SON EKLENEN FİLMLER

Diriliş – The Revenant

İskoçya'da doğup büyümüş olan Hugh Glass, profesyonel bir şekilde avcılık yapmaktadır. Bu güne dek bir çok keşif gezilerinde ve av partilerinde yer alan Glass, yakın zamanda Dakota bölgesinde yapılması gereken bir keşif gezisine katılmaya karar verir. Bu karar Glass'ı korkunç bir sona sürüklerken, genç adam yaşanacaklardan habersiz bir şekilde geziye katılır. Yolda korkunç bir ayının saldırısına uğrayarak kötü bir şekilde yaralanan genç adam, arkadaşları tarafından iyileşmeyeceği düşünülerek o bölgede bırakılır. Ancak bir şekilde yaşama tutunan Glass, kendisinden sonra oğlunun öldürüldüğünü öğrenir. Bu haber genç adamın iyileşme sürecinin daha da kısaltırken Glass, oğlunun intikamını almak için tüm Amerika'yı dolaşmaya hazırlanacaktır.
yorum3    yazar İzlenme : 61196   tarih   Tarihi : 22 Mart 0:17   İmdb : İzle

Labirent: Ölümcül Kaçış – The Maze Runner

Thomas, oldukça zeki ve başarılı bir gençtir. Bir gün hiç bilmediği bir yerde uyanır. Nerede olduğunu bilmeyen genç çocuk geçmişi, ailesi ve arkadaşlarının tamamen hafızasından silindiğini fark eder. Kısa bir süre sonra bulunduğu yerden gökyüzüne doğru bir kapı açılır. Daha önce kimsenin görmediği bir yere açılan bu kapı, olağan üstü büyüklükte bir araziden başka bir şey değildir. Ve bu arazinin üzerinde kendi yaşlarında bir çok çocuk vardır. İşin tuhaf yanı ise bu arazinin bir çıkışı yoktur. Devasa bir labirentle kaplı olan bu arazi de Thomas, ya ölecektir. Ya da savaşarak kurtulmanın yollarını arayacaktır. Her iki koşulun da sonunda ölüm vardır.. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 57154   tarih   Tarihi : 26 Kasım 13:46   İmdb : İzle

Plastic

Küçük yaştan beri ailelerini hiç tanımayan ve bir yetimhanede büyüyen Sam ve Fordy, şimdilerde iki yetişkin genç olmuştur. Çocukluklarından beri ikilinin ortak bir hayali vardı. Oda halk kahramanlığına özenen, iyi birer soyguncu olmaktır. Sam ve Fordy, yetimhaneden çıktıları gün ilk hayallerini gerçekleştirmiş ve bir soyguna imza atmışlardır. Gün geçtikçe yaramaz ve girişken birer soyguncu olan iki genç, internet ve kredi kartı üzerinden dolandırıcılık yaparak hayatlarını lüks mekanlarda geçiriyordu. Sam ve Fordy, yakın zamanda karşılarına çıkacak olan bir sokak gangsterinin akıl almaz tehditlerini göz ardı edemeyerek onun için soygunlar yapmaya başlayacak ve verilen kısa bir süre içerisinde 2 milyon dolar toplamak zorunda kalacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum3    yazar İzlenme : 31682   tarih   Tarihi : 12 Eylül 10:20   İmdb : İzle