genç adam, uyumlu bir birliktelikle hayatının dönüm noktasını yaşarken geçmişteki fazlalıklarından da kurtulacaktır. Keyifli bir aşk hikayesini sinema perdelerini taşıyan başarılı yönetmen John Carney, senaristliğini de üstelendiği Begin Again filminin baş rollerinde Keira Knightley ve Mark Ruffalo'ya yer vermiştir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 95169   tarih   Tarihi : 10 Şubat 15:53   İmdb : İzle

Kalbin Direnişi – The Normal Heart

The Normal Heart filmi başarılı yazar Ned Weeks'in yaşam öyküsünü konu alıyor. 80'li yıllarda AIDS virüsünün eş cinsel insanlardan bulaştığına inanan halkın inanışlarını değiştirmek için baş kaldırmış olan Ned Weeks, erkek arkadaşı Felix ile birlikte insanların tabularını yıkmak için bir kampanya başlatır. Eş cinsel oldukları ve bu virüse normal insanların daha çok yakalandığını kanıtlamak için varını yoğunu ortaya koyacak olan Ned Weeks ve Felix, kendileri gibi eş cinsel insanlardan oluşan bir topluluğu da arkalarına alarak ilişkilerini serbest ve özgür yaşamak için savunacaklardır. Tiyatro oyunu ve dizisi de çekilen The Normal Heart filmini usta yönetmen Ryan Murphy ilk kez beyaz perdeye sunmuş ve filmi ile çok eleştiri almıştır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 74799   tarih   Tarihi : 13 Ocak 13:37   İmdb : İzle