SON EKLENEN FİLMLER
İyi Adamlar – The Nice Guys
Türkçe Altyazı

İyi Adamlar – The Nice Guys

Farkı karakterlere, farklı hayatlara ve bambaşka aile yaşantılarına sahip olan Holland March ve Jackson Healy, FBI'ın dedektiflik bürosunda aynı işi yapan iki arkadaştır. Bugüne kadar hiç beraber çalışmamış olan ve beraber çalışmamak için her gün ellerinden geleni yapan iki yetişkin adam anlaşamamaktan korkuyordur. İkisininde farklı şekillerde profesyonelce ilerlettiği taktikler varken bir diğer ile rutin işleyişlerini bozmak niyetinde değillerdir. Ancak korkulan olur ve Holland March ile Jackson Healy, gizemli bir olay üzerinde ortak bir çalışma sürdürmek zorunda kalırlar. Genç bir kızın peşine düşen ve cinsel içerikli videolar çeken Misty Mountain'in esrarengiz ölümünün asıl sebebini öğrenmeye çalışan ikili, gün yüzüne çıkmaması gereken bazı kayıtları yanlışlıklar ortaya döker. Artık devlet yetkililerinin ve iş adamlarının hedefi haline gelmiş olan Holland ve Jackson, kısa zaman sonra zorlu bir maceranın içerisine düşecek ve hedefleri uğrunda mücadele vermek zorunda kalacaklardır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 169251   tarih   Tarihi : 10 Ağustos 16:46   İmdb : 7.7 İzle

Büyük Açık – The Big Short

8 Ocak 2016 tarihinde sinema severlerle buluşan Büyük Açık (The Big Short) filmi 4 dalda Altın küre ödüllerine layık görüldü. Baş rollerinde Brad Pitt, Christian Bale, Steve Carell gibi bir çok sevilen ismin yer aldığı filmin yönetmenliğini Adam McKay yapıyor. Filmde; 2000 yılında yaşanacak olan büyük ekonomi krizini daha önceden fark eden ve gerekli mevkileri önceden haberdar eden 4 kişi, kale bile alınmadığı için farklı yollara baş vurmaya karar verir. Ekonomiden ve bankacılık işlemlerinden az çok bilgileri olan 4 genç adam, bu yolda bir çok yatırımcıyı ya zengin yaparak saygın birer ekonomist olacak ya da herkesi batırarak ölümü göze alacaklardır.
yorum0    yazar İzlenme : 56538   tarih   Tarihi : 27 Şubat 8:15   İmdb : İzle
Güzel Günler – All Good Things
Türkçe Dublaj

Güzel Günler – All Good Things

2010 ABD yapımı olan Güzel Günler filminin yönetmenliğini Andrew Jarecki üstlendi. Filmin baş rollerinde Kirsten Dunst, Ryan Gosling ve Kristen Wiig gibi önemli isimler yer aldı. Sinema sevenler tarafından büyük beğeni alan Güzel Günler filminde; 1980'li yıllarda ülkenin emlak kralı olarak bilinen Ryan Gosling, katıldığı bir davette tanışacağı güzel ve gizemli bir kadınla hayatını birleştirecekti. Bu kadınla tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen Ryan, başına gelen karma karışık olaylar yüzünden hayatı alt üst olacak ve hayatıyla ilgili bir seçim yapmak zorunda kalacaktı.
yorum0    yazar İzlenme : 40698   tarih   Tarihi : 30 Ağustos 19:49   İmdb : İzle

Sadece Tanrı Affeder

Geride kalan 10 sene öncesinden bir şahısı öldürmekte olan katil zanlısı Julian, bu zaman içerisinde sürgünde bulunmaktadır ve Bangkok şehrinden hayat sürdürmektedir. Şehir içerisinde gözüktüğü gibi olmayan öz kardeşi Billy’le beraber bok mekanı işiyle uğraşmakta olan Julian, normal olarak kazanmış olduğunu gelirini içeride yürütmüş olduğu uyuşturucu işinden elde etmektedir. Zira Billy ise kendisinin Bangkok kentinin sokaklarını pisliklerini yok etmeye adayan tehlikeli Chang aracılığıyla katledilmiştir. Meydana gelmekte olan olayların raddeye gelmesi ise ailenin güçlü ve seksi annesi Crystal adındaki karakteri harekete geçirmiş olur. Anne Crystal'ın gaza getirilmesi üzerine kötü bir öç almaya kesin bir şekilde hükümlü olan Julian, öz kardeşinin hayatını alanların takibinde olarak intikam arayışlarında olur.
yorum0    yazar İzlenme : 29157   tarih   Tarihi : 18 Ağustos 18:04   İmdb : İzle