SON EKLENEN FİLMLER
Kapının Diğer Tarafı – The Other Side of the Door
Türkçe Dublaj

Kapının Diğer Tarafı – The Other Side of the Door

2016 ABD yapımı olan Kapının Diğer Tarafı (The Other Side of the Door) filmi korku, gerilim türündedir. Sarah Wayne Callies, Jeremy Sisto ve Sofia Rosinsky'nin baş rollerinde yer aldığı filmin yönetmenliği Johannes Roberts'a ait. Türünün başarılı örneklerinden biri olan 96 dakikalık film IMDB'den aldığı 5.3'lük puanıyla beklenilenin üstünde bir izleyici kitlesine sahip oldu. Filmde; Yıllar önce mutlu bir birlikteliğe adım atmış olan Maria ile Michael, evliliklerinin üzerinden geçen kısa süre zarfında bir kız ve birde erkek olmak üzere iki çocuk sahibi olmuştu. Maddi açıdan herhangi bir sıkıntıları olmayan ve birlikte oldukları sürece her sorunun üstesinden gelen Maria ile Michael çifti, hafta sonu tatili için yaptıkları hazırlıklar sırasında korkunç bir kaza geçirerek küçük oğullarını kaybederler. Bu tarifsiz acıya dayanamayan ve oğlunun arkasından bir çok kez intihar girişiminde bulunan Maria, eşi Michael tarafından bir süre yaşadığı psikolojik travmalar yüzünden kliniğe yatırılmak zorunda kalır. Hayatının en kötü günlerini bu klinikte yaşayacak olan Maria, tedavi süresinin sonlanması ile oğluna kavuşmak için yeni yöntemler aramaya başlayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 190366   tarih   Tarihi : 4 Ağustos 10:03   İmdb : 5.3 İzle

Pay The Ghost

Genelde işlenen bir konuya sahip olamasına rağmen işleyişi oldukça sağlam olan Pay The Ghost filminin baş rolünde Nicolas Cage almıştır. Dramatik bir altyapıya sahip olan filmin yönetmenliği Uli Edel'a ait. Gerilim temalı filmin korku sahneleri sizi yerinizden sıçratmasada oldukça planlanarak hazırlanmış gibi gözüküyor. Filmin konusu ise kısaca şöyle; Yurtta oldukça keyifli bir şekilde ilerleyen cadılar bayramı eğlencesi, tüm çocukların ilgi odağı olmuştur. Babası Mike ile eğlencenin yapıldığı mekana gitmek için can atan Charlie, tüm yaşananları kayda almak ve daha sonra izlemek içide kamerasını yanına almaya karar verir. Oğlu için bu keyifli mekanı karış karış gezecek olan Mike, yemek yemek için mola verdikleri mekanda Charlie'nin kaybolduğunu fark edince tüm New York sokaklarını yeniden gezmeye başlayacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 50346   tarih   Tarihi : 18 Ocak 0:12   İmdb : İzle

Fırtınanın İçinde – Into the Storm

2014 yapımı olan Fırtınanın İçinde filminin konusu; Doğa bilimcileri tarafından kasırga bölgesi olarak bilinen Silverton kasabası, yakın zamanda büyük bir kasırgaya maruz kalacaktır. henüz kasaba halkının bilmediği fakat doğa bilimcilerin beklediği bu kasırga beklenilenden erken gelmiş ve kasabayı bir anda yerle bir etmeye başlamıştır. Kasaba halkının sığınaklara kaçtığı zamanda doğa bilimcileri bu dev kasırgayı kayda alabilmek için kasırganın daha yakınlarına gitmeye çalışır. Ancak tabiat ana daha gerçek yüzünü göstermemiştir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 48978   tarih   Tarihi : 31 Ekim 12:38   İmdb : İzle