Polisiye Filmler

Barry Seal: Kaçakçı donmadan hızlı izle

Gerilim ve polisiye filmlerinin tümünün gerçek içeriklerinin anlatıldığı bu filmde , CIA için pilotluk görevini üstlenen Barry tehlikeli olmayan yerlere izinsiz giriş yapar ve ardından bunu öğrenen CIA gizli ajanları Barry'nin peşine düşerler ve onu pilotluktan attırıp, yargılamak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışırlar. Bu ajanlarla uğraşamayacağını anlayan Barry bu görevden istifa eder etmez kendini bir uyuşturucu patronunun pilotu olarak bulur. Olayların ardından geçmişi ile yargılanan Barry artık bir uyuşturucu patronun her şeyini biliyor ve düşmanlarına bu bilgileri sızdırmak için çok tehlikeli bir göreve atılıyordur.
0        Tarihi :14 Aralık 22:10 İzle

John Doe: Vigilante

Amerikan hükumetinin adaletini, sadakatini ve insanlara olan yaklaşımı konu olan John Doe: Vigilante filmini Kelly Dolen yönetti. Baş rollerinde Jamie Bamber, Sam Parsonson ve Paul O'brien gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film izleyicinin özellikle şu günlerde bakması gereken bir film. Filmin konusu; Hayatını adalet ve insanlık için türlü türlü tehlikelere atmış olan John Doe, yaşadığı dramatik hayatın ve günden güne çoğalan suçların farkındadır. Her zaman masumun yanında olan John Doe, yaşamı boyunca da hükumetin yaptıklarını sorgulayacak ve savunduğu tarafı desteklemeye devam edecektir. Ancak karşısına çıkan engeller her zaman John Doe'nin karşısında duracak ve yaptıklarını sürekli sorgulamasına neden olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :27 Eylül 11:11 İzle

Maigret Sets a Trap

Eski dönemlere aittir kurguya sahip olan Maigret Sets a Trap filmi gizem ve gerilim türü yapımları seven izleyiciler için oldukça keyifli bir yapım. Daha önce Sherlock Holmes, kitaplarını okuyup vizyonda olan filmlerine göz attıysanız bu filmi de beğeneceğinizden eminiz. Diğer yandan kurgusu kadar oldukça iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin baş rollerinde Rowan Atkinson, Katie Lyons ve Shaun Dingwall yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Ashley Pearce'i görürken yapımın senaryosunu Stewart Harcourt'un kaleme aldığını öğreniyoruz. Filmin özeti ise kısaca şöyle; Hayatı boyunca hep adaletli bir şekilde işlerini yürütmeye çalışmış olan Jules Maigret, oldukça profesyonel çalışan başarılı bir dedektiftir. Bir süredir araştırdığı gizemli cinayetler sonunda başına bela olmuş ve genç adam kariyerinin en büyük lekesini almıştır. Yaşanan olayları çözmeden rahat edemeyecek olan Jules, bu kusursuz cinayetleri kimin işlediğini hayatında ilk defa merak etmeye başlamıştır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :25 Haziran 11:46 İzle

Meksikalı Gangster – El Más Buscado

Aksiyon ve macera sevenlere oldukça keyifli gelecek olan Meksikalı Gangster (El Más Buscado) filmi adeta yeni bir baş yapıt diyebiliriz. Baş rollerini Marco Pérez, Gerardo Taracena ve Paola Nunez'in paylaştığı filmin yönetmenliğini José Manuel Cravioto yapıyor. Filmde; Çiftçi bir ailenin ilk çocuğu olarak doğan Alfredo, yoksulluk ve eksiklik içerisinde büyümüş gen bir adamdır. İnsanların hiç bir zaman iyi davranmadığı ve yaptığı hiç bir işin karşılığını alamadığı genç adam, büyümeye başladıkça ailesinin aksine sesini kullanarak para kazanmaya karar verir. İnsnaların kim olduğunu bilmeden üzünde bir maske ile sahneye çıkan ve muhteşem bir sanat şöleni sunan Alfredo, gün geçtkçe ülkede ün kazanmaya başlamış ve oldukça iyi yerlere gelmiştir. Ancak bu şekilde de istediği parayı kazanamayan Alfredo, kendisi ile birlikte şarkılarına eşlik eden ekibine ret edemeyeceği bir teklif sunar. Şarkı söylemedikleri zamanlarda şehre inerek gangster olacaklar ve soygun yapacaklardır. İstediklerinden de fazla para kazanacakları bu yöntem günden güne daha çok hoşlarına gtmeye başlamışken Alfredo, bir seçime doğru sürüklenir. Ya şarkıcı olacak sahnelerde kalacak yada soygunlara devam ederek başını belaya sokacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :8 Haziran 11:12 İzle

