SON EKLENEN FİLMLER
Büyük Düğün – The Big Wedding
Türkçe Dublaj

Büyük Düğün – The Big Wedding

Don ve Ellie Griffin tek çocuğu olan Robert, evlenmeye karar vermiş ve tüm aile fertlerini düğüne davet etmişti. Fakat, ailenin büyük çoğunluğu birbirini aldatmış ve ayrı evlerde yaşadıkları için kimse eski eşleriyle görüşmek istemiyorlardı. Boşanmadıkları için hala resmiyette karı koca olan bu aile üyeleri düğünde bir rezalet çıkmaması için mecburiyetten evli ve mutlu gibi görünmek zorundadırlar. Tam bir aile fiyaskosuna dönüşecek olan bu filmde, Don ve Ellie birbirlerini öldürmemek için kendilerini zor zapt edecek ve geçmişleriyle yüzleşeceklerdir.
yorum1    yazar İzlenme : 46019   tarih   Tarihi : 4 Mart 12:04   İmdb : İzle

Boulevard

60 yaşlarında hayatından şikayetçi ve yaşlı bir adam olan Nolan Mack, çalıştığı şirketin sorunları ev işleri ve karısı ile ilgilenme derken yaşamda ki yerini unutmaya başlamıştı. Sorunlar her geçen gün artmaya devam ederken sonunda kendisine vakit ayırması gerektiğini fark eden Nolan, bir gece her şeyden uzakta bir yerde eğlenmeye karar verir. Yolda otostop çeken bir genci de yanına alarak en yakın eğlence mekanında soluğu alan Nolan, saatler ilerledikçe kendini kaybederek genç adamdan hoşlanmaya başladığının farkına varır. Kendisine bile uzun zamandır itiraf edemediği duyguları ile bu gece yüzleşecek olan Nolan, bundan sonra yaşayamadığı zamanları telafi etmeye çalışacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 41962   tarih   Tarihi : 2 Aralık 12:01   İmdb : İzle

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Filmi İzle

2006 yılında çekilen ilk filmi ile izleyicinin gönlünde taht kuran Müzede Bir Gece film serisi 2 ocak 2015 tarihinde yepyeni bir hikaye ile geri dönüyor. Baş rollerinde serinin ilk filminden beri tanıdığımız Ben Stiller yer alırken ona Robin Williams, Owen Wilson ve Ben Kingsley gibi yeni oyuncular eşlik ediyor. Yönetmenliğini Shawn Levy'in üstelendiği filmin senaryosu Thomas Lennon ve Robert Ben Garant gibi değerli senaristler tarafından hazırlanmıştır. Filmde; Larry uzun zamandır geceleri New York'da müzenin bekçiliğini yaparken tayinin çıkması nedeniyle Londra'ya gider. Yeni bir şehir, yeni bir görev ve yeni insanlarla tanışacak olan Larry bu kez henüz varlığını yitirmemiş olan bir sihrin korumalığını yapacaktır. Tabi müzede yeni olaylara tanık olacak olan genç adam, yeni bir kahramanlık hikayesine imza atacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 78045   tarih   Tarihi : 9 Ocak 12:14   İmdb : İzle

Aşkın Yüzü – The Face of Love

20 yaşlarında muhteşem bir adamla aşk evliliği yapan Nikki, bir kaç sene sonra güzeller güzeli bir kızı dünyaya getirmişti. Huzurla geçirdiği 30 senenin sonunda eşini ani bir ölümle kaybeden Nikki, artık yaşamının oldukça zorlaştığının farkına varır. Zira artık aşık olduğu ve senelerini geçirdiği adam yoktur. Bundan sonra hayatını tek kişilik yaşayacak olan yaşlı kadın, eşinden kalan hatıralarla yaşamını sürdürmeye başlar. Fakat bu hayata bir türlü alışamayan Nikki, bir gün tuhaf bir olayla karşı karşıya kalır. Çünkü eşine birebir benzeyen bir adam ansızın hayatına girer. Bunu tanrının kendine gönderdiği bir hediye olarak gören Nikki, acaba eşi ile yaşadığı mutlu günleri bu adamla da yaşayabilecek midir? Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 76526   tarih   Tarihi : 30 Aralık 12:09   İmdb : İzle

RV

Benzersiz 2006 yapımlarından biri olan RV filmi başarılı senarist Geoff Rodkey tarafından yazılmıştır. Baş rollerinde Robin Williams, Josh Hutcherson ve Hunter Parrish gibi oyuncuların yer aldığı film izleyiciden iyi yorumlar almıştır. Barry Sonnenfeld'in tecrübeleri doğrultusunda yönettiği filmde; Uzun okul sürecinden sonra ailesi ile birlikte çıkacağı Hawaii tatili için sabırsızlanan Munro, yaptığı saçma oyunlarla herkesi kendinden uzaklaştırmıştır. karavanla çıkacakları bu yolculuktan büyük bir ders çıkaracak olan Munro, bakalım nasıl bir sürece girecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59784   tarih   Tarihi : 1 Kasım 14:04   İmdb : İzle

