SON EKLENEN FİLMLER

Kayıp Kız – Gone Girl

5 yıl önce rüya gibi bir düğün töreni ile evlenen Nick ve Amy, yıllar geçmesine rağmen birbirine hala aşık mutlu bir çifttir. Amerika’nın Missouri şehrinde yaşayan genç çift, sıcacık bu yaz sabahında 5. yıl dönümlerini kutlamak için hazırlıklara girişmişti. Fakat kutlamalar için hazırlıklar yaparken aniden ortadan kaybolan ve bir daha izine rastlanmayan Amy, genç kocasının hayatını alt üst eder. Aynı zamanda karısının kayboluşundan suçlu tutulan Nick, yaşadığı acının yanı sıra karısına ne olduğunu merak etmektedir. Öldüğü ve veya öldürüldüğü tam bir muamma olan genç kadının aslında o kadar masum bir hayat yaşamadığı ortaya çıkacaktır. 2 Golden Globes adaylığı ve 6 dalda akademik ödüle layık görülen Kayıp Kız (Gone Girl) filmi başarılı yönetmen David Fincher tarafından hazırlanmıştır. İyi Seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 76207   tarih   Tarihi : 12 Aralık 8:17   İmdb : İzle

Harold ve Kumar

Son derece nazik, kibar ve efendi bir genç olan Harold, yaramaz ve kadın düşkünü olan Kumar. Birbirlerine tamamen zıt karakterlerde olan bu iki genç sadece tek ortak noktaları vardır. Fazla yemek yemeleri. Zira bir türlü doymak bilmeyen iki genç,bunun sebebini araştırmaya ve aldıkları fazla kiloları vermeye çalışırlar. Fakat istedikleri iki hedefe de ulaşamazlar. Geçmişlerine dönmek ve tüm hayatlarını tekrar gözden geçirmek isteyecek olan Harold ve Kumar, zorlu bir süreçte zaman makinasını icat etmeye çalışacaklardır. Komedisi ve macerası bol olan Harold ve Kumar filmini izlemenizi tavsiye ederiz.
yorum0    yazar İzlenme : 42377   tarih   Tarihi : 20 Eylül 17:59   İmdb : İzle

Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı

Kasabanın sessiz ve sakin çiftçilerinden olan Albert, kasabaya yeni taşınan kadına aşık olacak ve onunla tanışmak isteyecektir. Uzun süre yalnız yaşayan Albert, kadından aşkına karşılık alınca o sessiz ve sakin hali gidecek yerine çok sert ve cesur bir adam gelecektir. İkili için ilk başlarda her şey gayet güzel gitse de, kadının kocası karısından intikamını almak için kasabaya gelecek ve kasabada işler karışacaktır. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 40887   tarih   Tarihi : 31 Ağustos 15:10   İmdb : İzle