SON EKLENEN FİLMLER
Şöhret Tepesi İzle
Türkçe Dublaj

Şöhret Tepesi İzle

Christian, çok sorumsuz ve çapkın bir adamdır. Kendi cast ajanslarında bir süre önce babasının zoruyla fon yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Christian, filmlerin mekanlarını tasarlıyor ve oyuncularını seçiyordur. Özel hayatında da oldukça iyi olan Christian, uzun bir süredir genç ve güzel Tara ile çıkıyordur. Bu sıralar yaşadığı ilişkiden sıkılan ve büyük bir film alarak sevgilisinden biraz uzak durmaya çalışan Christian, işlerini bahane etse de maalesef bunu başaramaz. Babasının kararıyla oyuncu olan sevgilisi Tara' da bu filme dahil olur. Filmin oyuncu kadrosunu mecburen sevgilisiyle düzenlemeye başlayan Christian, Tara'nın eski sevgilisini film kadrosuna baş rol olarak alınca işler karışmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 198887   tarih   Tarihi : 9 Kasım 16:50   İmdb : İzle

Wildlike

Eğitim için ailesini bırakarak hiç tanımadığı bir hocanın yanına taşınan Mackenzie, eve ilk geldiği günden beri kendisi hakkında iyi planlar yapmayan hocasının asıl gayesini anladığında evden kaçar. Parası ve yol bilgisi olmadığı için ailesine ulaşamayan Mackenzie, sonunda bir otobüs bileti satın almayı başarır. Ancak yolda tanıştığı yaşlı bir adam Mackenzie'nin tüm düşüncelerini değiştirecek ve onu peşinden sürüklemeye başlayacaktır. Alaska'nın ayak basılmamış topraklarında uzun ve soluksuz bir keşif süreci geçirecek olan Mackenzie, yolculuğun sonuna yaklaştığında neler yapacağına daha emin bir şekilde ilerlemeye başlayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 38082   tarih   Tarihi : 29 Ekim 12:06   İmdb : İzle

Kötülük 2 – Bereavement

Usta yönemen Stevan Mena tarafından 2010 yılında çekilen Kötülük 2 (Bereavement) filminin baş rollerinde Alexandra Daddario, Michael Biehn ve Nolan Gerard Funk yer almıştır. İzleyici tarafından oldukça iyi bir izlenme alan filmin senaryosu yine filmin yönetmenliğini üstlenen Stevan Mena aittir. Filmde; Bir sabah tek başına yakınlardaki bir parkta oyun oynamaya giden 6 yaşındaki Martin Bristoll, değişik bir seri katilin tek hedefidir. Martin'i kendisinden sonra ünü sürmesi için yetiştirmek isteyen seri katil küçük çocuğun elinden tutarak bir domuz çiftliğine götürür. Burada işlediği tüm cinayetleri ve işkenceleri küçük yaştaki Martin'e izlettiren seri katil, küçük çocuğun kendi içinde neler yaşadığını ve baş düşmanına baktığının farkında değildir. Keyifli Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 39578   tarih   Tarihi : 10 Kasım 15:58   İmdb : İzle