SON EKLENEN FİLMLER
Hardcore – Hardcore Henry
Türkçe Altyazı

Hardcore – Hardcore Henry

Daha önce sinema perdelerinde görmeye alışmadığımız bir çekim tarzına sahip olan Harcore Henry filmi ana karakterin gözünden yaşanan olayları anlatıyor. Filmde bazı kopukluklar olmasına rağmen aksiyonu ve heyecanı bizzat içinizde yaşayacağınız bir kamera açısına sahip olan filmde Haley Bennett, Sharlto Copley ve Danila Kozlovsky gibi yetenekli oyuncular rol alıyor. Filmde işleyen konu ise tamamen aksiyona üzerine kurulu. Zira Jimmy tarafından yaratılan kusursuz bir erkek olan Henry, bazı güçlere sahip mekanik bir robottur. İnsan görünümünde oluşu sıradan yaşantıda hiç bir sorun çıkarmıyor aksine bu kadar kusursuz bir erkek oluşu tüm kadınları kendisine hayran bırakıyordur. Ancak Henry'i kendisine sağdık bir şekilde tasarlayan Jimmy, hiç bir şekilde sadakatinden şüphe etmiyordur. Fakat Henry'nin yaşamasını istemeyen ve gelecekte kötü bir felakete sahip olacağını düşünen bazı rakipler yakın zamanda Jimmy'i kaçıracak ve genç adamı peşlerinden sürükleyecek kötü bir tuzağa düşüreceklerdi. Duygularına yeni yeni hakim olmaya başlayan Henry, ise aşk ve tutkunun ne demek olduğunu anladığında karısını geri almak için elinden geleni yapacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 95394   tarih   Tarihi : 23 Haziran 11:36   İmdb : 6.9 İzle

Karlar Kraliçesi 2 – Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol

2012 yılında çekilen ilk filminin devamı niteliğinde hazırlanan Karlar Kraliçesi 2 filmi yepyeni bir macera ile karşımıza geliyor. Gerda, Kai ve Luta ile yaşadığı uzun soluklu maceradan sonra evine geri dönen Cüce Orm, Karlar Kraliçesi’nin lanetini sonlandırmıştır. Şimdi sıradan yaşamına dönenen ve kasabasında bir madenci olarak çalışmaya başlayan Cüce Orm, bir türlü kavuşamadığı huzuruna ancak cüce prensesine ulaşırsa kavuşacağını fark eder. Zira uzun zamandır aklından atamadığı cüce prensesi, Orm'un tüm hayallerini süslemeye başlamıştır. Fakat bu yoksul hali ile bir prensesin kendisine bakmayacağını düşünen Orm, karlar kraliçesine karşı verdiği mücadeleyi abartılı bir şekilde çevresinde anlatmaya başlar. Bu şekilde Orm'un bir kahraman olduğunu düşünecek olan insanlar onun yoksulluğunu fark etmeyecektir. Ancak hiçbir şey beklenildiği gibi olmamış bu kahramanlık hikayeleri Orm'u ve arkadaşlarını yeni bir maceraya sürüklemiştir.
yorum0    yazar İzlenme : 46974   tarih   Tarihi : 22 Şubat 13:25   İmdb : İzle

Chappie

Gelecek yaşamın değişen hayat tarzlarına ve güçleri eline alan koruma kuvvetlerinin bazı olaylarına değinen Chappie filminin konusu şöyle; Uzun zaman önce büyük bir değişime uğrayan dünya insanlara daha çok avantajlar sunmaya başlamış ve yaşamı kolaylaştırmıştır. Modern hizmetlerinde geliştiği bu dünya da ünlü bir bilim insanı güvenlik güçlerinin işlerinin hafifletecek bir robot türüne imza atmıştır. Tam da düşünüldüğü gibi zorlu operasyonlarda ve silahlı çatışmalarda kullanılan bu robotlar insanlara kolaylık sağlamaya başlamıştır. Ancak bir gün Chappie ismi verilen bir robot diğer robotların çizdiği programdan ayrılarak başka bir insanın elinde değişime uğramıştır. Şimdi bir insan gibi düşünmeye ve hissetmeye başlayan Chappie, bir çok macera yaşayacaktır. İyi Seyirler.
yorum4    yazar İzlenme : 64432   tarih   Tarihi : 7 Haziran 14:35   İmdb : İzle

Jupiter Macerası Türkçe Dublaj

İnsanoğlunun uzayı araştırma merakı üzerine bir çok uzay üzerine film çekilmiştir. Jupiter Macerası Bu filmlerin en sonuncusudur. Jupiter in uydusu olan Europa'ya uzaylıların varlığını araştırmak üzere gönderilen bir ekip ve başına gelenlerin anlatıldığı filmde gerçek nasa araştırmaları örnek alınmıştır. Europanın derinliklerinde gizli bir okyanus bulunduğu şüphesini araştıran ekip macera dolu bu araştırma süresince olağan üstü bulgular ile karşılaşıyor.Bilim kurgu filmi heyecanlı bir hal alıyor. Devamını buyurun filmi izleyerek görelim.
yorum0    yazar İzlenme : 13490   tarih   Tarihi : 2 Ağustos 21:22   İmdb : İzle