SON EKLENEN FİLMLER

Bay Heineken’i Kaçırmak – Kidnapping Mr. Heineken

Freddy Heineken, ülkede yer alan bir çok bira fabrikasının sahibi ve saygın bir iş adamıdır. Oldukça ünlü olması kendisini her gün yeni bir tehdidin hedefi haline getirirken, bir gün bu tehditlerin aslında boş olmadığını öğrenecektir. Zira 4 yakın arkadaş, maddi durumlarının kötü ve hayallerinin yüksek olmasından dolayı Heineken'i kaçırmaya karar vermişlerdir. Fidye istemek adına yaptıkları bu eylem kötü sonuçlara mal olacaktır. İngiltere, Belçika ve Hollanda ortaklığında hazırlanan Bay Heineken'i Kaçırmak (Kidnapping Mr. Heineken) filmi aksiyon, dram ve suç kategorisinde oldukça keyifli bir örnek. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 25712   tarih   Tarihi : 28 Aralık 15:11   İmdb : İzle

Blunt Force Trauma

Çok küçük yaşta iki farklı aileden alınarak usta bir nişancının yanına eğitilmesi için gönderilen John ve Colt, aynı kandan olmamalarına rağmen çok iyi ilişki kurmuş ve kardeş gibi büyümüşlerdir. Karşılarına ne çıkarsa çıksın bir şekilde her şeyi alt etmeyi başarabilen ikili ailelerini kaybettiklerinde yer altı dünyasının kötü insanlarına baş kaldırdıklarında da hep yan yana olmuştur. Ancak son zamanlarda duygusal ilişkiler içerisine giren John ve Colt, aynı kadına karşı bir şeyler hissetmeye başlayınca işler tersine dönecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 28202   tarih   Tarihi : 19 Kasım 17:34   İmdb : İzle

Çatlak Şövalyeler – Knights of Badassdom

Oyunculuğa merak salmış 3 yakın arkadaş, eski çağlardan kalma bir oyun için hazırlık yapmaya başlar. Bir çeşit tiyatro oyunu hazırlayacaklarını düşünen bu arkadaşlar çalışmanın en doğal ortamda yapılmasına karar verir. Bu sebeple ormana doğru yol alan 3 arkadaş, konuşmalar yaparak rollerinde adapte olmaya çalışır. Ancak bir şey eksiktir. Eğer bu oyun eski çağlardan kalma bir Bizans hayatını anlatacaksa 3 arkadaşa bir Succubus gerekiyordur. Tanrıya bir Succubus göndermesi için yalvarırken kendi aralarında dalga geçen gençler dileklerinin kabul olması ile eğlenceli ve bir o kadar tuhaf bir serüvenin içine doğru savrulmaya başlayacaklardır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 65270   tarih   Tarihi : 11 Haziran 0:51   İmdb : İzle

Bay Heineken’i Kaçırmak – Kidnapping Mr Heineken

Bay Heineken’i Kaçırmak (Kidnapping Mr Heineken) filminin konusu; 5 arkadaş, yaşadıkları hayatın sıradanlığından sıkılırlar ve daha çok para kazanabilecekleri bir yol bulmak isterler. Sonunda insan kaçırıp fidye istemeye karar veren 5 arkadaş, milyarder bay Heineken'i kaçırır.İlk başlarda sorun çıkarmayan bay Heineken, daha sonra karanlık dünyası ile 5 arkadaşı zorlu bir mücadelenin içine sürükler. Zira gizli dünyasında bir çok suça karışmış olan Heineken, kaçırılma olayı ile birlikte tüm sırlarını ortaya dökecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 101789   tarih   Tarihi : 9 Mart 15:25   İmdb : İzle

Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi – Northmen: A Viking Saga

Aksiyon, macera türünde yazılmış bir konuya sahip olan Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi filmi basit konular ile işlenmiş bir yapım olduğu her açıdan belli ediyor. Ancak başarılı sahneleri ve uyumlu oyuncu kadrosu ile yine de kendini izlettirmeyi başaran filmin yönetmenliğini Claudio Fäh, üstlenmiştir. Almanya, İsviçre ve Güney Afrika ülkelerinde çekilen filmin konusu; Erzaklarının bitmesiyle kentlerine yeni yiyecekler getirmek zorunda kalan bir grup Vikingin'li hayatlarını zorlu bir mücadeleye hazırlarken, Biritanya'nın bazı bölgelerine doğru yol almaya başlarlar. Bu bölgelerde henüz yaşanan büyük savaşın bitmediğini bilen ancak hayvan avlamak zorunda olan Vikingin'liler, avcı iken av durumuna düşecek ve yaşamları için zorlu bir savaşa sürükleneceklerdir. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 83451   tarih   Tarihi : 25 Şubat 14:20   İmdb : İzle

Reach Me

10 Şubat 2013 tarihinde yurt dışında vizyona giren Reach Me filmi 2014 yılında internet üzerinden izlenime sunulmuştur. Baş rollerinde Sylvester Stallone gibi usta bir aktörün yer aldığı filmin yönetmenliğini John Herzfeld üstlenmiştir. Filmde; Kariyerinin zirvede olduğu sıralarda, kişisel gelişim hakkında yazılar hazırlamak isteyen usta bir yazar, daha sonra bu yazılarını bir araya toplayıp bir kitap haline getirir. İnsanların kişisel gelişim deyince yazılan veya söylenen bir çok şeyi yanlış anlaması ya da kendini böyle kitaplar okuduğunda kendini deli gibi hissetmesi olağandı. Bu düşüncelere sahip olan ve birbirini hiç tanımayan bir grup insan, genç yazarın kitabını okuduktan sonra bir şekilde bir araya gelecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 74195   tarih   Tarihi : 12 Aralık 7:44   İmdb : İzle

Aşkta Yanlış Yoktur – The Right Kind of Wrong

Müstehcen kitapların başarılı yazarı olan Tim Sandin'in Sex and Sunsets kitabından alıntı yapılarak hazırlanan Aşkta Yanlış Yoktur filmi başarılı oyuncu kadrosu ve tecrübeli yönetmeni Jeremiah S. Chechik ile sinema sevenlere güzel dakikalar yaşatmak için geliyor. Filmin konusu; Başarısızlıklarını sürekli üst üste yaşamış olan kötü bir kitap yazarı Leo Palamino, şehir merkezinde bir restorantta bulaşıkçılık yapmaktadır. Az fiyatla yoğun çalışan ve berbat bir hayata sahip olan Leo, hobi olarak açtığı bloğunda Neden berbatsın adlı bir yazı düzenler.Bu yazıyı kendisini en yakın arkadaşı için terk eden karısına hitaben yazan Leo, böyle çocukça oyunlardan sıkılmıştır. Hayatta ki yerinden pekte memnun olmayan genç adam, yakın zamanda bir kadın tarafından bu berbat hayattan kurtarılacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 48963   tarih   Tarihi : 13 Ekim 14:20   İmdb : İzle

Uçuş 7500

Japonya ve ABD ortak yapımı olan Uçuş 7500 filminin yönetmenliğini Takashi Shimizu üstlenmiştir. Baş rollerinde Amy Smart ve Jamie Chung gibi iki yıldız oyuncunun yer aldığı Filmde; yeni evlenmiş bir çift, 2 arkadaşı ile birlikte Tokyo' ya bir gezi planlar. Uçak biletleri alınır ve nihayet seyahat etme vakti gelir. Daha önce Tokyo'yu daha önce hiç görmemiş olan dört arkadaş oldukça heyecanlıdır. Uçakla 10 saatlik bir yolculuk yapacak olan gençler, başlarına gelen korkunç olayla neye uğradığını şaşıracak ve doğa üstü varlıklarla savaşmak zorunda kalacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 44422   tarih   Tarihi : 20 Eylül 11:31   İmdb : İzle