SON EKLENEN FİLMLER

En İyi Arkadaşımın Düğünü 2 – The Best Man Holiday

2013 Amerika yapımı olan En İyi Arkadaşımın Düğünü 2 (The Best Man Holiday) 14 yıl sonra ilk filminin devamı niteliğinde yeniden beyaz perdeye taşınıyor. Kahkahalarla izleyeceğiniz filmin bazı bölümlerinde yaşanan hüzne kapılacaksınız. Baş rollerinde 14 yıl önce oynamış olan Terrence Howard, Regina Hall ve Harold Perrineau Jr., yeniden yer almıştır. Filmin konusu kısaca şu şekilde; Evlilik planları yapan genç bir çift, hayatlarında hiç unutmayacakları hayallerdeki gibi bir organizasyon düzenlemeye karar verir. Ancak bu organizasyon sanılan kadar kolay olmayacaktır. Zira sağdıçların ve nadimelerin ansızın çıkardığı bir tartışma çifti ikiye bölecektir. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 19061   tarih   Tarihi : 17 Eylül 17:04   İmdb : İzle

Benim Komşum Bir Melek – St. Vincent

2014 yapımı olan Benim Komşum Bir Melek (St. Vincent) filminin konusu; Yaşadığı zorlu evlilikten sonra boşanma kararı alan Maggie, henüz çok küçük yaşta olan oğlu ile birlikte yeni bir eve taşınır. Yeni komşular, yeni insanlarla huzurlu bir hayat kurmaya kararlı olan Maggie, küçük oğluna bakacak bir bakıcı aramaya başlar. İstediği gibi bir bakıcı bulamayan ve çalışmak zorunda olan genç kadın oğlu henüz yeni tanıştığı Vincent, adında huysuz bir adama teslim eder. Her gününü Vincent, ile birlikte geçirmeye başlayan küçük çocuk alkolik adamın barlarda ve striptiz kulüplerinde yaşadıklarına tanık olur. Erken büyümeye başlayan ve hayatını ahlaksız bir şekilde sürdüren küçük çocuk, Vincent, ile farklı bir bağ kurmaya başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 71881   tarih   Tarihi : 10 Aralık 12:53   İmdb : İzle

Lullaby

Babasını çok seven genç bir adam, küçük yaşlarda onun kansere yakalandığını öğrenir. Bu habere dayanamayarak evden uzaklaşmaya karar veren genç adam, Los Angeles'a yerleşir. Sokaklarda sürünerek ve her gün babasını düşünerek yaşayan genç adam, ailesinden gelecek umutlu bir haber için beklemeye başlar. Fakat bu umutlu haber 12 yıl boyunca gelmez. Aksine 12 yıl sonra babasının hastaneye yattığı ve 36 saat sonra öleceği haberi gelir. Son bir kez babasını görmek için evine dönen genç adam, ailesinin yaşadığı drama bir kez daha şahit olacak ve korkuları ile yüzleşecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 43488   tarih   Tarihi : 21 Eylül 16:35   İmdb : İzle

Dört Kardeş – Türkçe Dublaj

Jack, Angel, Boby ve Jeremiah küçüklüklerinden bu zamana kadar hep beraber zaman geçirmişlerdir ve ayrıca hepsi ise farklı kişilik özelliklere sahip 4 kardeştir. Seneler ardından annelerinin hayatını kaybetmesi sonrasında bu dört kardeş cenaze töreni için toplanırlar. Annelerinin ölümünü bilmeyen kardeşler, olayı öğrenip açıklığa kavuşturmak isterler. Olayın derinliklerine indiklerinde Mercer kardeşler kendilerine olan saygıları ve sevgiler bir kat daha artar. Bunun üzerine olayı çözmek için gece gündüz araştırma çalışmalarını sürdürürler. ABD yapımı olan filmin senaryosunu David Elliot ile Paul Lovett üstlenmiştir.
yorum0    yazar İzlenme : 34362   tarih   Tarihi : 29 Temmuz 5:36   İmdb : İzle