SON EKLENEN FİLMLER

4Got10

Hiç bilmediği uçsuz bucaksız bir arazide gözlerini açan Brian Barnes, daha önce kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamayan bir adamdır. İlk başta neler olduğunu anlayamasa da daha sonra yanında 8 kişinin öldüğünü ve yüklü bir miktar uyuşturucu bulunduğunu fark eder. Uyuşturucuların yanı sıra 4 milyon lira gibi bir çanta dolusu paranında farkına varan Brian, geleceği için parayı ve uyuşturucu maddeyi yanına alır. Bundan sonra ki yaşamında neler olacağını bilemezken bir tetikçi ve narkotik ajanı Rooker tarafından takip edilmeye başlanan Brian, soluk kesici bir maceraya doğru sürüklenecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 30676   tarih   Tarihi : 24 Kasım 0:15   İmdb : İzle

Sharknado 2: The Second One

Çekilen ilk filmi ile izleyenlerin beğenisini kazanan Sharknado filmi 2014 yılının sonlarında Sharknado 2: The Second One filmi ile yeniden karşımıza çıkıyor. Baş rollerinde Tara Reid, Vivica A. Fox ve Judah Friedlander gibi beklenilen isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Anthony C. Ferrante'nin üstlendiği filmi keyifle izleyeceğinizden eminiz. Filmin konusu; Fin Shepard hayatını bir köpek balığının saldırısında kıl payı kurtardıktan sonra ailesi ile birlikte keyifli bir tatil yapmaya karar verir. Uçakla seyahat ettiği sırada köpek balıklarının yeniden saldırısına uğrayacak olan Fin Shepard, bu kez karşısında daha öfkeli ve intikam için geri dönmüş hayvanları bulacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 70751   tarih   Tarihi : 6 Ocak 13:59   İmdb : İzle

Zorlu Görev Film izle

Geçmiş zamanda yolları ayrılan arkadaşlardan iki tanesi FBI ajanı olurken, diğer iki arkadaş ise uyuşturucu çetesinin liderleri olacaklardır. FBI ajanı olan iki arkadaş Jason ve Derek'in arasına sızıp çeteyi çökeltmek için büyük bir mücadele edecektir. Bu filmi merak ediyorsanız hep birlikte izleyelim..
yorum0    yazar İzlenme : 16134   tarih   Tarihi : 24 Ekim 17:37   İmdb : İzle