SON EKLENEN FİLMLER
Midnight Special
Türkçe Dublaj

Midnight Special

Midnight Special filminin konusu; Genç ve cahil olduğu dönemlerde dini bir tarikata bağlanan Alton, tarikatla ilgili bazı sırları öğrendikten sonra ayrılma kararı almıştır. Güzel dönemlerini hibe ettiği tarikattan sonra muhteşem bir kadınla evlenen ve bu evlilikten bir oğlu olan Alton, oğlu henüz bebekken ondan bazı farklılıklar olduğunu keşfeder. İnsanların öğrenmemesi gereken özelliklere sahip olan küçük çocuk kısa zaman sonra, Alton’un eskiden bağlı olduğu tarikat tarafından fark edilecek ve eğitilmek üzere genç adamın elinden alınacaktır. Küçük oğlu için daha güzel bir gelecek hazırlamak isteyen Alton, çok yakın oğlu için amansız bir mücadeleye girişecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 87435   tarih   Tarihi : 7 Kasım 12:45   İmdb : 6.7 İzle

Temmuz Soğuğu – Cold in July

Sessiz ve sakin yaşantısından bir anda kopan Richard Dane, olacakları düşünmeden bir cinayet işler. Yaşanan korkunç olay sonrası vicdanını rahatlatmak için polise teslim olan Richard, nefsi müdafaa olarak görülen bu olaydan aklanır. Karısı ve oğlu ile eski yaşantısına dönen Richard, öldürdüğü adamın bir babası olduğunu öğrenir. Eski suçlulardan olan Ben Russel, böylesine saf bir insanın nasıl kendi oğlunu öldürdüğünü bir türlü anlamıyordur. İçinden hiç bir kin ve nefret olayan Ben Russel, Richard'ın monoton hayatı ile biraz oynamaya karar verir. Genç adamı karısı ve çocuğunu öldürmekle tehdit eden ve eve gizlice girip çıkan Ben, zamanla gelişen olaylarla ipin ucunu kaçıracak ve Richard'a gerçekten düşman olacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 52040   tarih   Tarihi : 7 Kasım 14:36   İmdb : İzle

Adil Oyun – Fair Game

Baş rollerinde Naomi Watts, Sean Penn ve Sam Shepard gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Adil Oyun filmini Doug Liman yönetti. Filmde; O dönemlerde ABD'de yaşanan Valeri Plame skandalı tüm ülkeyi ayağa kaldırmıştır. 90'lı yıllarda Saddam Hüseyin ile görüşen son kişi olan ve Amerika başkanı Bush'un Irak'a yaptığı operasyonlarda, uranyum satışını yalanlayan bir kadın olan Valeri Plame, üzerine oyunlar oynanmış, ayağı kaydırılmaya çalışılmış ve komploların tam ortasına atılmıştır. Valeri Plame'in hayat hikayesini anlatan ve genç kadının nasıl acılar çektiğini gözler önüne seren Adil oyun filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37318   tarih   Tarihi : 23 Ekim 14:07   İmdb : İzle