SON EKLENEN FİLMLER

İki Aşk Arasında – How To Make Love Like An Englishman

Cambridge Üniversitesi edebiyat bölümünde öğrencilerin bir numaralı şiir hocası olan Richard Haig, 40'lı yaşlarda olmasına rağmen hala tarzından ve karizmasından bir şey kaybetmemiş olgun bir adamdır. Kız öğrencileri kendisi ile ilgili bir çok hayal kurarken Richard, sadece bekarlığının keyfini çıkarmakla meşgul oluyordur. Zira evlenmek ve aile sahibi olmak Richard'a göre değildir. Tabi Kate isimli Amerika'lı bir öğrenci yaşlı adamdan hamile kalana dek. Zamansız bir ilişki ile çocuk sahibi olan ve aşık olabileceği kadını elinden kaçıran Richard, yıllar sonra belki kaçırdığı fırsatları yeniden elde etme şansı bulabilecektir.
yorum2    yazar İzlenme : 38114   tarih   Tarihi : 19 Aralık 10:32   İmdb : İzle

Kaçış Yok – No Escape

Kendi yurtlarından iş gerekçesi ile mecburen ayrılmak zorunda kalan Amerikalı bir aile, lüks bir kesimde güzel bir ev satın alır. Okyanusa sıfır olması tüm aile fertlerini oldukça mutlu ederken aile, yeni evlerinin ve yeni yurtlarının heyecanını yaşıyorlardır. Ancak kötü bir haber bu heyecanı yarıda keserek canları için mücadele etmelerine sebep olur. Zira yeni yerleştikleri bölge askeri bir darbe ile yerle bir edilmiştir. Yurtta yakalanan tüm yabancılar sebep gerekmeksizin öldürülecektir. Şimdi kaçmak için yollar arayacak olan Amerika aile, korkunç bir kaosun içine sürüklenecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 26653   tarih   Tarihi : 27 Kasım 10:33   İmdb : İzle

Ölümcül Takip – Survivor

İşlenen bir suikast girişiminden canlı olarak kurtulan genç bir kadın, bir anda ülkenin en çok aranan insanı haline gelir. Ölüm genç kadını an be an takipteyken zorlu ve mücadele gerektiren bu yol genç kadını oldukça zorlayacaktır. Zira suikasti işleyen kişiyi gördüğü ve olayın tek şahidi olduğu için yaşamaması gereken bu genç kadın hem suikastçinin hemde olay hakkında bilgi almak isteyen güvenlik güçlerinin hedefi olacaktır. Heyecanı ve aksiyonu bir an düşmeden soluksuz devam eden Survivor filmi izleyiciyi oldukça tatmin edecek gibi duruyor. Son zamanda çekilen ajan filmlerinin aksine sıra dışı kurgusu ve aksiyona hız katan gerilimini ile Survivor filmini kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 19629   tarih   Tarihi : 18 Eylül 0:34   İmdb : İzle

Sihirli Kılıç: Camelot’u Arayış

Ülkenin acımasız ve kötü kalpli şövalyesi olan Ruber, krallığı ele geçirebilmek için her yolu deniyordu. Son olarak Kral Arthur'un sihirli kılıcını çalan Ruber, kılıçla birlikte kayıplara karışmıştı. Krallığı ve ülkesini zalim Ruber'e kaptırmak istemeyen, Kayley adındaki cesur kız, kör olan arkadaşı Garrett'le birlikte Ruber'i bulmak için yola düşerler. Bu tehlikeli ve macera dolu yolculukta iki başlı olan Cornwall ve Devon isimli ejderhayla tanışacak ve onunla birlikte yollarına devam edecekler. Karşılaşacakları her türlü zorluğu atlatan Kayley sonunda sihirli güçlerinin farkına varacak ve Ruber'e karşı büyük bir savaş başlatacaklardır. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 41465   tarih   Tarihi : 1 Eylül 13:31   İmdb : İzle

Hedefteki Adam – The November Man

2014 ABD yapımı olan Hedefteki Adam filminin konusu; Çıktığı son görevde başarısız olarak CIA'den emekliliğini isteyen Devereaux yıllarca tek başına yaşamış ve hayattan bıkmıştır. Balıkçılık yaparak geçimini sağlayan Devereaux, önemli bir görev için aniden teşkilata geri çağrılır. Göreve dönmesiyle yeniden neşe bulan Devereaux, aldığı bu özel görevde eski öğrencisi ile karşı karşıya kalacak ve Rusya'gibi bir çok devlet adamının içinde bulunduğu bir komplonun tam ortasında düşecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 30467   tarih   Tarihi : 27 Eylül 11:37   İmdb : İzle

