SON EKLENEN FİLMLER
Ben-Hur
Türkçe Dublaj

Ben-Hur

9 Eylül'de vizyona girmesi planlanan Ben-Hur filminin fragmanı kısa bir zaman önce sosyal medyada paylaşıldı. Büyük ilgi gören filmin konusu tarihi bir geçmişi anlatıyor. Macera ve dram temalı filmin baş rollerinde Jack Huston, Morgan Freeman ve Toby Kebbell'ın rol aldığı filmin direktörlüğü Timur Bekmambetov'a ait. John Ridley ile Keith R. Clarke ortaklığında yazılan filmin senaryosu beklediğinden daha çok ilginizi çekecek. Filmin konusu; Roma'nın Kudüs'ü işgal etmesinin ardından kardeşinin ihanetine uğrayan Judah Ben-Hur, yahudi inançlarına göre yaşayan bir ailenin küçük oğullarıdır. Hayatı boyunca adalete ve dini inanışlarına bağlı olarak yaşamış olan Judah Ben-Hur kardeşinin ihanetinden sonra Roma için çalışan bir kürekçi olmuş ve uzun yıllar hayatını bir geminin alt bölgesinde geçirmiştir. Kimi zaman karnını doyurmayan adamlara köle olarak çalışan Judah Ben-Hur, geminin kötü bir kaza geçirmesinden sonra denizin ortasında bir tahta parçasına tutunarak saatlerce sürüklenir. Ölümünün kesinleştiğini düşünürken gözlerini iyi insanların yaşadığı topraklarda açan Judah Ben-Hur, çok yakında kardeşinden intikamını almak için çocukluğunu geçirdiği Roma topraklarına geri dönecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 246772   tarih   Tarihi : 26 Eylül 15:19   İmdb : 5.7 İzle
Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me: The Second Act
Türkçe Dublaj

Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me: The Second Act

3 yıl aradan sonra yeniden beyaz perdeye taşınan Sihirbazlar Çetesi 2. filmi izleyiciyi tekrardan keyifli bir gizeme davet ediyor. Başarlı soygunları ve yardıma muhtaç insanlara yaptıkları yardımlar ile 2. en büyük vurgunlarını yapmaya hazırlanan çete üyeleri yeni arkadaşları ile kusursuz planlarını işleve sokacaklardır. Baş rollerinde Morgan Freeman, Daniel Radcliffe ve Mark Ruffalo gibi bir çok başarılı oyuncunun rol aldığı Sihirazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmi yıldız yönetmen Jon M. Chu tarafından hazırlanmıştır. Ed Solomon ve Pete Chiarelli'nin kalema aldığı yapımın senaryosu yine çok konuşulacak. Filmde; Hayatlarında büyük bir değişim yaşamış olan Danny, Merritt, Jack ve Lula, 4 atlı lakapları ile sevenlerine büyük gösteriler sunmaya bir süre daha devam etmiş ve yaptıkları soygundan sonra köşeye çekilmişlerdi. Yeni bir plan için büyük hazırlıkta olan 4 yetenekli genç planlarının anonim bir kişi tarafından sabote edilmesinin ardından bekleyişlerinin biraz daha sürmesi gerektiğini fark edecek ve yepyeni, kusursuz bir oyunla geri döneceklerdir. Ancak bu kez savaşmaları gereken kişiler FBI'dan daha kurnaz ve güçlüdür. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 162134   tarih   Tarihi : 22 Ağustos 12:09   İmdb : 6.9 İzle
Momentum
Türkçe Dublaj

