SON EKLENEN FİLMLER
Günahkar
Türkçe Dublaj

Günahkar

Angelina Jolie filmleri seviyorsanız Günahkar filmini mutlaka seyretmeniz gerekmektedir. Cesur ve seksi sahneleri ile nefes kesen filmin konusu ise şöyle. Luis yakışıklı ve sempatik biriydi. Bu zamana kadar tanıştığı kızlarla gününü gün etmiş artık ciddi bir ilişkinin şart olduğunun farkına varmıştı. Son olarak tanıştığı kıza gerçekten aşık olmuş ve hayatını birleştirme kararı almıştı. Fakat tanıştığı kız Luis'i sadece dolandırmak ve dolandırıcılık işinde kullanmak istiyordu. Luis geçte olsa olanların farkına varmış. Ve Julia'dan intikam almak için fırsat kolluyordu. Erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin yoğunlukla olduğu bu filmi izlerken çocuklarınızı uzak tutmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler
yorum1    yazar İzlenme : 1126313   tarih   Tarihi : 28 Kasım 16:50   İmdb : İzle
Before I Wake
Türkçe Altyazı

Before I Wake

İlk görüşte büyük bir tutku ile birbirlerine bağlanan Jessie ve Mark, kısa bir birliktelik yaşadıktan sonra evlilik kararı almış ve imrenelicek bir düğün tören ile dünya evine girmişlerdir. Kısa zaman sonra çocuk sahibi olmak isteyen çift bir erkek çocuk sahibi olurlar. Ancak kötü bir kaza küçük çocuğun ölümüne neden olur. Uzun yıllar yas tutan ve yeniden bir evlat sahibi olmaya cesaret edemeyen Jessie ve Mark, yetim bir çocuğunun bakımını üstlenmeye karar verir. Ölen çocuklarına oldukça benzeyen Cody isimli bir çocuğu evlatlı edinen çift yeniden bir aile olmaya çalışacaktır. Her şey güzel başlamış ancak Cody'nin uyuma problemleri ile tuhaf bir hal almaya başlamıştır. Zira hiç bir koşulda uyumak istemeyen ve bunun için gizli gizli uykusunu kaçıracak haplar alan Cody, bir gün yapıkları ile Jessie'ye yakalanır. İşin gerçek yüzünü öğrenmeye karar veren Jessie ise korkunç bir olayla karşı karşıya kalacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 98110   tarih   Tarihi : 21 Haziran 14:02   İmdb : 6.2 İzle

Perde – The Veil

50 kişilikten oluşan dini bir grup, 30 yıl önce kendi yollarında kurban olmak için şekerlere enjekte ettikleri zehir ile intihar etmişlerdir. Bu intihar zincirinden sağlık ekiplerinin yaptığı müdahale ile kıl payı kurtulan genç bir adam ise yıllar sonra olayın gerçekleştiği yere yeniden gitmeye karar verir. İlk başlarda o günleri anlatarak bir belgesel çekmek isteyen genç adamı, daha sonra bölgede yaşadığı olaylardan dolayı korkunç duygulara kapılarak o günleri yeniden yaşamaya başlar. Yaşadıkları hem kendisine hemde yanında gelen ekibine kötü zararlar verecektir. 2016 ABD yapımı olan Perde (The Veil) filmi başarılı yönetmen Phil Joanou tarafından hazırlanmış ve baş rollerinde Jessica Alba, Thomas Jane, Lily Rabe, gibi isimler yer aldı.
yorum0    yazar İzlenme : 55354   tarih   Tarihi : 25 Ocak 12:13   İmdb : İzle

Standoff

Kısa zaman önce annesini kaybetmiş olan Elizabeth 12 yaşında büyük babası ile yaşayan küçük bir kızdır. Geçirdiği sıkıntılı dönemler ufak kızı artık iyice boğmaya başlamış ve Elizabet, özlem duyduğu annesinin yanına gitmek istemiştir. Onu ziyaret etmek ve onunla yeniden sohbet edebilmek küçük kıza oldukça iyi gelecekken Elizabeth, bir anda mezarlıkta hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Zira 3 kişiyi ile birlikte gelen bir adam, 3 kişininde ölümüne sebep olacaktır. Bunlar her bir saniyesine tanık olacak olan Elizabeth, aynı zamanda yaşanan olayı kayda alacaktır. Bu sırada fark edilecek olan Elizabeth, kaça bilmek için zorlu bir mücadele verecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36097   tarih   Tarihi : 2 Ocak 11:37   İmdb : İzle

Kırık Atlar – Broken Horses

Dram ve gerilimin aynı kurguda harmanladığı keyifli bir Western filmi olan Broken Horses, Vidhu Vinod Chopra tarafından yönetildi. Baş rollerinde Anton Yelchin, Chris Marquette ve Vincent D'Onofrio gibi isimlerin yer aldığı film Meksika'nın bir sınır kasabasın da yaşanan öfkenin, arkadaşlığın ve sadakatin sıra dışı hikayesini sizlere sunuyor. $15,000,000 gibi yüksek bir bütçe ile hazırlanan film IMDB'den 5.7 puan alarak sitemizde Suç, Dram, Gizem ve Gerilim kategorisinde yerini almıştır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 24197   tarih   Tarihi : 17 Ekim 13:01   İmdb : İzle

