SON EKLENEN FİLMLER
Avrupa Muhabbeti – EuroTrip
Türkçe Dublaj

Avrupa Muhabbeti – EuroTrip

Konulu erotik film arayanlar tam size göre. Bir süredir internet te yeni tanıştığı arkadaşı ile muhabbet eden Scott, onun güzel bir kız olduğundan habersizdir. Çünkü onun ismini Mike olarak anlamıştır. Alman bir erkek arkadaşı edindiğini zanneden genç adam, bu harika süprizden habersizdir. Scott'ın konuştuğu kişi güzeller güzeli Mika'dır. Günün birinde mail adresini kontrol ederken bu yanlışlığı anlayan genç adam, Mika'dan haberdar olunca hemen Almanya'ya seyahat eder. Genç adam buraya varır varmaz Mika'nın izini sürer. Onu buluncada macera başlamış olur. Amerika ve Çek Cumhuriyetinde yapımı gerçekleşen film 2004 yılında vizyona girmiştir. Filmin başrollerinde Scott Mechlowicz, Jacob Pitts ve Michelle Trachtenberg gibi aktörler yer alırken yönetmenlğinide Jeff Schaffer ve Alec Berg ortaklaşa üstlenmiştir.
yorum0    yazar İzlenme : 103531   tarih   Tarihi : 6 Kasım 3:05   İmdb : 6.6 İzle

Şeytani Ruhlar – Demonic

Şeytani Ruhlar(Demoni) filmi, gerilim ve korku tadında izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşatmak için aday filmler arasındadır. Beyaz perdede meraklı gözlerle izlenilebilecek en iyi filmlerden biridir. Filmin konusu; sahibi tarafından öylece kullanılamaz durumda bırakılan Louisiana’da ki bir ev, iş adamı tarafından satın alınarak bu evi kullanılabilecek hale getirmeyi istemesi ile başlıyor. Evin yıkımı için bulunduğu yere giden adam evin içerisinde tüyler ürpertici 6 gencin cesetleri ile yüz yüze gelecektir. Hemen olay yerine görevli arkadaşlarını çağırarak cinayetin incelenmesini sağlayacaktır. Bu arada cinayetten sağ kalmış bir genci bulacaklar. Olayların tek şahidi olarak bilinen John’la akıl almaz cinayette arkadaşlarının ve kendisinin yaşadıkları açığa çıkacaktır. 8 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye de vizyona giren filmi çok kısa zaman sonra sizlerle paylaşacağız. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 53377   tarih   Tarihi : 12 Mayıs 14:16   İmdb : İzle

Sahte Cennet – Eden

Baş rollerinde Jamie Chung, Scott Mechlowicz ve Beau Bridges gibi isimlerin ter aldığı Sahte Cennet (Eden) Filmi 1994 yılında yaşanan gerçek bir olayın esinlenmesi olarak hazırlanmıştır. Filmin konusu; Aslen Kore'li olan fakat Amerika'da yaşayan Hyun Jae, bir gece New York'ta eğlenmek için gittiği bir mekan da kadın ticareti yapan bir grup tarafından kaçırılır. Gittiği yer ve yaşayacakları hakkında hiç bir fikri olmayan genç kız, korkusundan dolayı ağzını bile açamaz hale gelir. Hayatının en kötü 2 yılını küçük bir fuhuş evinde geçirecek olan Hyun Jae, bu evden kaçmak için bir çözüm yolu ararken günden güne güç kazanacak ve sonunda kendi imkanlarını kullanmaya başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 83372   tarih   Tarihi : 26 Şubat 14:10   İmdb : İzle
Sonsuzluğu Beklerken
Türkçe Dublaj

Sonsuzluğu Beklerken

Will ve Emma iki yakın çocukluk arkadaşıdır. Birbirlerine aşık olan iki küçük çocuğun yolları Will'in anne ve babasının bir trende hayatlarını kaybetmesi ile ayrılır. Zira genç adam, yaşadığı yerden çok uzağa bir yatılı okula gönderilir. Yıllarca Emma'nın aşkı ile ayakta duran Will, yıllar sonra yaşadığı mahalleye geri dönünce aynı aşkı bulamayacaktır. Hatta Emma'nın yeni ve kıskanç sevgilisi ile tanışacak olan Will, büyük bir sınavdan geçecektir. İnanılmaz bir aşk hikayesini gözler önüne seren Sonsuzluğu Beklerken filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 34546   tarih   Tarihi : 2 Ekim 15:58   İmdb : İzle