SON EKLENEN FİLMLER
Ben-Hur
Türkçe Dublaj

Ben-Hur

9 Eylül'de vizyona girmesi planlanan Ben-Hur filminin fragmanı kısa bir zaman önce sosyal medyada paylaşıldı. Büyük ilgi gören filmin konusu tarihi bir geçmişi anlatıyor. Macera ve dram temalı filmin baş rollerinde Jack Huston, Morgan Freeman ve Toby Kebbell'ın rol aldığı filmin direktörlüğü Timur Bekmambetov'a ait. John Ridley ile Keith R. Clarke ortaklığında yazılan filmin senaryosu beklediğinden daha çok ilginizi çekecek. Filmin konusu; Roma'nın Kudüs'ü işgal etmesinin ardından kardeşinin ihanetine uğrayan Judah Ben-Hur, yahudi inançlarına göre yaşayan bir ailenin küçük oğullarıdır. Hayatı boyunca adalete ve dini inanışlarına bağlı olarak yaşamış olan Judah Ben-Hur kardeşinin ihanetinden sonra Roma için çalışan bir kürekçi olmuş ve uzun yıllar hayatını bir geminin alt bölgesinde geçirmiştir. Kimi zaman karnını doyurmayan adamlara köle olarak çalışan Judah Ben-Hur, geminin kötü bir kaza geçirmesinden sonra denizin ortasında bir tahta parçasına tutunarak saatlerce sürüklenir. Ölümünün kesinleştiğini düşünürken gözlerini iyi insanların yaşadığı topraklarda açan Judah Ben-Hur, çok yakında kardeşinden intikamını almak için çocukluğunu geçirdiği Roma topraklarına geri dönecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 246770   tarih   Tarihi : 26 Eylül 15:19   İmdb : 5.7 İzle
Warcraft – World of Warcraft
Türkçe Altyazı

Warcraft – World of Warcraft

2016 yılında en çok beklenen filmler arasında olan Warcraft (World of Warcraft) filmi geçtiğimiz günlerde izleyici ie buluştu. Hayran kitlesi oldukça geniş bir oyundan esinlenerek kurgulanan filmin senaryo çalışması Duncan Jones ve Charles Leavitt'e ait. Oldukça büyük bir oyuncu castına sahip olan filmin baş rollerini Travis Fimmel ile Robert Kazinsky, paylaşıyor. Filmi hazırlamak için ayrılan bütçenin oldukça yüksek olduğu düşünülürken hazırlanan efektlerin ve bilgisayar üzerinde düzenlenen sahnelerin kusursuzluğu izleyiciyi mest edecek. IMDB'den 7.9 gibi aşarılı bir puan alan film Amerika ve Çin ortaklığında hazırlanmış yönetmenliğini de Duncan Jones üstlenmiştir. Filmin konusu; Kendi dünylarında yaşamın zorlaşması ile insanların bulunduğu bölgelere geçmek isteyen orklar, büyük bir savaşın başlangıcı için gizli geçitten geçerek adım atmıştır. Beraber yaşamın mümkün olmadığını bilen insanların lideri Anduin Lothar, orkların başı Durotan ile konuşmalar yapsa da alınan sonuçlar kötüdür. Artık yaşam alanıiçin başlayan savaş bir tarafın pes etmediği vea yenilmediği sürece durmayacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 81644   tarih   Tarihi : 9 Haziran 11:56   İmdb : 7.9 İzle

Fantastik Dörtlü – The Fantastic Four

2015 yılı itibariyle yeni bir oyuncu kadrosuyla çekilen Fantastik Dörtlü filminin konusu: Bilim meraklısı iki gencin ev garajında yaptıkları amatör çalışmalar sonucu çok önemli bir keşif yapılır. Fakat yaptıkları bu keşfi tanıtmak için Dr. Franklin Storm’un ilgisini çekip enstitüye alınması gerekmektedir. İki çocuk bunu bir şekilde başarıp teste tabi tutulurlar ve patlama sonucu 4 arkadaşıyla ağır yara alırlar. Tedavi sonucu test edilen 4 genç, özel güçlere sahip olur. Fakat bu özel güçleri kontrol etmeyi henüz başaramayan gençler acaba güçlerini düşmanlarına karşı dünyayı kurtarabilecekler mi? iyi seyirler.
yorum4    yazar İzlenme : 44769   tarih   Tarihi : 27 Ekim 11:43   İmdb : İzle

Gizli Oyun – The East

Polisiye Konulu Online Full Hd Film izle. FBI'daki görevini bıraktıktan sonra Hiller Brood adındaki özel bir şirkette VIP müşterilerinin güvenliğini sağlayan Sarah Moss'un buradaki yeteneği ve başarısı patronunun gözünden kaçmaz. Patronu onu buradaki işten alıp özel bir göreve getirir. Sarah Moss'un yeni görevi "The East" isimli örgüte sızıp örgütten bilgi koparacaktır. Fakat, Sarah örgütün içine sızdığında örgütün gerçek faaliyetlerini öğrenecek ve içeride işler karışacaktır. Çünkü, örgüt sadece yolsuzluk yapan şirketleri ve onlara yardım edenleri hedef alıp bunları gün yüzüne çıkartıyordu. Örgüte içten içe bir sempati duymaya başlayan Sarah, örgütün lideri Benji ile yakınlaşmaya başlayınca işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 44788   tarih   Tarihi : 2 Eylül 12:32   İmdb : İzle