Sanat Filmleri

Yaz – Leto hd

Yaz filmi müzikal türünde filmdir. 23 Kasım 2018 de vizyona giren Leto filminin yönetmenlik koltuğuna Kirill Serebnennikov oturmuştur. Filmin konusu ise şu şekildedir; 1980 yıllarında rock müzik kültüründeki ünlü sanatçıların ve o camiada bulunan insanların rock kültürünü nasıl doğurduğunu ortaya çıkarttığını konu almıştır. Rock’n Roll blues müziğinin filmimiz sayesinde daha fazla yaygın halde dinlenmesi ve insanlar tarafından talep arz konusu haline gelmesi bu sebeple kaçak plakların herkes tarafından ulaşabilir hale getirildiği dönemlere sizleri götürecektir.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:05 İzle

Her Çocuk Özeldir türkçe dublaj

Bir Hint filmi olarak sanat filmleri arasında özel bir yer alan bu filimi izlerken gerçekten duygulandığınızı hissedecek ve Her çocuk Özeldir filminin sizlere yaşattığı duyguları da asla unutamayacaksınız. Tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz filmlerden birisi olan bu filmde özel bir çocuğun öğretmeni tarafından fark edilerek ve onun gerçek kişiliğini bulması ile de filmi çok beğeneceksiniz.
0        Tarihi :20 Aralık 19:14 İzle

Gölgesizler 1080p izle

Sanat filmleri arasında önemli bir yeri olan Gölgesizler 2009 yapımı bir Türk filmi olarak dikkat çekmekte ve insan ilişkilerini en güzel anlatan filmlerden birisi olarak da izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sanat filmleri arasında özel bir yeri olmasını da oyuncuların başarılı olmasına da borçlu olan bu film sinemada da oldukça başarılı bir grafik yakalamıştır.
0        Tarihi :20 Aralık 18:58 İzle