SON EKLENEN FİLMLER
Rüzgar Gibi – Come il vento
Türkçe Dublaj

Rüzgar Gibi – Come il vento

2013 yılında İtalya ve Fransa ortaklığında çekimlerine başlanan Rüzgar Gibi (Come il vento) filmi aynı yıl içerisinde sinema perdelerindeki yerini almış ve izleyici tarafından yoğun ilgi görmüştür. Baş rolünü Valeria Golino'nun canlandırdığı film oldukça cesurca çekilmiş bir hapishane yapımlarından biri. Dünyada ilk olarak bir hapishane müdürlüğüne atanan Armida Miserere isimli bir kadının görevi boyunca yaşadığı sorunları ve olayları konu alan filmin yönetmenliği Marco S. Puccioni'ye ait. Filmin senaryosunda da harı sayılır bir katkıda bulunan Marco S. Puccioni yapımın öyküsü için Nicola Lusuardi ile birlikte çalışmıştır. Merak eden izleyiciler için filmin öyküsü; Genç, cesur ve güzel bir kadın olan Armida Miserere, ülkede daha önce kimsenin cesaret edemediği bir işe kalkışmış ve o dönemin en kötü olaylarının yaşandığı bir hapishaneye müdire olarak göreve başlamıştır. Psikolojik sorunları, terör destekçileri ve mafya bağlantılı isimlerin bir arada kaldığı bu hapishane Armida'nın ya sonu olacak ya da kısa zamanda daha iyi konumlara gelmesini sağlayacaktır. En zirvedeki işi hedefleyen Armida, önüne koyulan engellere rağmen hedefinden vazgeçmeye niyeli değildir.
yorum0    yazar İzlenme : 159640   tarih   Tarihi : 17 Kasım 10:39   İmdb : 6.3 İzle

Görünmez Çocuk – Il ragazzo invisibile

Görünmez Çocuk (Il ragazzo invisibile) filminin konusu; Önceki ay 13 yaşına giren Michele, ailesi ile oldukça iyi anlaşmasına rağmen okul ortamında pasif ve çekingen biri olarak tanınıyordu. Bir çok arkadaşı tarafından ezilen ve hor görülen Michele, aynı zamanda başka arkadaşlarının yaptığı yaramazlıkları üstlenerek öğretmenlerinden de ceza alıyordur. Bir okulda yapılan cadılar bayramı için bir kostüm alan ve kostümün değişik bir özelliği olduğunu fark eden Michele, partinin ertesi sabahı artık görünmez olduğunu öğrenir. Bu özellik Michele'nin bir çok arkadaşından intikam almasına yardımcı olurken, diğer yandan başına büyük belalar açacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 63477   tarih   Tarihi : 14 Ocak 13:10   İmdb : İzle

İnsan Sermayesi – Les opportunistes

Como gölü çevresinde dükkanları olan Carla Bernaschi, ve Dino Robelli genç yaştan beri emlak işi ile uğraşan iki rakip firmadır. Hırsları ve azimleri ile bu işte oldukça yükselmiş olan çevrenin en iyi evlerine sahip olan Dino ve Carla, birbirlerine tamamen zıt insanlar olmasına rağmen tek ortak noktada her zaman hem fikirdir. Para.. İkili her daim paraya önem vermiş insanlardır. Açık arttırmalarda en iyi evleri düşük maliyete alan ve daha sonra yüksek miktarlara kiralayan Dino ve Carla, bir gece aynı talihsiz olayın ortak hedefi olur. Daha sonra hayatlarını tamamen değiştirecek olan Dino ve Carla, yaşadıkları kaza nedeniyle bam başka yerlere sürüklenecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 95932   tarih   Tarihi : 9 Şubat 16:36   İmdb : İzle