Son Kalan

AÇIKLAMA Afganistan'da yaşanan gerçek bir operasyonun beyaz perdeye aktarıldığı bu filmde; Amerikanın en başarılı keskin nişancılarından oluşan 4 kişilik Amerikan SEAL ekibi Red Wing adı verilen operasyon için düğmeye basarlar. Operasyonun tek bir kişi üzerine kurulmuştu. Taliban lideri Admad Shad, ölü yada dirisi mutlaka ele geçirilmeliydi. Operasyon için Afganistan'ın Kunar kentine giden 4 kişilik tim, operasyonun daha ilk adımında başarısız olacak ve ekibin 3 askeri yaralanarak Taliban'ın eline düşecekti. Taliban'dan kurtulmayı başaran tek kişi ise Marcus Luttrell'di. Luttrell, her ne kadar köylülerin evinde saklansa da, geri de kalan arkadaşlarını düşünecek ve onları kurtarmak için operasyonu tek başına gerçekleştirecekti.
FragmanM.Ru TekPart

 • Lütfen Bekleyin.. Reklamı Geç
  BİLGİLER

  Yönetmen :

  Oyuncular :

  Kategori : 2014 Filmleri,Aksiyon Filmleri,En İyi 20 Film,Savaş Filmleri,Sinemalar

  İzlenme : 41811
  Eklenme Tarihi : 23 Haz 2014
  Google+'da Paylaş
 • YORUMLAR
  1. Emre

   Film hakkında çok fazla övgü aldım ve şimdi izlemeye başlıyorum. Pişman olacagımı dusunmuyorum. Fılm sonu objektık goruslerımı yıne bu kanaldan yazacagım.

  2. Emre

   Kesinlikle izlenmeye değer bir film. Savaş filmleri üzerinde çalışan ve nerdeyse real-war savas fılmlerının hepsını ızledıgımı soylebılırım. Bu fılme gelınce harcadıgınız sure kesınlıkle bosa gıtmeyecektır. Etkılı catısma sahnelerı, ekıpmanların kalıtesı ve gercekcılıgı, askerler arasında gercegı aratmayacak replıkler ıle guzel bır fılm meydana cıkmıs.
   Izlemenızı sıddetle tavsıye edıyorum.

  3. Ulaş

   İzlemenizi tavsiye ederim. İzlediğiniz zaman boşa gitmeecek emin olabilirsiniz gerçekten güzel