SON EKLENEN FİLMLER

Return to Sender

Gerilimi doruk noktalarda tadacağınız Return to Sender filmi sıra dışı konusu ile izleyiciyi cezbedecek gibi görünüyor. Tahmin edilemeyen kurgusu ile her geçen dakika heyecanı ve gerilimi içinizde hissederken film sizi bambaşka bir dünyaya sürükleyecek. Rosamund Pike, Scout Taylor-Compton ve Shiloh Fernandez gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosu da filme gerçekçiliği katıyor. Filmin konusu; Uzun süre önce küçük bir kasabaya tayini çıkan Miranda Wells, güzel ve bir o kadar zeki bir kadındır. Babası ile yerleştiği bu kasabada hayatını geçirmeye başlayan genç kadın, sağlık sektöründe aldığı görev ile her geçen gününü doldurmaya başlar. Ancak bir gün evine giderken psikopat bir hasta tarafından tecavüze uğrayan Miranda, tecavüzcüsünü yakalatmasının ardından tedavi görmeye başlar. Tedavinin bitiminde kafasında bir çok plan kuran Miranda, tecavüzcüsüne mektuplar göndermeye başlar. Mektuplardan verim alamayınca hapishanede tecavüzcüsünü görmeye giden genç kadın, onunla arkadaşlık bağı kurunca intikam çanlarını çalmaya başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 34735   tarih   Tarihi : 20 Ağustos 12:16   İmdb : İzle

Kayıp Kız – Gone Girl

5 yıl önce rüya gibi bir düğün töreni ile evlenen Nick ve Amy, yıllar geçmesine rağmen birbirine hala aşık mutlu bir çifttir. Amerika’nın Missouri şehrinde yaşayan genç çift, sıcacık bu yaz sabahında 5. yıl dönümlerini kutlamak için hazırlıklara girişmişti. Fakat kutlamalar için hazırlıklar yaparken aniden ortadan kaybolan ve bir daha izine rastlanmayan Amy, genç kocasının hayatını alt üst eder. Aynı zamanda karısının kayboluşundan suçlu tutulan Nick, yaşadığı acının yanı sıra karısına ne olduğunu merak etmektedir. Öldüğü ve veya öldürüldüğü tam bir muamma olan genç kadının aslında o kadar masum bir hayat yaşamadığı ortaya çıkacaktır. 2 Golden Globes adaylığı ve 6 dalda akademik ödüle layık görülen Kayıp Kız (Gone Girl) filmi başarılı yönetmen David Fincher tarafından hazırlanmıştır. İyi Seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 76224   tarih   Tarihi : 12 Aralık 8:17   İmdb : İzle

İntiharın Eşiğinde – A Long Way Down

Herkes ailesiyle birlikte yeni yıla girmeyi beklerken, ailelerinden ayrı yalnız yaşayan 4 insan, sokakta karşılaşacak ve yapay bir aile ortamı oluşturarak bu yıl başını birlikte geçirmeye karar verecektir. Güzel bir yıl başı gecesi geçiren 4 insan, daha sonraları yine görüşecek bir ve aile ortamı oluşturarak birbirlerinin sıkıntılarını çözmeye çalışacaklardır. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 44375   tarih   Tarihi : 1 Eylül 12:44   İmdb : İzle

A Long Way Down – Türkçe Altyazılı

New Jersey bölgesinde bir araya gelen 4 arkadaş dünya da yeni bir şeyler yaratmak için fikirler ortaya atmaya başlarlar. Birbirinden ilginç fikirleri olan dört arkadaş farklı insanlar olabilmek için planlar yaparlar. Bu fikirleri ürettikleri sırada birbirlerine oldukça ısınırlar ve kanka olurlar. Bir süre sonra değişmekten vazgeçip hayatı olduğu gibi yaşamaya karar verirler. Komedi dolu bu filmde bazı yerlerde dramatik sahnelerde karşımıza çıkıyor. Romandan sinemaya aktarılan Alman yapımı A long way down filmini kaçırmayınız. 2014 yılında gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda Pascal Chaumeil yer alıyor. 96 dk.lık film imdb den 6.4 puan almıştır.
yorum1    yazar İzlenme : 30893   tarih   Tarihi : 29 Temmuz 0:04   İmdb : İzle