SON EKLENEN FİLMLER
Bir Liderin Çocukluğu – The Childhood of a Leader
Türkçe Dublaj

Bir Liderin Çocukluğu – The Childhood of a Leader

Fransa, İngiltere ve Macaristan gibi büyük ülkelerin ortaklığında hazırlanan Bir Liderin Çocukluğu (The Childhood of a Leader) filmi Brady Corbet tarafından yönetilmiştir. Mona Fastvold'un senaryosunu yazdığı filmi baş rollerini Stacy Martin ile Robert Pattinson paylaşıyor. Filmde; Hayatını ülkesi adına iyi bir adam olmak için harcamaktan çekinmeyen orta yaşlı br diplomat, Fransa'da yapılacak olan Versay Barış Antlaşması için yollara düşmüştür. Küçük oğlu ve karısı ile birlikte çıktığı bu zorlu yolda ülkesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak olan genç diplomat, küçük oğluna karşı sergilediği davanışlarla geleceğe dair kötü izler bırakcaktır. Zira ileride acımasız ve korkunç bir lider olacak olan küçük çocuk, örnek aldığı babasının yolundan ilerleryecektir. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 92818   tarih   Tarihi : 22 Haziran 12:31   İmdb : 6.6 İzle
Bir Asinin Efsane Hikayesi – Life
Türkçe Dublaj

Bir Asinin Efsane Hikayesi – Life

1936 yılında kurulmuş ve insanlara bir çok faydalı bilgiyi öğretmiş olan LİFE dergisi 55 yılında oldukça popüler ve herkes tarafından keyifle takip edilen bir dergi haline gelmiştir. İlk başlarda haftalık çıkarılan sayıları yoğun ilgi almaya başlayınca ayda bir insanlara sunulmuştur. Haberleri hazırlayan başarılı foto muhabiri Dennis Stock, dergide yayınlamak adına bir yazı bulamazken, o dönem yeni yeni tanınmaya başlanan James Dean ile tanışır. Oldukça farklı kişiliklere sahip olmalarına rağmen birbirlerine iş adına dayanmak zorunda kalacak olan James ve Dennis, dönemin en iyi makalesini alarak kariyerlerinde hızlı bir yükseliş yakalayacaklardır. Bunun yanı sıra sıkı bir dost olacak olan ikili, dostluk kavramını ne kadar farklı bedenlerde olsalar da tek bir vücut gibi yaşayacaklardır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 55611   tarih   Tarihi : 21 Nisan 14:18   İmdb : 6.1 İzle

Yıldız Haritası – Maps to the Stars

İzlemeyi sevdiğimiz başarılı filmlerin üstünde imzasını görmeye alıştığımız usta yönetmen David Cronenberg bu kez dram temalı başarılı bir filmle karşımıza çıkıyor. Çok yakında sinema perdelerinde göreceğimiz Yıldız Haritası (Maps to the Stars) filmi batılaşmaya başlayan Hollywood kültürünü yakın merceğe alıyor. Genel anlamda Hollywood'da geçen filmin baş rollerinde Mia Wasikowska, John Cusack ve Robert Pattinson gibi yıldız isimleri yer alıyor. Filmi sitemizden kesintisiz ve online keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 49388   tarih   Tarihi : 29 Temmuz 13:18   İmdb : İzle

Takip – The Rover

Sıkıntılı ve zor günler geçiren Eric, eski bir emekli askerdi. Son yıllarda büyük bir krizin eşiğine gelmiş ve elindeki tüm mal varlığını kaybetmişti. Her şeyini kaybettikten sonra acımasız ve sert bir adam olan Eric, bir banka soyguncularının arabasını çalmasıyla birlikte büyük bir şok yaşayacak ve arabasını çalanların peşine düşecekti. Hırsızlardan geriye sadece geride bıraktıkları yaralı arkadaşı kalmıştı. Yaralı genci iyileştirdikten sonra hem gencin intikamını almak hemde aracını geri almak için hırsızların peşine düşeceklerdir. İyi Seyirler
yorum1    yazar İzlenme : 101743   tarih   Tarihi : 2 Mart 12:49   İmdb : İzle