Kalplere Vur Bir Zımba

Kalplere Vur Bir Zımba Filminde; Mutlu ve huzurlu giden bir evliliğin ardından boşanma kararı alan Kate ve Richard çifti, tam da yıllarca hayal ettikleri emeklilik baharının tadını çıkaramadan ayrılmışlardır. Yıllarca harcadıkları emeğin karışılığı olarak yüklü miktarda tazminat alan ikili, bu parayı iki acemi soyguncuya kaptırınca işler karışacaktır. Eskiden karı koca olan Kate ve Richard çifti, bu kez iş birliği yaparak paralarını geri almaya çalışacaklardır. Keyifli Seyirer
yorum0    yazar İzlenme : 26854   tarih   Tarihi : 13 Eylül 18:41   İmdb : İzle

Love Punch

Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson'ın paylaştığı Love Punch filminde; Genç yaştan beri tutkulu bir aşk yaşayan Kate ve Richard şu sıralar yaşlanmış emekli ve boşanmış bir çifttir. Hala birbirlerine duydukları aşkı doğru düzgün dillendiremeyen ve bu yüzden ayrı hayatlar yaşamaya mahkum olan yaşlı çift, bir gün emeklilik ikramiyelerini bir dolandırıcıya kaptırır. Aynı dolandırıcının peşinde olan ve birbirlerinden başka kimsesi olamayan çift, macera dolu bir yolculuğa atılacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36660   tarih   Tarihi : 6 Eylül 14:12   İmdb : İzle

Aşk Kurbanları

Son zamanlarda sıkıntılı günler geçiren Harry, aşığı ve karısı arasında artık bir seçim yapmak zorundadır. Kız arkadaşı Kay'i deliler gibi seven Harry, karısına boşanma haberini verip onu üzmek istemiyordur. Bir yandan sevgilisine kavuşmak bir yandan da eşini üzmek istemeyen Harry, karısı Pat’iyi öldürmeye karar verir. Aldığı bu ani kararı uygulamaya sokmak isteyen Harry, en yakın arkadaşının kız arkadaşı Kay'den hoşlandığını öğrenince işler karışacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 38833   tarih   Tarihi : 5 Eylül 18:56   İmdb : İzle

İntiharın Eşiğinde – A Long Way Down

Herkes ailesiyle birlikte yeni yıla girmeyi beklerken, ailelerinden ayrı yalnız yaşayan 4 insan, sokakta karşılaşacak ve yapay bir aile ortamı oluşturarak bu yıl başını birlikte geçirmeye karar verecektir. Güzel bir yıl başı gecesi geçiren 4 insan, daha sonraları yine görüşecek bir ve aile ortamı oluşturarak birbirlerinin sıkıntılarını çözmeye çalışacaklardır. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 41358   tarih   Tarihi : 1 Eylül 12:44   İmdb : İzle

Sadece Aşk

İda, bir kuaför olduğu halde kanser olduğunu fark edene kadar hayatını güzel bir şekilde yaşamaya çalışacaktır. Kanser olduğu zamanlar hastaneye yatsa bile tedavileri sırasında o sevmiş olduğu uzun saçlarını kaybetmiş olur. Hemen sonrasında ise birlikte olduğu kocasının başka bir kadınla ilişki içerisinde olduğunun bilgisini alır. Olanlardan hiçbir haberi olamayan başka bir yerdeki kızının düğünün için yapmış olduğu İtalya ülkesine yolculuğu sırasında kaybetmiş olduğu karısının katledilmesi yüzünden bu zamanda bile tüm dünyayı suçlamakta olan dul bir adam ile tanışmış olur. Hayatları üzerinde güzel bir yaşam yakalamaya çalışan çocuklarının ısrarı üzerine tanışmakta olan bu ikiliyi akıl edemeyecekleri maceralar beklemektedir.
yorum0    yazar İzlenme : 27053   tarih   Tarihi : 18 Ağustos 18:31   İmdb : İzle