SON EKLENEN FİLMLER

Spooks: The Greater Good

İngiltere'de şu sıralar farklı bir telaş vardır. Bir teslimat sırasında iki polis memurunu yaralayarak kaçan Adem isimli bir terör örgütü üyesi, korkunç bir eylemin peşindedir. Üstlerinden aldığı bilgiler ile bir çok masum insanın canını akacak olan bu teröristi hedefine ulaşmadan yakalamak ise iki başarılı dedektif Will Holloway ve istihbarat şefi Harry Pierce'e düşmüştür. Masum insanları öldürmeden teröristi yakalamak zorunda olan Will ve Harry, görev sırasından bir çok zorlu engeli aşmaya çalışacaktır. Uzun bir süredir merakla beklenilen Spooks: The Greater Good filmi sonunda web sitemizde yerini almıştır. Keyifli seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 44318   tarih   Tarihi : 14 Aralık 11:10   İmdb : İzle

Kalplere Vur Bir Zımba

Kalplere Vur Bir Zımba Filminde; Mutlu ve huzurlu giden bir evliliğin ardından boşanma kararı alan Kate ve Richard çifti, tam da yıllarca hayal ettikleri emeklilik baharının tadını çıkaramadan ayrılmışlardır. Yıllarca harcadıkları emeğin karışılığı olarak yüklü miktarda tazminat alan ikili, bu parayı iki acemi soyguncuya kaptırınca işler karışacaktır. Eskiden karı koca olan Kate ve Richard çifti, bu kez iş birliği yaparak paralarını geri almaya çalışacaklardır. Keyifli Seyirer
yorum0    yazar İzlenme : 26855   tarih   Tarihi : 13 Eylül 18:41   İmdb : İzle

Love Punch

Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson'ın paylaştığı Love Punch filminde; Genç yaştan beri tutkulu bir aşk yaşayan Kate ve Richard şu sıralar yaşlanmış emekli ve boşanmış bir çifttir. Hala birbirlerine duydukları aşkı doğru düzgün dillendiremeyen ve bu yüzden ayrı hayatlar yaşamaya mahkum olan yaşlı çift, bir gün emeklilik ikramiyelerini bir dolandırıcıya kaptırır. Aynı dolandırıcının peşinde olan ve birbirlerinden başka kimsesi olamayan çift, macera dolu bir yolculuğa atılacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36661   tarih   Tarihi : 6 Eylül 14:12   İmdb : İzle