SON EKLENEN FİLMLER

Bajirao Mastani

Eski tarihi bir geçmişi anlatan Bajirao Mastani filmi 2015 Hindistan yapımıdır. 53 yaşındaki Mumbai'li yönetmen Sanjay Leela Bhansali'nin yönettiği filmin baş rollerinde Priyanka Chopra ve Deepika Padukone yer alıyor. Tarihi bir konu üzerinde durmasına rağmen oldukça keyifli bir aşkı anlatan filmde imkansızlıkları, sınırları, aynı zamanda aşk için neler yapılabileceği gözler önüne seriliyor. Maratha komutanı Baji Rao I'nın verdiği mücadeleleri ve güzel prenses Mastani'nin destanı aşkını izlemek isterseniz, sitemizde 720p ve Türkçe Altyazı seçeneleri ile yerini alan Bajirao Mastani filmine göz atmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 47253   tarih   Tarihi : 2 Nisan 12:00   İmdb : İzle

Billu – Billu Barber

Shahrukh Khan, Kareena Kapoor ve Priyanka Chopra gibi başarılı oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Billu (Billu Barber) filmini usta yönetmen Priyadarshan tarafından hazırlanmıştır. Hindistan'ın eski çağlarında yaşayan yoksul bir adamın hayat hikayesini konu alan filmde; Billu, eşi ve iki çocuğuyla virane bir evde yaşayan yoksul bir aile reisidir. Hayatını berber dükkanından kazandığı parayla sürdürmeye çalışan Billu, her ne kadar mutlu gözükse de aslında fakirlikten ve ailesine yetememekten oldukça sıkılmıştır. Tüm kasaba da tanınan ve sevilen Billu, bir gün kasabalarına çekim için gelen Bollywood yıldızı Sahir Khan'dan sonra bu yoksul yaşamına biraz da olsa çare bulacaktır. İyi seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 71327   tarih   Tarihi : 16 Ocak 23:58   İmdb : İzle
Barfi – Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
Türkçe Dublaj

Barfi – Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

Tutkulu aşkı merak edenler 2012 Hindistan yapımı olan Barfi - Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur filminde tam bu konudan söz ediliyor. Doğuştan duyma ve işitme engelli olan Barfi, yaşama sıkı sıkı tutunmuş kaybettiklerini geride bırakmış ve hayattan tat almasını bilen bir gençtir. Küçük yaşlarda annesini ve birkaç Aile ferdini kaybetmiş olan Barfi, babası ile birlikte sorunsuz bir hayat yaşamaktadır. Yakın bir zamanda hayatına yeni bir armağan daha kazanan Barfi, Shuriti adında genç ve güzel bir kıza aşık olmuştur. Fakat Barfi'nin bazı fiziksel engelleri genç kıza yaklaşmasında sorun çıkarıyordur. Karışık duygular yaşayan ve Shuriti’iyi ısrarla isteyen Barfi, engelleri aşmak ve mutlu olmak için elinden geleni yapacaktır.
yorum1    yazar İzlenme : 32678   tarih   Tarihi : 17 Temmuz 4:10   İmdb : İzle

Krrish 3 Filmi izle

Dünyaya yaptıkları saldırıyla insanlığın sonunu getirmeye çalışan mutantlar, insanları büyük korku ve telaş içerisine düşürmüştü. Teknolojinin ve askeriyenin mutantlara karşı çaresiz kalışı, insanlığın sonunun geldiğinin habercisiydi. Çünkü, yarı insan ve yarı hayvan olan mutantlar çevredeki her şeyi yakıp yıkıyorlardı. İnsanlık büyük bir kaçış içerisine düşmüşken, bir bilim adamının oğlu olan Krrish ailesi ve insanlığı kurtarmak adına Mutantlara karşı büyük bir savaş başlatacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 27705   tarih   Tarihi : 24 Aralık 13:34   İmdb : İzle

Zanjeer 2013 Türkçe Dublaj

Vijay'ın Komiser Yardımcısı Olarak NewYork Eyaletinde Çalışmaktadır Bir Gün Yolu Ülkenin En Büyük Benzin, Akaryakıt Kaçaksı Olan Mafya İle Kesişir Vijay Geçmişinde Yaşadığı Olaylar Rüyalarında Dahi Onu Rahatsız Etmektedir Birde Olaya Bir Gazeteci Birde Şöför Eklemiştir Komiser Yardımcısı Vijay'ya Mafyayı Çökertmesi İçin Emir Alır Bu Tehlikeli Yolda ona Eşlik Edenlerinden Sorumludur. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 11229   tarih   Tarihi : 20 Ekim 16:32   İmdb : İzle