SON EKLENEN FİLMLER
Dad’s Army
Türkçe Dublaj

Dad’s Army

Savaşa mizahi bir bakış açısı sunan ve izleciyi 1968 yapımı ile kahkahaya boğan Dad's Army filmi 2016 yılında yepyeni bir jenerasyonla geri dönüyor. Filmde bir kazanılan savaşın ardından küçük bir köyde yaşananları ve insanarın psikolojisini düzeltmeye çalıaşan genç bir kadını konu alan filmin baş roldeki psikolog karakterini Catherine Zeta-Jones canlandırıyor. Güzel aktiriste Michael Gambon, Bill Nighy ve Toby Jones gibi yetenekli oyuncular eşlik ederken yapımın yönetmenliğini Oliver Parker üstleniyor. Filmden kısaca bahsetmen gerekirse şöyle; Savaştan sonra genç nüfusun azaldığı bir köyde, psikolojik travmalar yaşanmış ve insanlar sıradan yaşantılarına dönmekte oldukça zorlanmıştır. Hayat kazanılan zaferin ardından yavaş yavaş normale dönemeye başladığında köye ansızın gelen bir psikoloji uzmanı köyde tüm insanları tedavi etmeye başlamıştır. Özellikle erkeklerin sıklıkla konuşma yapmak istediği genç psikolog, bir anda tüm köy halkının oadk noktası olmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 89296   tarih   Tarihi : 10 Haziran 13:05   İmdb : 5.3 İzle
Duvak – The Painted Veil
Türkçe Dublaj

Duvak – The Painted Veil

1920 yılında geçen muhteşem bir aşk hikayesini konu alan Duvak (The Painted Veil) filmini başarılı yönetmen John Curran hazırlamıştır. Baş rollerinde Edward Norton, Naomi Watts ve Liev Schreiber gibi oyuncuların yer aldığı filmin bir kısmı usta yazar Somerset Maugham’ın bir aşk romanından uyarlanmıştır. Filmin konusu; İngiltere’nin elit kesiminde yaşayan Kitty, oldukça varlıklı bir ailenin kızıdır. Kitty’nin diğer kızlardan tek farkı şöhreti ve bulunduğu kesimi sevmemesidir. Zira kendi kararı ile orta sınıf bir doktorla evlenmiş olan Kitty, bu düşüncesini yaptığı evlilikle herkese kanıtlamıştır. Ancak evli kısa bir süre sonra eşinin hayatına ayak uyduramayan ve başka bir adama aşık olan Kitty, kocasının işi dolayısıyla Çin’e taşınmak zorunda kalır. Burada ölümcül bir hastalığın herkesi esir aldığı sırada ilk defa kocası ile bir ortak noktasını bulacak olan Kitty, yardıma muhtaç insanların yardımına koşacak ve eşi ile yeni bir hayata başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 82113   tarih   Tarihi : 2 Mayıs 11:06   İmdb : 7.6 İzle

Serena

Ödüllü oyuncular Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence’nin muhteşem uyumu ile çekilen başarılı aşk filmi Serena, ismini sıkça duymaya alıştığımız yönetmen Susanne Bier tarafından beyaz perdeye sunulmuştur. Filmde sene 1929’dur. Farklı hayatlardan gelerek birbirlerini tamamlamaya ant içmiş olan George ve Serena, yaşadıkları ülkeden ayrılarak Boston’a taşınmıştır. Akıllı ve seksi bir kadın olan Serena, her ne kadar yönetici bir yapıya sahip olsa da kocasının isteklerine sürekli uymuştur. Kerestecilik yapan ve bu işte oldukça başarılı olan George ise karısı Serena’yı oldukça seviyor ve isteklerini eksik etmemeye çalışıyordur. Bir gün hayatında önemli bir yer kaplayacak haberi alan Serena, yaşamı boyunca bir çocuk sahibi olamayacağını öğrenir. Bu haberle beraber bir felaket ile karşılaşacak olan Serena, George’nın gayrı meşru bir çocuğu olduğunu duyar. Duygularını kontrol edemeyen ve çocuğunu olmayacağını öğrendikten sonra George’nın çocuğunu da öldürmeye kalkışacak olan Serena zorlu bir süreç yaşayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 49360   tarih   Tarihi : 4 Temmuz 12:59   İmdb : İzle

Tabanca – By the Gun

Tabanca (By the Gun) filminin konusu; Nick, 20'li yaşlarda yakışıklı, zeki ve asi bir adamdır. Sert tavırları genç adamı tamamlarken aynı zamanda yumuşak kalbi herkesi ısıtmaya yetiyordu. Nick'in bu hayatta tek hedefi ve tek hayali onu diğer insanlardan ayrı kılıyor ve hayatına anlam katıyordu. Zira tutkunu olduğu mafya çetelerine katılmak için kendini sokaklarda yetiştirmeye başlayan Nick, sonun isteği şansı edecektir. Ancak üyesi olacağı grubun lideri ile ters düşecek olan Nick, bundan sonra tek başına bu yolda ilerleyecek ve çok yakında herkesin önünde eğildiği bir adam olacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 94999   tarih   Tarihi : 11 Şubat 12:47   İmdb : İzle

Kafadar Prensler – Your Highness

Hayatı boyunca hep üşengeç, pasaklı ve egosu yüksel bir prens olan Thadeous, birbirleri ile zıt karakterler taşıyan abisi Fabious'a hiç benzememektedir. Zira oldukça tutumlu, titiz ve adaletli bir prens olan Fabious, aynı zamanda sevgisine sağdık ve aile bağlarını önemseyen bir adamdır. Tüm tembelliğine rağmen sevdiği kadının karşısında oldukça değişen Thadeous sevdiği savaşçı kız prenses Isabel’le evlilik planları kuruyordur. Fakat bunun için ilk önce vermesi gereken büyük bir savaş ve yönetmesi gereken bir ülke vardır. Abisi ile trajikomik bir maceraya imza atacak olan Thadeous, bakalım hedeflerine ulaşabilecek mi ? Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 42175   tarih   Tarihi : 25 Ekim 15:12   İmdb : İzle