SON EKLENEN FİLMLER
Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part
Türkçe Altyazı

Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part

İlk filmi ile çok ses getiren Sihirbazlar Çetesi 2 ile macera filmleri kategorisinde çok güzel filmler ile buluşacak ve bunlar arasından da istediğiniz filmi izlerken kendinizi de bu maceraların içinde hissedeceksiniz. Sihirbazlar Çetesi 2 görsel olarak büyüleyici sahneler ile dolu ve çeteye yeni katılan üye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinden muhteşem görüntüler de yine bu filimde bulunmaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 296158   tarih   Tarihi : 14 Aralık 1:01   İmdb : 8.5 İzle
Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me: The Second Act
Türkçe Dublaj

Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me: The Second Act

3 yıl aradan sonra yeniden beyaz perdeye taşınan Sihirbazlar Çetesi 2. filmi izleyiciyi tekrardan keyifli bir gizeme davet ediyor. Başarlı soygunları ve yardıma muhtaç insanlara yaptıkları yardımlar ile 2. en büyük vurgunlarını yapmaya hazırlanan çete üyeleri yeni arkadaşları ile kusursuz planlarını işleve sokacaklardır. Baş rollerinde Morgan Freeman, Daniel Radcliffe ve Mark Ruffalo gibi bir çok başarılı oyuncunun rol aldığı Sihirazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmi yıldız yönetmen Jon M. Chu tarafından hazırlanmıştır. Ed Solomon ve Pete Chiarelli'nin kalema aldığı yapımın senaryosu yine çok konuşulacak. Filmde; Hayatlarında büyük bir değişim yaşamış olan Danny, Merritt, Jack ve Lula, 4 atlı lakapları ile sevenlerine büyük gösteriler sunmaya bir süre daha devam etmiş ve yaptıkları soygundan sonra köşeye çekilmişlerdi. Yeni bir plan için büyük hazırlıkta olan 4 yetenekli genç planlarının anonim bir kişi tarafından sabote edilmesinin ardından bekleyişlerinin biraz daha sürmesi gerektiğini fark edecek ve yepyeni, kusursuz bir oyunla geri döneceklerdir. Ancak bu kez savaşmaları gereken kişiler FBI'dan daha kurnaz ve güçlüdür. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 172714   tarih   Tarihi : 22 Ağustos 12:09   İmdb : 6.9 İzle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2

İyilik ve sevgi dolu bir şehrin bağrından kopup kusursuz bir savaşçı olmayı başarmış olan Katniss, ailesinden geriye kalan son parçasını da savunduğu davasına kurban etmiştir. Artık ardında beklediği kimse olmayan Katniss, bu dünya da yalnız başına kaldığı için bir uğura bağlanmayı karar kılmıştır. Bu karar genç savaşçının hayatında bir çok şeyi kaybetmesine neden olsa da 76. açlık oyunları arenasında Başkan Snow'a yeniden meydan okuyacaktır. Bu kez diğerlerinden daha güçlü bir ordu ile başkana ilerleyecek olan Katniss bakalım yıllardır uğruna savaştığı özgürlüğünü geri kazanabilecek midir? İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 57809   tarih   Tarihi : 24 Mart 1:11   İmdb : İzle

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me

Akla sığmayacak gösterilerin tek sanatkarı olan Atlas, oldukça yetenekli ve başarılı bir illüzyonistdir. Oldukça genç olmasına rağmen zekası bir saat gibi işleyen Atlas, kendisi gibi 4 yetenekli sihirbazla dünyanın en büyük gösterisini yapmaya karar verir. Oldukça eğlenceli geçen gecenin asıl bombası sihirbazlar tarafından oldukça uzak olmasına rağmen Paris'te bir banka soygunu yapmaları olmuştur. Gösteri amaçlı da olsa bir banka soygununa karışmaları Atlas, ve ekibi için hiç iyi olmamıştır. Zira Dylan isimli bir FBI ajanı artık onları gözetim altında tutmaya başlamıştır. 2013 yılının en başarılı gizem ve gerilim yapımlarından biri olan Sihirbazlar çetesi nostaji amaçlı sitemizde bir kez daha yerini almıştır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 25897   tarih   Tarihi : 20 Kasım 10:35   İmdb : İzle

İhtiyarlara Yer Yok – No Country For Old Men

Ailesini uzun zaman önce kaybetmiş olan Llewelyn Moss, sırdan bir hayat süren orta yaşlı bir adamdır. Hayatını hobi edindiği bir kaç eğlence ile sürdüren Llewelyn, av sezonunun açılması ile yakınlarda bulunan bir ormana doğru yola çıkar. Bir kaç günlük kamp için geldiği bu ormanda, hayatını tamamen değiştirecek bir olay ile karşı karşıya kalır. Zira bir dize insan ölmüş ve yüklü miktarda para ortada duruyordur. Artık lüks bir yaşam sürmek için almaya karar verdiği bu para peşinde olan insanalar yüzünden Llewelyn'e hiç iyi gelmeyecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 42010   tarih   Tarihi : 30 Eylül 12:22   İmdb : İzle

Yedi Yaşam – Seven Pounds

Geçmişte işlediği suçlar ve yaptığı yanlışlardan kurtulmak isteyen Ben Thomas, her ne kadar kendisine yeni bir hayat kurmak istese de geçmişi peşini bırakmak istemeyecektir. Yaptığı hatalardan dolayı intiharın eşiğine gelen ve depresyona giren genç adam, vicdanını bir nebzede olsa rahatlatmak isteyecektir. Ben Thomas, yeni tanıştığı 7 kişinin kefaret borcunu ödeyecek ve bu sırada Emily isimli genç bir kızla tanışacaktır. Emily sayesinde aşkı ve huzuru bulan Ben, geçmişini her ne kadar unutmuş olsa da, bir gün yine geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 46436   tarih   Tarihi : 5 Eylül 20:19   İmdb : İzle

Management – Aşk Yönetimi

2008' de vizyona giren ABD yapımı olan ve Komedi ile Romantik türlü Aşk Yönetimi filmini Stephen Belber çekmiştir. Mike ailesinin olan Arizona' da işletimi süren bir otelde kalır. Otelde tanıştığı birisiyle alkol içerek sohbetleri koyulaşır ve geçen zamanda kendilerini ülke turunda görürler. Mike yaşamdan bir beklentisi olmayan ve hayal dünyası geniş birisidir. Sue' nin iş yerinin bulunduğu Marland' a seyahat eder. Ama Sue' nin büyük uğraşlar sonrasında kurduğu dünyasında Mike giremeyecektir. Bu ikili düşündüklerinden başka bir iş yapmazlar ve zaman geçtikçe ikisininde birbirlerinin yanında olması gerektiğinin farkına varırlar. Filmin başrollerinde, Jennifer Aniston, Woody Harrelson, Steve Zahn, Fred Ward ve Gavin Bristol' da yer almaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 31402   tarih   Tarihi : 2 Ağustos 16:21   İmdb : İzle