SON EKLENEN FİLMLER

Görünmez Çocuk – Il ragazzo invisibile

Görünmez Çocuk (Il ragazzo invisibile) filminin konusu; Önceki ay 13 yaşına giren Michele, ailesi ile oldukça iyi anlaşmasına rağmen okul ortamında pasif ve çekingen biri olarak tanınıyordu. Bir çok arkadaşı tarafından ezilen ve hor görülen Michele, aynı zamanda başka arkadaşlarının yaptığı yaramazlıkları üstlenerek öğretmenlerinden de ceza alıyordur. Bir okulda yapılan cadılar bayramı için bir kostüm alan ve kostümün değişik bir özelliği olduğunu fark eden Michele, partinin ertesi sabahı artık görünmez olduğunu öğrenir. Bu özellik Michele'nin bir çok arkadaşından intikam almasına yardımcı olurken, diğer yandan başına büyük belalar açacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 60761   tarih   Tarihi : 14 Ocak 13:10   İmdb : İzle

Re kill

Tüm dünya da korkunç bir şekilde yayılmaya başlayan virüs insanlığı %85’ini yok etmiş ve hızla ilerleyeme devam ediyordur. Ölen insanların evrimi bir tür zombi olarak tamamlanırken, yaşamaya hala devam eden insanlar bu yaratıklarla zorlu bir mücadeleye sürüklenecektir. Çoğu kişinin başarısız olduğu bu savaşta özel eğitimli timler, sağlıklı her insanı kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır. Sıradan bir zombi filmi konusunun hakim olduğu Re-kill başarılı oyunculuklar ile keyifli bir hale getirilmiş ve izleyiciye sunulmuştur. Sinema severlerin aksiyon filmlerinden tanıdığı ve beğenerek izlediği Scott Adkins'in baş rollerinde yer aldığı filmi kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 42054   tarih   Tarihi : 3 Kasım 12:38   İmdb : İzle

Bir Canavarın Günlüğü İzle

Grauth kralı Higlack bir çok ülkeyi yakıp yıkan Grendel isimli bir canavarın sonunu getirmek için, Prens Finn ve ülkenin en iyi savaşçısı olan Beowulf’u bu iş için görevlendirilir. Yanlarına ülkenin en iyi 12 savaşçısını da alan Prens Finn ve Beowulf Grendel'i yok etmek için yola çıksalar da yollarda onları bekleyen Grendel gibi bir sürü canavar vardı. Fantastik bir Bilim Kurgu filmi olan Bir Canavarın Günlüğü filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 17460   tarih   Tarihi : 25 Mart 12:23   İmdb : İzle