Öldüren Sis – The Mist

Sakin ve sessiz bir kasabada küçük oğlu Billy ile birlikte yaşayan David Drayton, oldukça genç ve yakışıklı bir adamdır. Hayatı çalışarak geçerken yine rutin işlerini bitirip alış verişe çıkan David, oğlunu da yanına almıştır. Eğlemek amaçlı küçük bir yürüyüş ve ardından alış veriş diye düşünen genç adam kasabayı hızla sarmaya başlayan bir sis bulutu ile büyük bir süper marketin içine gizlenir. Oğlunu güvenli bir yere gizledikten sonra sis bulutunun içinde yer alan korkunç yaratıklarla savaşmak zorunda kalan David, bakalım markete gizlenen kişiler ile birlik olup bu savaşı kazanabilecek midir?
yorum1    yazar İzlenme : 30012   tarih   Tarihi : 8 Ekim 11:43   İmdb : İzle

Vice

2015 filmlerinin başarılı bilim kurgu ve aksiyon filmleri arsına bir yenisi daha ekleniyor. Bruce Willis ve Thomas Jane'in muhteşem uyumu ile yakalanan keyifli dakikalar izleyiciyi tatmin edecek gibi gözüküyor. Brian A Miller imzalı Vice filminin konusu; İnsan hayatı üzerini ayrıntılı çalışmalar yapan ve ölen kişilerin kimlikleri ile yapay bir dünya hazırlayan Julian Michaels, bu dünya da insana benzeyen robotların özgürce yaşamalarını sağlamaktadır. Zira bu dünya da yaşayan insanların keyifli dakikalar geçirmelerini, fantezilerini ve aşklarını doyasıya her dakika yaşamaları için elinden gelen özgürlüğü sağlayan Julian Michaels, bir gün kendi kişiliğini fark eden ve bu dünyadan kaçan bir robotun başına açtığı belaların bedellerini ödemek zorunda kalacaktır. İnsanlardan daha üstün olan bu varlıklar gerçek dünya da korkun olaylara imza atabilmektedir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 22092   tarih   Tarihi : 15 Eylül 14:32   İmdb : İzle

Grizzly Filmi

2014 aksiyon gerilim yapımı olan Grizzly filmi başarılı yönetmen David Hackl hazırlamıştır. Filmin konusu; Yıllar sonra yeniden bir araya gelen iki kardeş, çocukluk dönemlerini geçirdikleri Alaska kentine geri dönmeye karar verirler. Burada vahşi doğa ile iç içe yaşayan halk, huzurlu yaşamları arasına iki kardeşi de alır. İki günlük tatil için geldikleri yeşilliklerle kaplı bu kent, iki kardeşi bir bilinmeze doğru sürüklemeye başlar. Zira kendilerini yeniden keşfetmek için Alaska'yı seçen kardeşler, yaptıkları bir gezi sırasında dev bir yaratıkla karşı karşıya kalacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 78948   tarih   Tarihi : 17 Mart 14:16   İmdb : İzle

İlahi Kılıç – Heavenly Sword

Bohan adlı bir kralın hüküm sürdüğü sıralarda zorlu yaşam insanları artık bunaltmıştır. Savaşlardan ve açlıktan hayatları bir çıkmaza doğru sürüklenen şehrin, işgalci kralı Bohan, kendisine kısa bir süre önce savaş açmış olan kırmızı saçlı bir ejdere karşı zorlu bir mücadele vermektedir. Nariko adıyla anılan bu ejder Bohan'da saklı olan Heavenly Sword isimli bir kılıcı almak için çabalamaktadır. Zira eski çağlarda bir tanrıya ait olan bu kılıç daha sonralarda Nariko 'ya kalmış fakat Bohan, oynadığı bir oyunla Nariko'nun elinden o kılıcı almıştır. Kılıç kötü güçlerin eline geçmeden geri almak zorunda olan Nariko , zamanla yarışmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 77604   tarih   Tarihi : 17 Mart 13:53   İmdb : İzle

Reach Me

10 Şubat 2013 tarihinde yurt dışında vizyona giren Reach Me filmi 2014 yılında internet üzerinden izlenime sunulmuştur. Baş rollerinde Sylvester Stallone gibi usta bir aktörün yer aldığı filmin yönetmenliğini John Herzfeld üstlenmiştir. Filmde; Kariyerinin zirvede olduğu sıralarda, kişisel gelişim hakkında yazılar hazırlamak isteyen usta bir yazar, daha sonra bu yazılarını bir araya toplayıp bir kitap haline getirir. İnsanların kişisel gelişim deyince yazılan veya söylenen bir çok şeyi yanlış anlaması ya da kendini böyle kitaplar okuduğunda kendini deli gibi hissetmesi olağandı. Bu düşüncelere sahip olan ve birbirini hiç tanımayan bir grup insan, genç yazarın kitabını okuduktan sonra bir şekilde bir araya gelecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 70669   tarih   Tarihi : 12 Aralık 7:44   İmdb : İzle