Momentum

ABD ve Güney Afrika ortaklığında hazırlanan Momentum filmi 96 dakikalık keyifli bri aksiyonu sizlere sunuyor. Baş rollerinde Morgan Freeman, Olga Kurylenko ve Vincent Cassel'in yer aldığı yapımın yönetmenliği Stephen S. Campanelli'ye ait. Filmde Alex isimli bir hırsızın kandırılarak korkunç bir tuzağın içerisine çekilmesi konu alınırken yaşanan maceralar ve gerilim dolu bir öykü anlatılıyor. Filmin konusuna değinmek gerekirse şöyle; Profesyonel bir soyguncu olan Alex, oldukça gizemli ve alımlı bir kadındır. Bir çok insanla çalışarak kısa sürede piyasada en çok aranan insan olan genç kadın, eski ortağı tarafından son bir teklif alır. Yüklü miktarda elmasın ve ziynet eşyasının çalınacağı bu işte, açılması neredeyse imkansız bir kasanın çözülmesi için görevlendirilen Alex, işin aslını soygun günü öğrenecektir. Zira iş sadece elmaslar değildir. kısa zaman önce acımasızca işlenen bir cinayetin tek tanığı olan Alex, kendisini öldürmek isteyen genç bir tetikçi ile kovalamaca oynamaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 182098   tarih   Tarihi : 2 Ağustos 12:09   İmdb : 5.5 İzle

Kod Adı: Londra – London Has Fallen

Amerika Başkan'ının en yakın korumalarından biri olan Mike Banning, kısa bir süre sonra London'da yapılacak olan genel kurul toplantısına hazırlanıyordur. Zira bölgede yaşanacak bir sorun dahilinde devlet başkanını korumasından ve güvenli bölgelerde birine ulaştırması gerekiyordur. Bunun için özel eğitimler alan ve kendisine göre planlar hazırlayan Mike, kısa bir zaman içerisinde London'a ulaştıklarında beklemediği bir anda ABD başkanına karşı bir saldırı düzenlenir. Saldırıyı kıl payı atlatmış olan Mike, başkanını koruyabilmek adına elinden geleni yapacak ancak peşindeki adamlar başkanı almak için direnecektir. Uzun zamandır başkanın peşinde olan düşmanları başkanı canlı yayında acı çektirerek öldürme niyetindedir. Amaçlarına ulaşana kadar da Dünya üzerinde bir çok ülkeyi yerle bir edeceklerdir.
yorum0    yazar İzlenme : 38682   tarih   Tarihi : 8 Mart 13:26   İmdb : İzle

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me

Akla sığmayacak gösterilerin tek sanatkarı olan Atlas, oldukça yetenekli ve başarılı bir illüzyonistdir. Oldukça genç olmasına rağmen zekası bir saat gibi işleyen Atlas, kendisi gibi 4 yetenekli sihirbazla dünyanın en büyük gösterisini yapmaya karar verir. Oldukça eğlenceli geçen gecenin asıl bombası sihirbazlar tarafından oldukça uzak olmasına rağmen Paris'te bir banka soygunu yapmaları olmuştur. Gösteri amaçlı da olsa bir banka soygununa karışmaları Atlas, ve ekibi için hiç iyi olmamıştır. Zira Dylan isimli bir FBI ajanı artık onları gözetim altında tutmaya başlamıştır. 2013 yılının en başarılı gizem ve gerilim yapımlarından biri olan Sihirbazlar çetesi nostaji amaçlı sitemizde bir kez daha yerini almıştır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 24075   tarih   Tarihi : 20 Kasım 10:35   İmdb : İzle

Ayı Teddy 2 – Ted 2

İnsani güdülerle hayatını yaşamaya başlamış olan Teddy, sonunda normal bir insan olmuş ve sevgilisi Tammy-Lynn ile mutlu bir birlikteliğe başlamıştır. Kısa zaman önce muhteşem geçen düğünleri şimdi Teddy ve Tammy-Lynn tarafından bir bebek ile taçlandırmak istenir. Ancak bu iş Teddy, ve Tammy-Lynn'in düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Zira Teddy, bir bebek sahibi olmak için ilk önce ABD vatandaşı olduğunu kanıtlamak zorundadır. Herkesin faydalandığı yardımlardan ve konulan kurallara uyması için kedini kanıtlamak zorunda olan Teddy, ailesi için bu zorlu savaşa katlanmaya çalışacaktır. İlk filminden sonra izleyicinin gönlünde taht kuran Ayı Teddy 2. filmi ile yeniden beyaz perde de. Baş rollerinde Mark Wahlberg, Amanda Seyfried ve Jessica Barth, gibi isimlerin bulunduğu filmin yönetmenliğini Seth MacFarlane üstlenmiştir. 10 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girecek olan bu keyifli filmi kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 26675   tarih   Tarihi : 18 Kasım 9:38   İmdb : İzle