Cosmopolis

Henüz gençliğinin baharında olan Eric Packer, oldukça zeki bir milyonerdir. Karısı ile muhteşem bir zenginliğin içinde mutlu bir hayat süren Eric, bir sabah son derece lüks limuzini ile zorunlu bir iş için şehre inmek zorun kalır. Trafikte sıkışan hatta kasıtlı olarak sıkıştırılan limuzinin içerisinde 24 saatini geçirecek olan Eric, limuzinine davetsiz olarak misafir olan bazı insanların hayatına müdahale etmesine izin verecektir. Ünlü kitap yazarı Don DeLillo'nun en çarpıcı romanlarından biri olan Cosmopolis, başarılı yönetmen David Cronenberg tarafından sinemaya uyarlanmıştır. Baş rollerinde Robert Pattinson, Paul Giamatti ve Juliette Binoche gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dram filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59030   tarih   Tarihi : 4 Aralık 16:23   İmdb : İzle

Aşkım Benim – Bel Ami

Alacakaranlık film serisinden tanıdığımız Robert Pattinson'un baş rollerinde yer aldığı 2012 yapımı Aşkım Benim Filmini Declan Donnellan ve Nick Ormerod'un ortaklığında hazırlanmıştır. Senaryosu Guy De Maupassant'ın aynı adlı romanından uyarlanan filmi yetişkinlerin izlemesini tavsiye ederiz . Film; 1890 yılının Paris'inde, oldukça güçlü ve sosyetenin gözdesi olan genç bir kadınla, yaşadığı yasak ilişkiyle beraber şöhret basamaklarını bir bir çıkan George Duroy isimli bir gazetecinin trajik hikayesini konu almaktadır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 56720   tarih   Tarihi : 21 Ekim 12:20   İmdb : İzle

Alacakaranlık Şafak Vakti 1 Türkçe Dublaj İzle

Bella ve Edward sonunda Jacop'a rağmen evlenmeye karar vermiştir. Muhteşem bir düğünle evlenir ve balayına giderler. Planlarına göre Bella balayından döndükten sonra vampir olacaktır. Fakat çok güzel başlayan balayı Bella'nın hamile olduğunu öğrenmesiyle farklı bir hal alır. Bebek gün geçtikçe Bella'ya zarar vermeye başlar. Fakat Bella herşeye rağmen bebeği doğurmak istemektedir. Bebeği istemeyen Edward'a karşı Rosalie'den yardım ister. Olayları duyan Jacop'ta Bella'yı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bella gün geçtikçe ölüme doğru yaklaşmaktadır. Bella'nın vampir bir bebeğe hamile olması kurt adamlarla vampirlerin arasındaki anlaşmayı bozar. Kurt adamlar bebeğin doğmaması için Bella'yı ve bebeği öldürmeye karar verirler. Fakat Jacop ırkına karşı çıkma pahasına Bella'ya zarar vermelerine asla izin vermeyecektir. Edward'da hem Bella'yı hem kurt adamlara hem de bebeğe karşı korumaya çalışacaktır.
yorum1    yazar İzlenme : 16971   tarih   Tarihi : 9 Ağustos 1:35   İmdb : İzle

Alacakaranlık Tutulma Filmi Türkçe Dublaj İzle

Serinin üçüncü filminde Bella ve Edward aralarındaki problemleri çözmeye başlamışlardır. Fakat Bella hala tehlikededir. Ve Jacop ile Edward arasında bir seçim yapmak zorundadır. Bu arada Seattle bölgesinde insanlar öldürülmeye ve ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bu cinayetlerin işleniş biçimlerinden dolayı Cullen ailesi cinayetleri yeni doğan vampirlerin yaptığını düşünmektedir. Ve nedenini araştırmaya başlarlar. Bunları yapanın aslında Bella'yı öldürerek James'in intikamını almaya çalışan Victoria olduğunu anlarlar. Yeni doğan vampirlere karşı Bella'yı korumak için kurt adamlar ve vampirler iş birliği yaparlar. Bakalım vampirler ve kurt adamlar yeni doğan vampirlere ve Victoria'ya karşı neler yapacak?
yorum0    yazar İzlenme : 15198   tarih   Tarihi : 9 Ağustos 1:16   İmdb : İzle

