SON EKLENEN FİLMLER
Kuzular Kurtlara Karşı – Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie
Türkçe Dublaj

Kuzular Kurtlara Karşı – Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie

Rusya, Amerika ve İngiltere'nin ortak çalışması üzerine hazırlanmış olan Kuzular Kurtlara Karşı orijinal adıyla Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie filmi Andrey Galat ile Maxim Volkov'un yönetmenliğinde çekilmiştir. IMDB'den 6.9 gibi yüksek bir puan almış olan film animasyon ve macera türünde yerini almıştır. Filmin konusu; Sulh içerisinde köylerinde mutlu bir yaşam süren kuzular, bölgede kendi önderliğini ilan etmiş ve uzun bir zaman özgür bir hayat sürmüşlerdi. Ta ki kurtlar yakın bir çevrede kendi kentlerini kurana dek. Artık karşı köylerin hayvanları olan iki azılı düşman birbirlerinden faydalanabilmek için ellerinden geleni yapacaktır. Kuzular kendi köyleri içerisinde kurtlardan korunmanın yollarını ararken kurtlar kendi liderlerini seçmek ve bir an önce avlarına saldırmak için hazırlanıyorlardı. Yaşlı liderlerinden sonra önder olmaya adaylığını koyan hiç bir işe yaramaz Gri, çok yakında yaptıkları ile hem kendisini komik duruma düşürecek hemde hiç iyi sonuçlar vermeyen maceraların peşine düşecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 168583   tarih   Tarihi : 11 Ağustos 13:51   İmdb : 6.9 İzle
Risen – Clavius
Türkçe Dublaj

Risen – Clavius

Hristiyanlığı din olarak kabul etmiş, kendiistedikleri gibi bir yaşam sürmeye başlamış insanların yaşamından ve Hz. İsa'nın hayatından bahseden filmin konusu günümüz bilgilerine dayarak hazırlanmıştır. Kevin Reynolds'ın yönetmenliğinde Amerika'nınçeşitli bölgelerinde çekilen filmin senaryosunu Kevin Reynolds ve Paul Aiello kalema almıştır. Baş rollerini Tom Felton, Joseph Fiennes ve Cliff Curtis gibi isimlerin paylaştığı yapım IMDB'den aldığı 6.3'lük puanıyla oldukça başarılı bir yere sahip olmuştur. Peygamberliğini ilan eden ve insanların kendisine inanamasını isteyen Hz.İsa dönemin vatandaşlarını başkaldırmaya ittiği suçu ile yargılanmış ve küçük çaplı bir mahkemede sorgulanmıştı. Mahkemeye önderlik eden Pontius Pilatus, yargıdan geen konudan hemen sonra halk arasında yayılan yahudi peygamber gelmiş söylentilerini bitirmek için çalışmaya ve Yeshua'nın sırrını çözmeye andiçmiştir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 98907   tarih   Tarihi : 3 Haziran 11:42   İmdb : 6.3 İzle

Against the Sun – Ghosts of the Pacific

Brian Falk'ın yazıp yönettiği 2015 yapımı Against the Sun (Ghosts of the Pacific), başarılı bir macera filmidir. Baş rollerinde Tom Felton, Jake Abel ve Garret Dillahunt gibi isimler yer alıyor. Filmin kurgusu oldukça başarılı olurken bazı sahneler izleyici tarafından eleştirilere maruz kalmıştır. Ancak her bakımdan film izlenmeye değer diyoruz. Filmin konusu ise şöyle; Dünya'da bir çok ülkenin girdiği 2. Dünya savaşı masum insanların geçim sıkıntısı ve ölümlerle sonuçlanan bazı olayları ortaya çıkarmaya başlamıştır. Bu savaş aynı zamanda yüzlerce askerinde yer aldığı bir savaştır. Ülkeleri için savaşan 3 keşif pilotu yeni saldırıları planlamak için yeni bir uçuşa çıkmış ancak bu uçuşta Pasifik okyanusa çakılmıştır. Uçakları dibe batarken ölümden kendilerini son anda kurtaran bu 3 pilot, bir yardım botu üzerinde zorlu ve bir o kadar maceralı zamanlar geçirmeye başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 44002   tarih   Tarihi : 18 Şubat 0:19   İmdb : İzle

Sırlar İçinde – In Secret

Paris'te sene 1860'ların başıdır. Hayatını ailesini kaybettikten sonra teyzesinin yanında geçirmeye başlayan Thérèse Raquin, oldukça. güzel ve alımlı bir kadındır. Kendi dükkanında çalışan ve kimseye yük olmayan Thérèse, içine kapanık sessiz bir karaktere sahiptir. Teyzesinin zoru ile yakın zamanda evlenecek olan Thérèse, hastalıklı koca adayına aşık değildir. Ve genç kadın aslında aşk evliliği yapmak istemektedir. Fakat kimse Thérèse'ya fikrini sormuyordu. Mecburen evlendiği kocasına bakmak zorunda olan ve hayatını olduğundan daha berbat bir hale getiren Thérèse, kocasının yakın arkadaşı yakışıklı Laurent ile tanışınca hayatının iplerini eline alacak ve genç adamla yasak bir ilişki yaşamaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 64970   tarih   Tarihi : 9 Aralık 14:20   İmdb : İzle
Maymunlar Cehennemi Başlangıç
Türkçe Dublaj

Maymunlar Cehennemi Başlangıç

1965’li yıllarda ilk filmi çekilen Maymunlar Cehennemi’nin 2011 yılına uyarlanmış halidir. San Francisco’da 2011 yılında yapılan deneylerde maymunlar kullanılmaktadır. Bu deneyler sırasında maymunlar zekileştirilmeye çalışılırken bir anda insanlar karşısında üstünlük kurmak isteyen maymunlar oluşmuştur. Bu deneyin ilk örneği olan Caesar isimli maymun daha 1 aylıkken annesini kaybetmiştir. Caeser’ı deneyi yapan kişinin arkadaşı alarak evine götürür ve onu biberonla kendi elleriyle besler. Caesar’ın normal bir maymundan daha fazlası olduğunu düşünmeyen Franco ileride onun konuşabildiğini öğrenince şok geçirir. Caesar’ı büyüten kişi James Franco komşuları tarafından şikayet edildiği için Caesar’ı bir maymun çiftliğine göndermeye karar vermiştir. Fakat Caesar bu durumu hiç hoş karşılamaz ve oradan kaçarak kendi krallığını kurup insanlar ile savaş başlatır. Bilim kurgu filmlerinin önce gelen isimlerinden olan Maymunlar Cehennemi’nin yönetmeni R.Wvatt’dir. Aksiyon dolu sahneleri ile film ABD’de geçmektedir.
yorum0    yazar İzlenme : 33401   tarih   Tarihi : 3 Temmuz 2:32   İmdb : İzle