Suç Filmleri

Sicario

Filmimizin konusu: Uzak batı da bir ülke olan Meksika da suçlular fink atıyor ve kafalarına göre herşeyi yapıyorlardı. Bir suikast yapılması istenir ve Scario yani tetikçi bu görev için kendisini gösterir. Bu görevi bütün zorlukları ile başa çıkarken aynı zamanda bir anda işin içine uyuşturucu ticareti de girince her şey rayından çıkar ve olaylar büyür. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :10 Ocak 19:37 İzle

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün – A Good Day to Die Hard izle

Filmimizin konusu; İlk filmden beri kendisini hatalı ve imkansızların içinde buluyor. Uzun bir zaman askeri eğitim almış olan McClane bütün zorlukları aşarak bunların da üstünden çıkıyor ve hayatta kalmanın zorluğuyla tekrar tekrar karşılaşmayı da yok sayarak ölümü elinin tersiyle itiyor. Bu sefer McClane hayatının en büyük göreviyle karşı karşıya ve teröristlerin gözünde tam bir hedef olarak görevin ortasında kendini buluyor. Ama kötü olan bir şey daha vardır. Rus patron tarafından kaçırılan evladını onların ellerinden de kurtarmak gerekmektedir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :4 Ocak 23:07 İzle

Sisters Biraderler – The Sisters Brothers altyazılı hd izle

Filmin özeti; Sisters Kardeşler(Biraderler) filminin yöneten kişi başka film projelerinde de oldukça nam salmış bir yönetmen olan Jacques Audiard tarafından beyaz perdeye yansıtılmıştır. Macera kategorisinde, Komedi kategorisinde ve Western kategorisinde oldukça tutulan bu aksiyon dolu filmin konusu 1800’lü yılların ortalarında geçiyor. Sisters Biraderler insanları infaz etmek için paraya köle olan iki kardeşin hikayesidir. Bu iki kardeş bütün görevleri hakkını vererek ve arkalarında bir ipucu bile bırakmadan yerine getiriyorlardır. Ta ki son ve en büyük görevlerine kadar. Planları bu görevi de tamamlayıp , yaptıkları işin karşılığını alarak o bulundukları kasabayı terk etmektir ve arkalarına bir daha bakmayı bırak dönmemektir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :21 Aralık 18:52 İzle

Darphane Soygunu filmi full izle

Suç filmleri arasında mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Darphane Soygunu filmini izlerken içinde bulunana aksiyon sahneleri sayesinde keyifli ve heyecan dolu bir zaman geçireceksiniz. Filmin oldukça büyük bütçesi sayesinde görsel efektler ve yapılan planların oldukça sıra dışı olmaları ile sizler bu suç filmini hayranlıkla izleyeceksiniz ve daha sonra da tekrar izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :21 Aralık 18:41 İzle