Çete – Clan

Daha çok dram ağırlıklı bir senaryonun hakim olduğu Çete (Clan) filmi 2015 yılın Arjantin ve İspanya ortaklığında hazılranmış politik bir yapımdır. Durağan ilerleyen sahneleri ve anlaşılması zor bir kurgusu olan filmin baş rollerini Guillermo Francella ve Antonia Bengoechea, canlandırıyor. Bir baba ve oğulun arsında geçen düşünce çatışmalarını ve bir çetenin zengin insanlara paraları için yaptığı işkenceleri konu alan filmin yönetmenliği Pablo Trapero'ya ait. Aynı zamanda filmin senaryosunu da yazmış olan Pablo Trapero öyküyü gerçeğe dayanan yaşanmış olaylardan esinlenerek hazırlamıştır. Filmin hikayesine kısaca değinirsek şöyle; Hayatları yokluk içerisinde geçen El Clan ailesi, yeraltı dünyasının kötü adamları ile ortaklık yapmaya ve onlar için çalışmaya başlamıştır. Banyolarında sakladıkları zengin ancak tanımadıkları insanlar bir kaç gün içerisinde ellerine yüklü miktarlarda para geçmesini sağlıyor ve kimsenin çalışmadığı bu evde kazanç oluyordur. Diğer yandan zengin insanların hayatlarını katleden acımasız bir çete, varlıkları ile övünen bir çok zengini kaçırmış ve parlarını aldıktan sonra çeşitli işkenceler ile öldürlmüştür. Clan ailesinin ve son zamanlarda dur durak bilmeyen çete'nin çok yakında tüm yaşadıkları ve yaptıkları ortaya çıkacaktır.
0        Tarihi :16 Mayıs 11:44 İzle

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı – Mr. Holmes

Alışılmış Sherlock Holmes filminlerinin çok dışında bambaşka bir yapım olan Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filmi yüzünüzü gülümsetecek gizemli bir hikayeyi sizlere sunuyor. Filmin baş rollerinde Ian McKellen, Laura Linney ve Hiroyuki Sanada, yetenekli oyuncular rol alırken yönetmenliğini Bill Condon üstleniyor. Filmin konusu ise kısaca şöyle; Usta dedektif Holmes, hafızasını kaybedeli yaklaşık 2 iki yıl olmuştur. Bu sürece boyunca o keyifli geçmişini hatırlayamayan Holmes, küçük oğlu ve yardımcısı ile sıradan bir yaşam sürmeye başlamıştır. Aklında kalan son kırıntılar ile bir adama yardım etmesi gerektiğini hatırlayan Holmes, 50 yıl önce yarım bıraktığı davayı şimdi en az kendi kadar yetenekli olan küçük oğlu ile sonlandıracaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :25 Mart 0:18 İzle

