SON EKLENEN FİLMLER
Kaptan Fantastik – Captain Fantastic
Türkçe Altyazı

Kaptan Fantastik – Captain Fantastic

Matt Ross senaryosunu yazıp yönettiği ve baş rollerinde Viggo Mortensen, Steve Zahn ve Missi Pyle yer alıyor. Dram kategorisinden sitemizdeki yerini alan Kaptan Fantastik (Captain Fantastic) filmi duygusal bağlamda oldukça keyifli bir kurguya sahip. İzleyicisinin merakla beklediği filmin öyküsünü özetlemek gerekirse şu şekilde; 35 yaşını çoktan geçmiş olan Ben, 6 çocuk babası dul bir adamdır. Şehir hayatından hoşlanmaması uzun zaman önce onu doğanın bağrında yeni bir yaşam kurmasına iterken Ben, 6 çocuğunun ardından standart hayatını devam ettirmişti. Özlem duyduğu karısını unutmak için elinden geleni yapan ve bunun için zihinsel engeli bulunan 6 çocuğuna vakit ayıran Ben, kısa zaman sonra bazı sebeplerden dolayı medeniyete geri dönmek zorunda kalacaktır. Bu kez tek olmayan ve henüz şehir yaşantısını hiç görmemiş 6 çocuğunu da yanında götürecek olan Ben, ailesinin yanında doğru uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Bir dize yol macerası ile birlikte komik ve hüzünlü anlar yaşayacak olan 7 aile bireyi yolculuğun sonunda bir çok anı biriktirecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 233224   tarih   Tarihi : 14 Ekim 11:18   İmdb : 8.1 İzle

İyi Bir Dinozor – The Good Dinosaur

15 Ocak 2016 tarihinden vizyona girmesi beklenilen İyi Bir Dinozor (The Good Dinosaur) vizyon tarihinden önce sitemizde yerini almıştır. Kayıp Balık Nemo ve Ters Yüz filmlerinin yapımcıları tarafından hazırlanmış olan İyi Bir Dinozor filmi keyifli bir kurguya sahiptir. Animasyon yapımlarının bir çoğunda izlediğimiz sıradanlığın dışında tezat bir öykü ile anlatılmış olan filmin konusu şu şekilde; Dünya'da beklenen meteor çarpması yaşanmamış ve dinozorlar sıradan yaşamlarına devam etmiştir. Günümüze kadar ulaşan yaşamları insanlarla yaşamalarına neden olmuş ve sadece dünyanın belli bir kısmında yaşamalarını sağlamıştır. Çoğu zaman kendi yarım kürelerin de yaşamaktan mutlu olmayan dinozorlar sınır ihlali yaparak insanların tarafına geçiyordur. Ancak Arlo'nun yaşadığı olay tamamen talihsizlikten ibarettir. Ailesinden ayrı bir şekilde karnını doyurmak isteyen Arlo, bu kararını ağır ödemiş ve kendi yaşam alanında kaybolmuştur. Tuhaf küçük bir arkadaşla tanıştıktan sonra ailesini aramaya başlayan Arlo, bu arayışta keyifli ve bir o kadar heyecanlı maceralar yaşayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 37381   tarih   Tarihi : 23 Aralık 11:49   İmdb : İzle

Çatlak Şövalyeler – Knights of Badassdom

Oyunculuğa merak salmış 3 yakın arkadaş, eski çağlardan kalma bir oyun için hazırlık yapmaya başlar. Bir çeşit tiyatro oyunu hazırlayacaklarını düşünen bu arkadaşlar çalışmanın en doğal ortamda yapılmasına karar verir. Bu sebeple ormana doğru yol alan 3 arkadaş, konuşmalar yaparak rollerinde adapte olmaya çalışır. Ancak bir şey eksiktir. Eğer bu oyun eski çağlardan kalma bir Bizans hayatını anlatacaksa 3 arkadaşa bir Succubus gerekiyordur. Tanrıya bir Succubus göndermesi için yalvarırken kendi aralarında dalga geçen gençler dileklerinin kabul olması ile eğlenceli ve bir o kadar tuhaf bir serüvenin içine doğru savrulmaya başlayacaklardır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 65139   tarih   Tarihi : 11 Haziran 0:51   İmdb : İzle

Asla Yabancılarla Oynama

Okuduğu liseden henüz yeni mezun olan Lewis, kız arkadaşı Venna ile Amerika'da güzel bir hafta sonu tatili planlamaktadır. Eğlencenin ve özgürlüğün sınırlarını zorlamak için yaşadığı ülkeden uzaklaşacak olan genç çift, peşlerine takılan yakın arkadaşları Fuller'ı da yanlarına almak zorunda kalırlar. Sorunsuz giden yolculukta Fuller'ın oynadığı bazı oyunlar, yoldaki kamyoncuları sinirlendirecek ve kamyoncuları peşinde takan 3 genç, tatil için çıktıkları yolda ölümle burun buruna gelecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 32591   tarih   Tarihi : 10 Eylül 9:31   İmdb : İzle

Management – Aşk Yönetimi

2008' de vizyona giren ABD yapımı olan ve Komedi ile Romantik türlü Aşk Yönetimi filmini Stephen Belber çekmiştir. Mike ailesinin olan Arizona' da işletimi süren bir otelde kalır. Otelde tanıştığı birisiyle alkol içerek sohbetleri koyulaşır ve geçen zamanda kendilerini ülke turunda görürler. Mike yaşamdan bir beklentisi olmayan ve hayal dünyası geniş birisidir. Sue' nin iş yerinin bulunduğu Marland' a seyahat eder. Ama Sue' nin büyük uğraşlar sonrasında kurduğu dünyasında Mike giremeyecektir. Bu ikili düşündüklerinden başka bir iş yapmazlar ve zaman geçtikçe ikisininde birbirlerinin yanında olması gerektiğinin farkına varırlar. Filmin başrollerinde, Jennifer Aniston, Woody Harrelson, Steve Zahn, Fred Ward ve Gavin Bristol' da yer almaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 31307   tarih   Tarihi : 2 Ağustos 16:21   İmdb : İzle