Ruth & Alex – 5 Flights Up

Yıllar önce yaşamları ebediyete kadar birleştiren Alex ve Ruth çifti, severek satın aldıkları evlerini satmaya karar verir. Ömürlerini bu evin her karesinde yaşadıklarını ve anılarının dolu olduğunu bilen Alex ve Ruth, yaşlarının ilerlemesini neden kılarak asansörlü bir eve yerleşmek istemişlerdir. Ancak her geçen müşterinin ardından evlerine bir kez daha bağlanan Alex ve Ruth, aslında hiçte böyle bir şey yapmak istemediklerinin farkına varırlar. Keyifli bir romantik komedi filmi arıyorsanız Ruth & Alex (5 Flights Up) tam size göre. İyi Seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 46307   tarih   Tarihi : 4 Ağustos 15:37   İmdb : İzle

Son Şovalyeler – Last Knights

Karanlık geçmişi, kirli elleri Raiden'i cesur ve bağlı bir şövalye yapmıştır. Son derece profesyonel bir dövüşçü olan Raiden, bir orduya karşı çıkacak güçtedir. Bu gücü ona bağlı kaldığı Lord Bartok, bahşetmiştir. Zira Lord Bartok, oldukça güçlü ve imparatorluğu adına bir orduyu yöneten genç bir savaşçıdır. Uzun zamandır ailesini görmemiş olan Lord Bartok, kralı adına bir çok savaşta bulunmuş ve her daim sağdık kalmıştır. Ancak bir gün zor durumda kalan kraliyet ailesi, Lord Bartok ve Raiden, eline bakacak bir duruma gelecektir. Keyifli seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 58472   tarih   Tarihi : 8 Haziran 14:54   İmdb : İzle

Island of Lemurs: Madagascar

2014 yılında David Douglas tarafından başarı ile kayda alınan muhteşem belgesel, Island of Lemurs: Madagascar nisan ayında Türkiye'de vizyona girmiştir. Morgan Freeman, başta olmak üzere bir çok oyuncunun baş rollerinde yer aldığı filmde; Dünya'nın en muhteşem hayvanları Lemurların hayatı objektiflere yansıyor. İzleyicinin bilmediği bir çok yanını bu belgeselde ortaya çıkaran başarılı yönetmen David Douglas, aynı zamanda kısa metrajlı olarak çektiği bu filmi ile iy yorumlara ve başarılı ödüllere layık görülüyor. Ailenizle izlerken bilgileneceğiniz Island of Lemurs: Madagascar filmine ve Lemurların değişik hayatlarına sizlerinde bekliyoruz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 68326   tarih   Tarihi : 20 Nisan 13:02   İmdb : İzle

İmparatorun Yolculuğu – March of the Penguins

Antartika'nın imparatorları penguenlerin yaşam öyküsünü konu alan March of the Penguins filmi başarılı fotoğrafçı, belgesel yapımcısı ve kameraman Luc Jacquet, tarafından hazırlanmıştır. Buzların ve soğuk suların derinliklerinde yaşamlarını sürdürmekte olan penguenler, düşmanları ve hayat mücadeleleri arasında gelip giderken izleyiciler de bu keyifli hikayenin bir parçası oluyor. Yaşamın devam etmesi güç olan bölgelerde unuttuğumuz bu muazzam hayvanların hayat mücadelesini ve ırklarının devam edişini seyrederken ekrana kilitleneceğinizden eminiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 98796   tarih   Tarihi : 12 Mart 13:27   İmdb : İzle