Kod 999 – Triple 9

2015 yılının başlarında çekimlerine başlanan Kod 999 (Triple 9) filmi Dram, suç kategorisinde yerini alarak izleyiciye sunulmuştur. Matt Cook'un kaleminden beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmenliğini John Hillcoat üstlenirken filmin oyuncu kadrosunda Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck ve Anthony Mackie, gibi isimler rol almıştır. Filmde; Doğduğundan beri sokaklarda yaşamış olan Michael Atwood, kötü güçler tarafından büyütülmüş ve onlar için çalışmaya başlamıştır. Şimdilerde profesyonel bir soyguncu olan Michael, kısa zaman önce kendisine verilen bir emri yerine getirmiş ve büyük Rus mafya çetesinin liderini hapse girmekten son anda kurtarmıştır. ancak işinin karşılığını almayan ve yeni bir görev daha yapması istenen Michael, verilen bu görevi yaparsa ya ölecek ya da tüm hayatı boyunca kendisine bakabilecek parayı kazanmış olacaktır.
0        Tarihi :19 Mart 14:36 İzle

Corbo

1966 yılında geçen bir hikayeyi anlatan Corbo filmi dram, suç ve biyografi türündedir. Francis Ducharme, Anthony Therrien ve Antoine L'Écuyer gibi genç isimler filmin oyuncu kadrosunda yer alırken film IMDB'den 7.5 alarak türünün en başarılı örneklerinden olarak görülmeye başlanmıştır. İzleyici tarafından da oldukça beğenilen film senaristliği ve yönetmenliği Mathieu Denis üstleniyor. Filmin konusu; Hayatında neler yaşayacağını henüz karar verememiş olan genç lise öğrencisi Jean Corbo, beklemediği tesadüfler arasında sıkışmış ve kendi tarafını belli etmek için solcu bir örgüte üye olmuştur. Corbo bu tarafı seçerken neler düşündüğünü bilmezken artık daha güçlü ve yenilmez olduğuna inanmaya başlayan genç çocuk, belkide hayatının en zorlu sürecini yaşayarak ikilemlerde tercihler yapmak zorunda kalacaktır.
0        Tarihi :15 Mart 11:29 İzle

Kod Adı: Londra – London Has Fallen

Amerika Başkan'ının en yakın korumalarından biri olan Mike Banning, kısa bir süre sonra London'da yapılacak olan genel kurul toplantısına hazırlanıyordur. Zira bölgede yaşanacak bir sorun dahilinde devlet başkanını korumasından ve güvenli bölgelerde birine ulaştırması gerekiyordur. Bunun için özel eğitimler alan ve kendisine göre planlar hazırlayan Mike, kısa bir zaman içerisinde London'a ulaştıklarında beklemediği bir anda ABD başkanına karşı bir saldırı düzenlenir. Saldırıyı kıl payı atlatmış olan Mike, başkanını koruyabilmek adına elinden geleni yapacak ancak peşindeki adamlar başkanı almak için direnecektir. Uzun zamandır başkanın peşinde olan düşmanları başkanı canlı yayında acı çektirerek öldürme niyetindedir. Amaçlarına ulaşana kadar da Dünya üzerinde bir çok ülkeyi yerle bir edeceklerdir.
0        Tarihi :8 Mart 13:26 İzle

The Midnight Man

Uzun yıllar önce genetiğiyle oynanmış ve his kaybı yaşamaya başlamış olan Grady, bu tuhaf deneyin ardında korkusuz bir suikastçi olmuştur. Bağlı olduğu kurum Grady için en zorlu görevleri hazırlarken genç adam gittiği son görevde tuhaf bir şekilde hislerini geri kazanır. Düşmanlarına karşı kullandığı tek yeteneğini de kaybeden Grady, alındığı sorgularda büyük acılar yaşamaya başlar. Ne olursa olsun artık sıradan bir yaşam süremeyecek olan Grady, çok yakında canını yaktığı düşmanları ile karşı karşıya gelecek ve bu savaşta büyük acılar yaşayacaktır. 105 Dakikalık keyifli bir gerilim suç yapımı olan The Midnight Man 2016 yılının başarılı filmlerinin arasında yerini almıştır. D.C. Hamilton yönetmenliğinde hazırlanan filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
0        Tarihi :7 Mart 12:06 İzle
12345...10...