SON EKLENEN FİLMLER
Ratchet and Clank
Türkçe Altyazı

Ratchet and Clank

Günümüzde oldukça popülerleşmiş birer oyuncak haline gelmiş olan Xbox, oyun konsolları ve çeşitli bilgisayarlar çocukların zeka gelişimin yanı sıra hayal dünyasını da bir hayli genişletiyor. Gün geçtikçe gelişen ve yeni profillerle insanlara sunulan oyunlarda bu keyifli aktivitelerin cabası. Bir zamanlar oyun konsollarında oldukça fenomen bir oyun olmuş olan Ratchet and Clank bu yıl yeni bir sinema filmi olarak karşımıza geldi. Animasyon, aksiyon ve macera türünde sinema perdelerindeki yerini alan film izleyici tarafından da tam not aldı. Oyunda geçen senaryonun işlendiği filmin yönetmenliği Kevin Munroe ile Jericca Cleland'e ait. Keyifli zaman geçirmek çocuklarına izlettirmek için oldukça iyi bir tercih olan Ratchet and Clank filmini kaçırmayın.
yorum0    yazar İzlenme : 236642   tarih   Tarihi : 8 Ekim 11:22   İmdb : 5.7 İzle

Straight Outta Compton

Savaşın ve adaletsizliğin yaşandığı California sokaklarında yaşamlarını farklı tarzları ile sürdürmeye çalışan 5 genç, yaptıkları Hip Hop müzikleri ile ülkenin her bir yanında kültür çatışmasına neden olmuştur. Dar kafalı insanların kabullendiği pop ve yerli müzikler haricinde farklı bir tarzın kabul edilmesi oldukça zordur. Zira insanı suça ve kötü yollara teşvik edici bir özelliği olduğu düşünülen bu tür müzikler gençlerin akıllarını karıştırıyordur. Ancak davalarından asla vazgeçmeyecek olan 5 genç, istedikleri yolda azimle ilerleyerek zirveye ulaşacaklardır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 63794   tarih   Tarihi : 15 Ocak 8:59   İmdb : İzle

Aşk ve Merhamet – Love & Mercy

Başarılı yönetmen Bill Pohlad'ın 2014 yılından çekimlerine başladığı Aşk ve Merhamet (Love & Mercy) filmi 2015 yılının ağustos ayında sevenleri ile buluştur. Müzikal, Drama ve biyografi kategorisinde yerini alan filmde 1960'ların başarılı solisti Brian Wilson'ın yaşam öyküsü konu alınıyor. Filmin kısaca özeti şu şekilde; Geleceği parlak ve yetenekli bir ses sanatçısı olan Brian Wilson 1960 yılında bir yapımcı tarafından fark edildikten sonra büyük bir çıkış yapmış ve dillerden düşmeyen şarkıları dinleyicilerine sunmuştur. zaman ilerledikçe The Beach Boys isimli grubu kurarak kariyerini daha da ileri taşıyan Brian, ne yazık ki geçmişte yaşadığı dravmatik olaylar nedeni ile psikolojik sorunlar yaşamaya başlamıştır. Uyuşturucu madde ve alkol bağımlılığı ile bu hastalığını daha ileri bir boyuta taşıyan Brian bir anda yükseldiği zirveden hızla düşmeye başlar. Doktoru Eugene Landy ve aşık olduğu kadın Melinda sayesinde yeniden tedaviye cevap veren Brian, düştüğü bataklıktan çıkmak için elinden geleni yapacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 38163   tarih   Tarihi : 4 Ocak 9:30   İmdb : İzle

Bitirim Karınca

Lucas Nickle, henüz 10 yaşında küçük bir çocuktur.Aile sevgisine muhtaç olan Lucas, anne ve babasının evlilik yıl dönümleri için yer seçerken onlardan istediği ilgiyi görememeye başlar. 17 yaşında deli dolu ablası Tiffany, zaten arkadaşları ile muhabbet etmekten Lucas'ı hiç görmemektedir. Bu durumda kendisini yeni evlerinin bahçesinde oyalamaya karar veren Lucas, orada ki küçük karınca tepelerini ezerek sulayarak ya da onları rahatsız ederek zaman geçirir. Karıncalarında bir hayatı ve canları olduğunu görmeyen Lucas, kısa zaman sonra onlar kadar küçülecek ve küçük karıncaların saldırısına maruz kalacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 80250   tarih   Tarihi : 14 Şubat 15:30   İmdb : İzle

