SON EKLENEN FİLMLER
Suikast – Mechanic: Resurrection
Türkçe Altyazı

Suikast – Mechanic: Resurrection

2011 yılında çekilen Mekanik filminin devamı niteliğinde hazırlanmış olan Suikast (Mechanic: Resurrection) yapımı 2016 yılının Ağustos ayında bir çok sinema salonunda vizyona girmiş ve aksiyon severler tarafından oldukça beğeni toplamıştır. Gerilim ve macera filmlerinin sevilen ismi Jason Statham'ın Jessica Alba ile birlikte baş rollerinde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Dennis Gansel'i görüyoruz. Uzun aradan sonra kusursuz bir çalışma ile sinema perdelerine geri dönen başarılı aktörün bu filmi de soluğunuzu kesecek. Genç bir adamın sevgilisi için bir dize adamı çeşitli şekillerde öldürdüğü anlatılan filmin konusundan bahsetmek gerekirse kısaca şöyle; Hayatını uzun bir zaman önce dingin ve sıradan bir şekilde sürdürmeye başlamış olan Arthur Bishop, kız arkadaşı Gina ile gözlerden uzak bir tatil beldesine yerleşmiştir. Küçük ve yeşillik içerisinde aşklarını yaşayan Gina ve Arthur, yerlerinin öğrenmesi ile zorlu bir mücadelenin içerisine doğru sürüklenecektir. Zira baş düşmanları Arthur'dan bir dize adamın öldürülmesini isteyecek ve bunun karşılığında kaçırdığı Gina'yı serbest bırakacaktır. Oldukça keyifli ve dikkat çekici bir konuya sahip olan filmi alternatif seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 124231   tarih   Tarihi : 31 Ekim 12:17   İmdb : 5.7 İzle
Jason Bourne
Türkçe Dublaj

Jason Bourne

2002 yılından bu yana oldukça keyifli bir seri ile karşımıza gelen Matt Damon, 4 senenin ardından bu yıl yine sinema perdelerinde boy gösteriyor. Bourne filmlerinin 5. yapımı olan Jason Bourne, başarılı yönetmen Paul Greengrass'in direktörlüğünde hazırlandı. 2016'nın en dikkat çekici filmlerinin arasında yer alan filmin oyuncu kadrosu da bir o kadar başarılı. Filmin konusu merak eden izleyiciler için şu şekilde; Hayatının büyük bir kısmını unutmuş ve yeni bir yaşama başlamış olan eski CIA ajanı Jason Bourne, 2004 yılında ayrıldığı mesleğinden kısa bir süre sonra yaşadığı travmaları atlatarak tüm yaşantısonı hatırlamaya başlamıştır. Ancak artık aksiyonun ve gerilimin içerisinde olmak istemeyen Jason, illegal yollarla düzenlenen uluslar arası maçlara katılarak tüm kazancını elde etmeye başlar. Bundan sonra bu şekilde hayatını idame ettireceğini düşünen genç adam, geçmişten gelen bir yabancı ile birlikte uzun yıllar sonra yeniden aksiyonlu ve bir o kadar mücadele gerektiren yaşamına geri dönecektir. Zira CIA bu kez onun peşindedir. Geri gelen hafızası sıradan bir adam için bir çok bilgiyi kaydetmiş ve bu hükumet adına oldukça tehlikelidir.
yorum0    yazar İzlenme : 209818   tarih   Tarihi : 1 Eylül 14:43   İmdb : 7.0 İzle

İhtiyarlara Yer Yok – No Country For Old Men

Ailesini uzun zaman önce kaybetmiş olan Llewelyn Moss, sırdan bir hayat süren orta yaşlı bir adamdır. Hayatını hobi edindiği bir kaç eğlence ile sürdüren Llewelyn, av sezonunun açılması ile yakınlarda bulunan bir ormana doğru yola çıkar. Bir kaç günlük kamp için geldiği bu ormanda, hayatını tamamen değiştirecek bir olay ile karşı karşıya kalır. Zira bir dize insan ölmüş ve yüklü miktarda para ortada duruyordur. Artık lüks bir yaşam sürmek için almaya karar verdiği bu para peşinde olan insanalar yüzünden Llewelyn'e hiç iyi gelmeyecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 42011   tarih   Tarihi : 30 Eylül 12:22   İmdb : İzle

The Homesman

Glendon Swarthout'un 1988 yılında yazdığı Western romanından uyarlanarak sinema perdelerine sunulan The Homesman filmi bir çok dalda ödüle adaylığını şimdiden koymuştur. 2014 yılında beyaz perdelere çıkan film Tommy Lee Jones tarafından çekilmiştir. Filde; Nebraska’da yaşayan 3 kadın işlediği suçlar yüzünden sınır dışı edilme cezası almıştır. Topraklarından çıkartılan ve küçücük bir kent olan Iowa'ya gönderilen üç kadın için bir de bekçi ayarlanmıştır. sınıra kadar kadınlara bir problem çıkarmaması için eşlik edecek olan Mary Bee ve George Biggs zorlu görevde kadınlara bir şey olmaması için ellerinden geleni yapacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 39384   tarih   Tarihi : 3 Ekim 15:30   İmdb : İzle