Alacakaranlık Yeni Ay Türkçe Dublaj İzle

Serinin ikinci filminde Bella yeni yaşına basacaktır. Ve Cullen ailesi Bella için bir doğum günü partisi verir. Bella, kendisi yaşlanırken Edward hep genç kalacağı için endişelenmektedir. Edward ise kendisi yüzünden Bella'ya bir şey olmasından çok korkmaktadır. Bu sebeple Bella'ya kendisini unutmasını söyler ve onu terk eder. Bella, Edward'ın yokluğunda perişan olur ve kendisine zarar vermeye başlar. Her kendisine zarar verdiğinde Edward'ın hayalini karşısında görür ve mutlu olur. Böylece daha tehlikeli işler yapmaya başlar. Bella'nın en yakın arkadaşı Jacop hem Bella'ya aşıktır hem de en zor zamanlarında Bella'ya destek olur. Ve ikisi arasında büyük bir bağ oluşur. Tüm zamanlarını beraber geçirmeye başlarlar. Edward, Bella'yı korumak için uzaklaşsa da düşmanları Bella'yı rahat bırakmayacaktır. Bir gün Bella'ya bir vampir saldırır ve tam onu öldürmek üzereyken ormanda kurtlar ortaya çıkar ve Bella'yı vampirden kurtarır. Bella çok zaman geçmeden aslında Jacop'un bir kurt adam olduğunu ve kendisini de vampirden Jacop'un kurtardığını öğrenir. Jacop, Bella'ya Edward'ı unutturduğunu düşünmekte ve çok mutlu olmaktadır. Fakat bir gün Edward Bella'yı arar ve telefona Jacop çıkar. Jacop, Edward'a Bella'nın öldüğünü ima eder. Bella'nın öldüğünü zanneden Edward perişan olur. Ve insanlara kendini göstererek vampir konseyi tarafından öldürülmeye karar verir. Geleceği gören Alice, olacakları görür ve hemen Bella'ya haber verir. Bella, Edward kendisini insanlara göstermeden önce yetişmeli ve Edward'ı kurtarmalıdır. Bakalım Bella Edward'ı kurtarabilecek mi? Ve iki aşk arasında kalan Bella bundan sonra neler yapacak?
yorum0    yazar İzlenme : 14719   tarih   Tarihi : 9 Ağustos 0:31   İmdb : İzle

Alacakaranlık Türkçe Dublaj İzle

Filmin ilk serisinde; annesi ve babası boşandıktan sonra annesiyle birlikte Phoenix'te yaşayan Bella Swan, annesi başka bir adamla evlendikten sonra Washington'ın Fork kasabasında yaşayan babasının yanına taşınır. Ve orada okula başlar. Okulda uzun yıllardır vampirliğini insanlardan saklayan ve insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden vampir ailesiyle beraber yaşayan Edward ile tanışır. Ve görür görmez Edward'a aşık olur. Edward ne kadar kendini Bella'dan uzak tutmaya çalışsa da o da Bella'ya aşık olur. Bella zaman geçtikçe Edward'ın hareketlerinden şüphenelenir ve yaptığı araştırmalar sonucunda Edward'ın vampir olduğunu öğrenir. Fakat Edward'a olan aşkından asla vazgeçmez. Edward'ın ailesi olan Cullen ailesi Bella'yı kabullenmiştir fakat Edward'ın düşmanları Bella'ya zarar vermek için ellerinden geleni yaparlar. Bakalım Edward ve Cullen ailesi Bella'yı düşmanlardan koruyabilecek mi? Stephenie Meyer'ın dünyada milyonlarca satmış kitabının ilk serisi olan Alacakaranlık kitabından uyarlanmış film bir vampir hikayesi olmaktan çok izlenmesi gereken muhteşem bir aşk filmi.
yorum0    yazar İzlenme : 14742   tarih   Tarihi : 9 Ağustos 0:04   İmdb : İzle