SON EKLENEN FİLMLER
Uyumsuz Serisi: Yandaş – The Divergent Series: Allegiant
Türkçe Dublaj

Uyumsuz Serisi: Yandaş – The Divergent Series: Allegiant

Uyumsuz ve Kuralsız yapımlarından sonra 2016 yılında Yandaş filmi ile yeniden seyirci karşısına çıkan Uyumsuz film klasikleri yine oldukça keyifli bir yapım olmuştur. İzleyicinin gözlerini ayıramayacağı filmin yönetmenliğini Robert Schwentke yapıyor. Baş rollerinde Naomi Watts, Shailene Woodley ve Maggie Q, gibi isimlerin yer aldığı yapımın konusu şöyle; Çok uzun zaman önce evlerinden ayrılmış olan Tris ve Four, insanlık adına savaş vermeye başlamıştı. Birbirine destek olan iki genç bu uğurda her şeyi arkalarında bırakmışken şimdi arkalarında bıraktıklarının başı belaya girmiştir. Onlara yardım etmek için yeniden geçmiş dönecek olan iki savaşçı insanoğlunun geleceğini kurtarabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 214620   tarih   Tarihi : 26 Ağustos 10:18   İmdb : 5.8 İzle
Yeniden Başla – Demolition
Türkçe Altyazı

Yeniden Başla – Demolition

Yılın en iyi komedi dram filmlerinden biri olduğu söylenen Yeniden Başla (Demolition) filmi 08 Nisan 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin baş rollerinde genelde sıra dışı filmlerden tanıdığımız Jake Gyllenhaal yer alırken filmde profesyonel oyunculuğu ile fark yarattığı muhakkak. Öte yandan Naomi Watts, Chris Cooper ve Brendan Dooling gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmenliği Jean-Marc Vallee'ye ait. Filmde ise şöyle bir konu hakim; Hayat arkadaşını korkunç bir otomobil kazasında kaybeden Davis Mitchell, hastaneye gireli 10 dakika olmasına rağmen neler olduğunu anlayamamıştır. Üzülemiyor, tepki veremiyor hatta fıstık çikolatasını vermeyen otomatik makineye bile daha çok sinirleniyordu. Aç ve beş parası olmadığı için makineden hırsını çıkarmak isteyen Davis, ne kadar uğraşırsa uğraşsın fıstıklı çikolatayı alamamıştır. O gece makinenin fabrikasına bir şikayet mektubu gönderen Davis, kaybettiği karısına değil aç olduğu için yiyemediği çikolataya üzülüyordur. Bir psikoloji uzmanı olan Davis'in kayın pederi bu durumu şok geçiriyor diye açıklasa da genç adam gerçekten karısına dair hiç bir şey hissetmiyordur. Hatta otomatik makine için gönderdiği mektupla şikayet departmanından bir bayanla konuşmaya başlamıştır. Bu durumu kimse kabullenmese de Davis hızlıca kötü hayatını geride bırakmış ve yeni bir ilişkiye başlamıştır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 117134   tarih   Tarihi : 29 Haziran 12:10   İmdb : 7.4 İzle
Duvak – The Painted Veil
Türkçe Dublaj

Duvak – The Painted Veil

1920 yılında geçen muhteşem bir aşk hikayesini konu alan Duvak (The Painted Veil) filmini başarılı yönetmen John Curran hazırlamıştır. Baş rollerinde Edward Norton, Naomi Watts ve Liev Schreiber gibi oyuncuların yer aldığı filmin bir kısmı usta yazar Somerset Maugham’ın bir aşk romanından uyarlanmıştır. Filmin konusu; İngiltere’nin elit kesiminde yaşayan Kitty, oldukça varlıklı bir ailenin kızıdır. Kitty’nin diğer kızlardan tek farkı şöhreti ve bulunduğu kesimi sevmemesidir. Zira kendi kararı ile orta sınıf bir doktorla evlenmiş olan Kitty, bu düşüncesini yaptığı evlilikle herkese kanıtlamıştır. Ancak evli kısa bir süre sonra eşinin hayatına ayak uyduramayan ve başka bir adama aşık olan Kitty, kocasının işi dolayısıyla Çin’e taşınmak zorunda kalır. Burada ölümcül bir hastalığın herkesi esir aldığı sırada ilk defa kocası ile bir ortak noktasını bulacak olan Kitty, yardıma muhtaç insanların yardımına koşacak ve eşi ile yeni bir hayata başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 82668   tarih   Tarihi : 2 Mayıs 11:06   İmdb : 7.6 İzle