Herşey Pırıl Pırıl – All is Bright

Uzun zamandır iki yakın arkadaş olan Dennis ve Rene, hayatları boyunca bir baltaya sap olamamış üstlendikleri tüm işleri bir şekilde batırmayı başarmışlardır. Hayatın bir köşeye attığı bu iki insan, ne kadar çabalasalar da bir dikiş tutturamıyorlardı. Fakat bu kez son derece şahane bir fikirle yeni bir işe girişecek olan Dennis ve Rene, yaklaşan Noel'i bahane ederek cam ağacı satmaya çalışacaklardır. Tabii ne kadar başarılı olacakları meçhul.. Baş rollerinde Paul Giamatti, Paul Rudd ve Sally Hawkins gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Her şey Pırıl Pırıl (All Is Bright) filmini Phil Morrison yönetti. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 66124   tarih   Tarihi : 8 Aralık 14:31   İmdb : İzle

Cosmopolis

Henüz gençliğinin baharında olan Eric Packer, oldukça zeki bir milyonerdir. Karısı ile muhteşem bir zenginliğin içinde mutlu bir hayat süren Eric, bir sabah son derece lüks limuzini ile zorunlu bir iş için şehre inmek zorun kalır. Trafikte sıkışan hatta kasıtlı olarak sıkıştırılan limuzinin içerisinde 24 saatini geçirecek olan Eric, limuzinine davetsiz olarak misafir olan bazı insanların hayatına müdahale etmesine izin verecektir. Ünlü kitap yazarı Don DeLillo'nun en çarpıcı romanlarından biri olan Cosmopolis, başarılı yönetmen David Cronenberg tarafından sinemaya uyarlanmıştır. Baş rollerinde Robert Pattinson, Paul Giamatti ve Juliette Binoche gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dram filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59027   tarih   Tarihi : 4 Aralık 16:23   İmdb : İzle

Er Ryan’ı Kurtarmak

Yaşanan II. Dünya Savaşı ile birlikte adeta bütün dünya yas'a boğulur. Bu zamanlarda 3 oğlununda aynı günde ölüm haberini duyan anne, hayatta olduğunu düşündüğü 4. oğlunun yaşadığını duymak ister. Her türlü sıkıntı ve tehlikeyi göze alarak Amerikan ordusu annenin son oğlunu kesin bir şekilde kurtarmak ister. Çocuğu bulmak için arama çalışmalarına hız kesmeden devam eden askerler her yerde ona ait izleri bulmaya çalışır. Tom Hanks ve Vin Diesel gibi usta oyuncuların baş rollerini paylaştığı bu muhteşem yapıt vizyon tarihi üzerinden seneler geçmesine rağmen en iyi filmlerin başında geliyor.
yorum0    yazar İzlenme : 33001   tarih   Tarihi : 1 Ağustos 19:53   İmdb : İzle

John Dies at the End – John’un Ölümü

Beden dışında deneyime inanılmaz derecede neden olan bir uyuşturucu. Sokak içerisinde ismiyle ise Soya sosu. Kullanıcılar zaman ve boyutlar arasında kötü bir şekilde sürüklenmektedir. Yalnız tekrar olarak geri gelenler artık insanlar değildir. Anlık bir durum içerisinde sessiz bir dünya dışı istila başlamaktadır. İnsanların ise cesur bir kahramana yardımı gerekmektedir. Cesur ve yürekli kahraman yerine bu iş üniversiteden atılmış olan John ile David’e düşmektedir. Bu iki ise zaman içerisinde insanlarını kurtarabilecek mi?
yorum1    yazar İzlenme : 29622   tarih   Tarihi : 31 Temmuz 15:17   İmdb : İzle