SON EKLENEN FİLMLER
Bay Doğru – Mr. Right
Türkçe Dublaj

Bay Doğru – Mr. Right

Baş rollerini Anna Kendrick ve Sam Rockwell'in paylaştığı tatlı bir romantik komediye ne dersiniz? Eğlenceli bol aksiyonlu ve içinde barındırdığı aşkı ile izleyici ekrana kilitleyen Mr. Right filmi yönetmen Paco Cabezas tarafından hazırlanmıştır. Max Landis'in kaleminden beyaz perdeye aktarılan filmin hikayesi şu şekilde; Sevgilisine hazırladığı sürprizle birlikte aldatıldığını öğrenen Martha McKay, henüz 25 yaşında genç bir kadındır. İyi bir kariyeri ve sevimli bir çevresi olan Martha, yaşadığı trajedinin ardından sıradan yaşantısına geri dönerken bir daha başka bir erkekle birlikte olmayacağına dair kendisine söz verir. Ancak Martha'nın bu sözü kısa sürecektir. Zira hayatına ansızın girecek olan Francis namı diğer Mr. Right iki kimliğiyle de genç kadının hayatında yer etmeyi başaracaktır. Ta ki Martha Francis hakkında gerçekleri öğrenene dek. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 158740   tarih   Tarihi : 11 Ağustos 11:21   İmdb : 6.3 İzle

Poltergeist: Kötü Ruh – Poltergeist

1982 yılında çekilen ilk filmi ile film camiasının en iyi örneklerinden biri olmuş olan Poltergeist, çekilen 3 serinin ardından 2015 yılında usta yönetmen Gil Kenantarafından yeniden kurgulanmıştır. 22 Mayıs 2015'de yeniden beyaz perde ile buluşan filmin baş rollerinde Sam Rockwell, Rosemarie Dewitt ve Saxon Sharbino gibi oyuncular yer almıştır. Filmin konusu; Uzun yıllar önce dünya evine girmiş olan Steve ve Diana, 3 çocuklu neşeli bir ailedir. Diana, her zaman çocuklarının üzerine titrerken Steve, eğlenmekte sınır tanımıyordur. Kimi zaman bu çift arasında problemlere sebep olurken, yine de mutlu aile saadetlerine zarar gelmiyordur. Evinden sürekli şikayet eden Diana, bir gün kocasının ev sürprizi ile havalara uçar. Yeni evini oldukça beğenen ve bu eve yerleşmek için acele eden Diana, ev hakkında ki gizli sırrı öğrenmesi çok geç olacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 32356   tarih   Tarihi : 8 Eylül 15:15   İmdb : İzle

Laggies

Keira Knightley, Chloë Grace Moretz ve Sam Rockwell, gibi yıldız oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Laggies filmi karışık duygular içinde, 28 yaşında olmasına rağmen hala olgunlaşmamış bir kadının duygularını konu alıyor. Keyifli bir dram komedi hikayesi olan filmi usta yönetmen Lynn Shelton hazırlamıştır. $31,800 gibi cüzi bir miktar hasılat ile hazırlanan filmin çekimleri genellikler Seattle, Washington ve USA'de geçmiştir. Filmin konusu; Genç, güzel ve çekici bir kadın olan Megan 28 geçtiğimiz günlerde yirmi sekiz yaşına basmıştı. Nişanlışı ile aynı evde yaşayan Megan, nişanlısının kendisine yalan söylediğinden şüphelenmekte ve günlerini yoğun bir düşünce altında geçirmektedir. Bir gün 18 yaşında bir lise öğrencisi ile tanışan ve hayatının büyük bir çoğunluğunu küçük kızla geçirmeye başlayan Megan, aslında yoksun olduğu duyguları yeniden tadacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 81800   tarih   Tarihi : 26 Ocak 12:59   İmdb : İzle

Aşkın Kimyası – Better Living Through Chemistry

Uzun zamandır izlemeyi özlediğimiz Amerikan komedisi tam tadında istediğimiz gibi karşımıza geliyor. Baş rollerinde Jennifer Garner, Olivia Wilde ve Michelle Monaghan gibi başarılı isimlerin yer aldığı film David Posamentier ve Geoff Moore ortaklığında hazırlandı. Filmde; Uzun zaman önce ailesinin istediği bir kızla evlenen Doug Varney, 12 yaşında asi ruhlu bir çocuğa sahip aile dükkanında zorlukla çalışan bir adamdır. Hayatından hiç memnun olmayan ve hep başkalarının yönlendirmesi ile yaşayan Doug, dominant karısı Kara'nın isteklerine yetişmek için çabalıyordur. Bir gece nöbetçi olan ecza dükkanın da çevre siparişleri dağıtmak için yola koyulan Doug, hayatımın kadını diyeceği Elizabeth'le tanışacaktır. Genç kadına görür görmez aşık olan Doug, Elizabeth ile yasal olmayan uyuşturucu işlerine girecek ve genç kadının yaşlı kocasını öldürmek için planlar kuracaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 65289   tarih   Tarihi : 5 Ocak 12:26   İmdb : İzle