While We’re Young

Evlendikten hemen sonra çalışma hayatlarına geri dönen Josh ve Cornelia, birbirlerine düşündüklerinden daha az vakit ayırmaya başlamıştı. Aralarındaki ilişkinin sıradanlaşması ile kariyer hayatlarına daha çok yoğunlaşan iki yetişkin çift yıllarca bu şekilde kötü bir ilişki sürdürmüş ve aralarındaki bağ bir süre sonra kopmaya başlamıştır. Vakitlerinin çoğunu kendilerinden başka bir çok gereksiz işe ayıran çift, bir çocukları olduğunda bunun daha çok farkına varacaktır. ancak geriye dönmek ve ilk baştaki gibi aşık olmak Josh ve Cornelia, için oldukça zordur. Zira alışkanlıkları ve işleri artık aralarında koca bir engeldir. Bu engeli aşmak için genç bir çiftten yardım alacak olan iki yetişkin, genç çiftin aşkından etkilenerek bambaşka bir hayata doğru yelken açacaktır. Ben Stiller ve Amanda Seyfried gibi iki yetenekli oyuncunun baş rollerinde yer aldığı While We're Young filmi romantik, komedi türünde keyifli bir yapım. Senaristliğini ve yönetmeliğini Noah Baumbach'ın yaptığı filmi henüz izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederiz.
yorum0    yazar İzlenme : 57460   tarih   Tarihi : 28 Mart 11:21   İmdb : İzle

While We’re Young

Araştırmacı bir kişiliğe sahip olan Josh Srebnick, orta yaşlı, karizmatik ve tatlı bir adamdır. Uzun yıllar önce evlenen ve bunun hayatında yaptığı en doğru olay olduğunu düşünen Josh, aynı zamanda karısı Cornelia'ya aşık biridir. Aynı şekilde eşine ve evine sağdık olan Cornelia, tıpkı kocası kadar eğlenceyi ve araştırmayı seven bir insandır. Josh ve Cornelia, bu güne kadar aralarında bir problem yaşamazken son zamanlarda ufak çaplı kavgalar ediyorlardır. Aile içi ilk defa sorunlar yaşayan Josh ve Cornelia, kendilerine farklı aktiviteler bularak biraz birbirlerinden uzaklaşmaya karar verirler. Fakat bu karar ikili için hiç iyi olmayacaktır. Zira Josh ve Cornelia, kendilerine öylesine dağıtacak ki 18 yaşında ki çocukların yaptıklarını yapmaya başlayacaklardır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 58970   tarih   Tarihi : 22 Haziran 14:45   İmdb : İzle

Benim Komşum Bir Melek – St. Vincent

2014 yapımı olan Benim Komşum Bir Melek (St. Vincent) filminin konusu; Yaşadığı zorlu evlilikten sonra boşanma kararı alan Maggie, henüz çok küçük yaşta olan oğlu ile birlikte yeni bir eve taşınır. Yeni komşular, yeni insanlarla huzurlu bir hayat kurmaya kararlı olan Maggie, küçük oğluna bakacak bir bakıcı aramaya başlar. İstediği gibi bir bakıcı bulamayan ve çalışmak zorunda olan genç kadın oğlu henüz yeni tanıştığı Vincent, adında huysuz bir adama teslim eder. Her gününü Vincent, ile birlikte geçirmeye başlayan küçük çocuk alkolik adamın barlarda ve striptiz kulüplerinde yaşadıklarına tanık olur. Erken büyümeye başlayan ve hayatını ahlaksız bir şekilde sürdüren küçük çocuk, Vincent, ile farklı bir bağ kurmaya başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 73038   tarih   Tarihi : 10 Aralık 12:53   İmdb : İzle

Adil Oyun – Fair Game

Baş rollerinde Naomi Watts, Sean Penn ve Sam Shepard gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Adil Oyun filmini Doug Liman yönetti. Filmde; O dönemlerde ABD'de yaşanan Valeri Plame skandalı tüm ülkeyi ayağa kaldırmıştır. 90'lı yıllarda Saddam Hüseyin ile görüşen son kişi olan ve Amerika başkanı Bush'un Irak'a yaptığı operasyonlarda, uranyum satışını yalanlayan bir kadın olan Valeri Plame, üzerine oyunlar oynanmış, ayağı kaydırılmaya çalışılmış ve komploların tam ortasına atılmıştır. Valeri Plame'in hayat hikayesini anlatan ve genç kadının nasıl acılar çektiğini gözler önüne seren Adil oyun filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37314   tarih   Tarihi : 23 Ekim 14:07   İmdb : İzle

Uzun Boylu Esmer Adam

Sürdürmekte olduğu hayattan ve birlikte yaşamaya devam ettiği eşi Helena’dan bunalmakta olan Alfie, onlarca sene içerisinde beraber olduğu yakın arkadaşını ne işle uğraştığı belli olmayan Charmine için bırakıp gider. Bütün hayatını mantık üzerine düzenlemekte olan Helena ise bu zamanın ardından her şeyi es geçerek, dolandırıcı olmakta olan falcının dile getirdiklerini yerine getirmeye başlar. Evliliklerinde mutsuz bir hayat sürdüren çiftin kızı Sally ve onun eşi olan Roy’un ise evlilik hayatlarından hiçbir fark kalmamıştır. İki çiftler arasında mutsuz bir evlilik geçirmekte olan Sally sanat galerisi işiyle uğraşmakta olan patronu Greg’e geçen zaman içerisinde aşık kalırken, gazeteci olan eşi Roy ise hayatı içerisindeki aşkını geçen zaman içinde Dia ismindeki bir bayanda bulacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 34542   tarih   Tarihi : 18 Ağustos 17:07   İmdb : İzle