SON EKLENEN FİLMLER

The Gunman – Prone Gunman

Hükümeti adına casusluk bürosunda başarılı görevlere imza atan Jim Terrier, çevik ve bir o kadar güçlü bir ajandır. Son katıldığı Kongo görevinde illegal işlere karıştığı gerekçesiyle görevinden uzaklaştırılan Jim, şimdilerde orta yaşlı ve küçük bir kasabada hayatını sürdüren sıradan bir adam olmuştur. Küçük ve sorunsuz görevlerde yer almaya başlayan Jim, eski iş verenlerinin kendisini yeniden bulması hayatının tehlikede olduğunun farkına varır. Görevini ihlal ettiği ve önemli bilgileri bildiği için patronları tarafından ölüm kararı çıkarılan Jim, şimdi kendi canı için geçmişteki maharetlerini kullanmaya ve hayat mücadelesi vermeye başlayacaktır. 2015 yapımı The Gunman (Prone Gunman) filmini sitemizden online ve kesintisiz keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 47291   tarih   Tarihi : 2 Eylül 0:08   İmdb : İzle

Çevirmen – The Interpreter

Keyifli ve güzel bir öğrencilik döneminden sonra küçük bir şirkete bağlı olarak tercümanlık yapan Silvia Broome, uzun zaman tecrübe edindiği bu işten ayrılma kararı alır. Bu karar genç kadına büyük ve şanslı kapılar aralarken bazı sorunları da beraberinde getirir. Zira hükumete bağlı olarak önemli toplantılarda yine çevirmen olarak işine devam eden Silvia, bazı kaynaklardan Afrika başkanına bir saldırı olacağını öğrenir. Bildiklerini bir polis merkezinde herkese anlatan ve güvenlik güçlerinden yardım isteyen Silvia, göreve atanan Tobin Keller, isimli bir polis memuru ile gezmeye başlar. Olayı araştıran ve derinlere indikçe genç kadının anlattığı olayda çelişkiler olduğunu fark eden Tobin, şüpheli olarak Silvia'yı izlemeye başlayacaktır. Masumiyetini kanıtlamak ve hayatta kalmak için mücadele etmesi gereken Silvia, zamanla yarışmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 58851   tarih   Tarihi : 5 Haziran 19:39   İmdb : İzle

Adil Oyun – Fair Game

Baş rollerinde Naomi Watts, Sean Penn ve Sam Shepard gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Adil Oyun filmini Doug Liman yönetti. Filmde; O dönemlerde ABD'de yaşanan Valeri Plame skandalı tüm ülkeyi ayağa kaldırmıştır. 90'lı yıllarda Saddam Hüseyin ile görüşen son kişi olan ve Amerika başkanı Bush'un Irak'a yaptığı operasyonlarda, uranyum satışını yalanlayan bir kadın olan Valeri Plame, üzerine oyunlar oynanmış, ayağı kaydırılmaya çalışılmış ve komploların tam ortasına atılmıştır. Valeri Plame'in hayat hikayesini anlatan ve genç kadının nasıl acılar çektiğini gözler önüne seren Adil oyun filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37315   tarih   Tarihi : 23 Ekim 14:07   İmdb : İzle