Aşka Dair – A Case Of You

Belli düzeydeki yazarlık kariyerini yükseltmek için elinden geleni yapan Sam, hayatını sadece işine adamış ve bu süre zarfında hiç bir sosyal aktiviteye katılmamıştır. Kariyer bakımından kendini geliştirmiş olan fakat hiç bir el becerisi olamayan Sam, bir gün muhteşem bir kızla tanışır. Kızla kısa bir diyalog kuran ve sonunda kızın adının Birdie olduğunu öğrenen Sam, genç kızı sosyal medya üzerinden takip etmeye başlar. Kendine yeni bir profil düzenleyerek genç kızın hobileri ile ilgilenmeye başlayan Sam, hiç birinde başarılı olamaz. Fakat Birdie'ye kendini oldukça sosyal biri olarak tanıtan Dam, genç kızın kendine aşık olmasıyla her şeyi eline yüzüne bulaştırmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 66778   tarih   Tarihi : 30 Aralık 12:21   İmdb : İzle

Üçkağıtçılar – Matchstick Men

Çocukluktan beri iki yakın arkadaş olan Roy ve Frank, aynı zamanda suç ortaklarıdır. Beraber büyük bankaları dolandıran ve yüksek meblalardaki paraların peşinde koşan iki yakın arkadaş, şu sıralar su filtre sistemlerini pazarlama işlerine girişmişlerdir. masum insanlara tatil araba ve bunun gibi güzel hediyeler karşılığında büyük paralar kaldıran Roy ve Frank, git gide büyüdükleri işleri ile beraber çok zengin olmaya başlamışlardır. Fakat Roy'un başına hiç beklenmedik bir olay gelir. Zira yıllar önce kısa bir süre evli kalan Roy, eski eşinden bir kızı olduğunu öğrenir. Annesinin ölümünden sonra Roy'un kapısına dayanan 14 yaşındaki küçük kız babasının mesleğini yavaş yavaş öğrenmeye başlayacak ve usta bir dolandırıcı olma yolunda ilerleyecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 50779   tarih   Tarihi : 7 Kasım 13:25   İmdb : İzle

Güven Bana – Trust Me

Çok küçük yaşta şöhrete kavuşan Howard, bu şöhretin geçici olduğunu bilmemektedir. Çocuk yıldız olarak bir çok reklam filminde yer alan ve küçük rollerle sinemaya kadar yükselen Howard, zamanla büyümeye başladığında gittikçe unutulmaya başladığını fark eder. Şimdilerde 35 yaşlarında olan Howard, bir cast ajansının sahibi olmuştur. Kimsenin onu hatırlamadığını ve ajansının da çok işe yaramadığını bilen Howard, ayakta kalmaya çabalıyordur. Hayatını biz düzene sokmaya çalışan ve hala bazı şeylerin eksik olduğunu fark eden Howard, bakalım hayatta istediği dikişi tutturabilcek mi ? İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 32626   tarih   Tarihi : 23 Ekim 13:49   İmdb : İzle

Yeşil Yol – Türkçe Dublaj

Ceza evinde görev yapan Paul Edgecomb isimli adam mahkumların çokta hoşuna gitmeyen bir gardiyandır. Bunun sebebi ise idam cezası alan mahkumlar idam edilmek üzere Paul Edgecomb eşliğinde, içinde elektrikli sandalyelerin olduğu ölüm odasına götürmek üzere koğuşlarına gelmesidir. Uzun seneler boyunca Yeşil Yoldan farklı suçları olan idam mahkumlarını götüren Edgecomb idam cezası olan John Coffey' dan etkilendiği kadar hiç bir mahkumdan etkilenmez. Coffey'nin küçük çocukları ve kızları öldürmek suçundan idam cezasına çarptırılır. Coffey görünüm olarak herkesin çekindiği bir fizik yapısına sahip olsa da, özünde aşırı duygusal bir kişiliktir. Coffey'de farkında değildir fakat bazı üstün yeteneklere sahiptir. Coffey ile dost olan gardiyan hiç olmadık mucizevi olaylar olacağına inanmaya başlar. En iyi filmler arasında yıllardır yer kaybetmeyen Yeşil Yol filmini Türkçe Dublaj seyretme olanağına sahipsiniz.
yorum0    yazar İzlenme : 30487   tarih   Tarihi : 24 Temmuz 17:57   İmdb : İzle