Müzede Bir Gece 2

2006 yılında çekilen ilk filmi Müzede Bir Gece filminin devamı niteliğinde yazılan Müzede Bir Gece 2 aynı oyuncu kadrosu ve teknik ekibi ile sizlerle. Filmde; 3 yıl önce bir müzenin güvenlik görevini üstlenen genç adam, aynı işine devam etmektedir. Her gece başka bir aksiyon yaşayan ve tarih öncesine bir gecede gidip geri gelen genç adam, işine iyice alışmıştı. Fakat yakın zamanda gelen bir haber genç adamı başka bir ülkeye doğru sürükleyecekti. Zira müzenin taşınması onuda görev yerini değiştirecekmiş ve yeni maceralara çıkmasına sebep olacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 32308   tarih   Tarihi : 18 Eylül 13:31   İmdb : İzle

Jumanji

İki kardeş evde otururken canları sıkılır ve çatıya çıkarlar. Çatıda eski bir kutunun içinde bir oyun bulurlar. Basit sıradan bir masa üstü oyunu gibi gözüken bu oyunu aşağı indirirler. Milyoner ya da monopoli tarzına benzeyen bu oyunu açtıklarında içinden bir adam çıkar. 25 yıldır bu oyun kutusuna hapsolmuş olan Alan Parris hayata tekrar döner fakat onunla birlikte eski çağdan kalma bazı dinazor ve hayvanlarda gelir. Oyunu kapatmak ve bu egzotik hayatı bitirmek için oyunun son oyuncusunu bulmak zorundadırlar. Bu kişi ise Robin Williams'ın arkadaşı Judy'dir. Oyunu Judy'e götürerek zarları atmasını isterler fakat kabul ettirmesi zor olacaktır. Maymular, gergedanlar, devasa filler ve bir çok yırtıcı hayvanın şehir de dolaşmasını engellemeye çalışan genç arkadaşlarımızın maceraları oldukça keyifli. Güzel bir aile ve bilim kurgu filmi olan Jumanji küçükten büyüğe herkesin izleyebileceği bir filmdir.
yorum0    yazar İzlenme : 34123   tarih   Tarihi : 16 Ağustos 13:05   İmdb : İzle

Başkanların Uşağı – The Butler

Başkanların Uşağı Filminde 1952 yılında işe başlayan bir uşağın 34 yıllık hikayesi anlatılıyor. Cecil Gains isimli bir uşak Beyaz Saray'ın en iyi kahyası haline gelmiştir. 2014 yılında vizyona giren ve ABD'de geçen bu filmde Cecil Gains'in hayatı anlatılmaktadır. Yönetmen Le Daniels'in işlediği filmin senaryosunu Danny Strong ile birlikte yazmıştır. Kahya C.Gaines zenci uyruklu bir garson olarak işe başlar. Görev yaptığı Beyaz Saray'da toplam 8 başkana hizmet etmektedir. Beyaz Saray'da ki zamanı boyunca birçok suikaste, insan haklarının çiğnenmesine, bir çok işgale ve buna benzer kötü olaylara tanık olan uşak kendiyle barışık bir adam değildir. Çünkü bu olaylar sadece ülkesini değil ailesinide etkilemektedir. Baş rollerini Forest Whitaker yani Cecil Gaines'in oynadığı Başkanların Uşağı orjinal ismiyle The Butler filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
yorum1    yazar İzlenme : 45079   tarih   Tarihi : 9 Ağustos 18:25   İmdb : İzle

Asabi Adam

Trafiğin sıkışması sonucunda bir kaza geçiren by Henry oldukça sinirli ve agresif bir adamdır. Oğlunu kaybettikten sonra asabi adam lakabı takılan Henry hastaneye kaldırılır. Burada ki doktor Henry’e 90 dakika ömrü kaldığını söyler. Aslında doktor bunu söylemez fakat Henry kendi kendine böyle anlar. Henry hastaneden çıplak bir şekilde koşturarak kaçar ve taksiye biner. Doktor bu yanlışlığı düzeltmek için Henry’i her yerde arar fakat bulmakta zorlanır. Henry için işler oldukça karışır. Büyük bir yanlış anlaşılmanın sonucu olan bu film komedi ve dram tadındadır. Henry kalan 90 dakikasını nasıl geçireceği konusunda kara kara düşünür. Henry karısıyla son kez tutkuyla sevişmek için eve gider. Çünkü son 1 yıldır karısıyla ilişkiye girmiyordu. Fakat Henry’nin bir korkusu vardı. Henry bayrağı kaldırabilecekmiydi. Eski sevgililerini arayan Henry bugüne kadar kızdırdığı, kırdığı ve üzdüğü herkesi tek tek bularak özür dilemeye karar verir. 2014 ABD yapımı olan Asabi Adam filmi komedi dalında oldukça başarılı bir film ve siz değerli ziyaretçilerimize Türkçe Dublaj seçeneği ile sunulmuştur.
yorum1    yazar İzlenme : 34299   tarih   Tarihi : 2 Temmuz 3:29   İmdb : İzle