Türkçe Dublaj

Kartal Eddie – Eddie The Eagle

Kayak sporlarına gönül vermiş genç bir adam olan Michael Eddie Edwards'ın yaşam öyküsüne ışık tutan Kartal Eddie (Eddie The Eagle) filmi dram, spor türündedir. Baş rollerinde Hugh Jackman, Christopher Walken ve Taron Egerton, gibi başarılı oyuncuların yer aldığı yapımın yönetmenliğini Dexter Fletcher yapmıştır. Filmde doğuştan bacağında sakatlık olan ve sürekli ezilerek büyüyen Eddie'nin başarı öyküsü konu alınıyor. Her adımda annesine biraz daha muhtaç olan Eddie, çok küçük yaştan beri girdiği ameliyatların nihayet sonuç vermesi ile bacağının yüzde 90'ını kullanmaya başlamıştır. Bacağında ki ağır demirlerde çıkarıldığında küçük çocuk mahalle arkadaşları gibi oyun oynayabilecek ve artık ailesine muhtaç kalmayacaktır. ancak koca demirler çıkmadan hemen önce Eddie'nin gözlerinde de sorunlar olduğu ortaya çıkmıştır. Artık yaşamı boyunca işlerinin iyi gitmeyeceğini düşünmeye başlayan küçük Eddie'nin psikolojisi günden güne daha kötü bozulmaya başlar. Ailesinin kendisine yeni ve güzel bir hobi edindirme çabaları işe yaramasa da küçük Eddie, büyüdüğünde televizyonda gördüğü engelli kayak atlayış sporcusu olacaktır. Küçük çocuğun bu hayali ya gerçek olacak yada Eddie bundan sonraki tüm inancını kaybedecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :28 Temmuz 11:12 İzle

The Brothers Grimsby – Grimsby

2016 ABD yapımı olan The Brothers Grimsby filmi komedi türünde oldukça beğenilen bir yapımdır. Yönetmenliğini Louis Leterrier'in yaptığı baş rollerinde Mark Strong, Sacha Baron Cohen ve Rebel Wilson'un yer aldığı filmin konusu şöyle; Çok küçükken anne, babasını kaybetmiş olan Sebastian ve Nobby, tam zıt karakterlere sahip iki kardeştir. Hayat, daha çok küçükken iki kardeşe oldukça büyük sorunlar yüklerken Sebastian ve Nobby, yaşananlara farklı çözümler bularak kendi yollarına gitmişlerdi. Sebastian, ülke adına istihbarat timinde görev alırken Nobby, geçmişe bağlı bir adam olarak yaşamını sürdürmüştür. Çocukluktan beri yaşadıkları evinde hayatını sürdüren evlenen ve 8 çocuk babası olan Nobby, bir gün küçük kardeşinin nerelerde olduğunu merak eder. Onu aramak için bir kaç kişiden yardım alan ve Sebastian önemli bir görev üzerindeyken onu yakalayan Nobby, sonuçları kötü bir işin gerçekleşmesine neden olur. Daha ilk görüşmelerinde büyük bir soruna sebep olan ve Sebastian'ın gözünde işe yaramaz bir adam olan Nobby, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Zira küçük kardeşi büyümüş ve abisini beğenmeyen bir insan olmuştur. Yaptığı hatanın farkında olan Sebastian, çok yakında kardeşinin olduğu bölgede bir görev alacak ve hor gördüğü genç adama muhtaç kalacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :23 Temmuz 13:13 İzle

Navy Seals vs. Zombies

Geçtiğimiz yıl başarılı yönetmen Stanton Barrett'in rehberliğinde çekilmiş olan ABD yapımı Navy Seals vs. Zombies filmi izleyicisinin oldukça keyif alabileceği bir yapım. Matthew Carpenter tarafından kaleme alınan filmin oyuncu kadrosunda Stephanie Honore, Michael Dudikoff ve Molly Hagan, gibi yetenekli oyuncular yer alıyor. Filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse şu şekilde; Ülkenin zorlu görevlerinde yer almış olan Navy SEAL bölüğü, üstün rütbeli ve yetenekli askerlerden oluşan bir ekiptir. Bu güne dek hiç bir görevden mağlup olarak ayrılmamış olan ekip, bu kez bambaşka bir görev için emir almıştır. Zira şehirleri büyük bir tehdit altındadır. Nereden geldiği belli olmayan bir virüs tüm insanları yaşayan ölülere çevirmeye başlamıştır. Yaşamak için hem başkanı hemde kendi canlarını korumak zorunda olan ekip, zorlu bir mücadelenin eşiğine gelmiştir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :30 Haziran 11:23 İzle

Haemoo – Sea Fog

2001 yılında yaşanan gerçek bir öyküyü konu alan Haemoo (Sea Fog) filmi usta yönetmen Sim Sung-Bo tarafından beyaz perdeye taşınmıştır. Oyuncu kadrosunda Park Yoochun, Han Ye-ri ve Kim Yun-Seok gibi aktörlerin rol aldığı filmin konusu şu şekilde; Küçük bir balıkçı teknesine sahip olan Jeonjiho, uzun zamandır mürettebatı ile çıktığı bir çok avdan eli boş dönmüştür. Hızla tükenen kazançları zamanla Jeonjiho ve ekibinin başka çözüm yollarına baş vurmaya teşvik eder. Zira Çin'de yaşayan ve hayatlarını Güney Kore'de devam etmek isteyen insanları taşıyarak istediklerinden çok daha fazlasını kazanacaklardır. Çıktıkları bir kaç sefer olumlu yönde ilerlese de 2001 yılında teknesine aldığı 25 mülteci hayatını soğuk sularda can çekişerek kaybedecektir. Dramatik ve trajik bir hikayenin anlatıldığı Haemoo filmini kaçırmayın. İyi Seyirler.
0        Tarihi :17 Ekim 15:00 İzle

Kan Davası – Born Of War

Yerli ve yoksul bir halk Wakan bölgesinde hayatlarını sürdürmektedir. Fakat dışarıdan gelen zengin ve silahlı kişiler vadiyi ele geçirmek istedikleri için herkesi öldürmek isterler. Yerli halk ile vadiye hükmetmek isteyen insanlar arasında bir savaş çıkar. Her iki taraftan da insanlar ölür. Huzurun ve mutluluğun adresi olan Wakhan vadisi artık bir savaş alanına dönmüştür. Vadide her gün bir kaç cinayet meydana gelmektedir. Yerli halktan biri ölünce öç almak için diğer taraftan bir kişiyi öldürürler. Bu savaş kan davasına dönüşür ve uzun yıllar sürer. Yerli halk Wakhan vadisini bırakmamak için bir şeyler yamak zorundadır. Vicky Jewson'un yönettiği 2013 yapımı bu film aksiyon ve korku filmleri arasında yer alıyor. Savaş sahnelerinin yoğunlukta olduğu filmin baş rollerinde James Frain ve J.Ansah yer alıyor. Yardımcı ana karakter olarak Sofia Black boy gösteriyor. ABD yapımı olan Born Of War Türkçe Dublaj İzleyebilirsiniz.
3        Tarihi :21 Ocak 13:35 İzle

Kanıma Gir – Let Me In

2011 Amerika ve İngiltere ortak yapımı olan Kanıma Gir filmi, İskandinav sinemasının en iyi filmleri arasına girmeyi başardı. Senaryosunu ve yönetmenliğini Matt Reeves'in üstlendiği film sinema sevenler tarafından tam not almayı başardı. Kanıma Gir Filminde; Hiç bir sosyal faaliyeti olmayan ve içine kapanık bir çocuk olan Owen, tüm gününü evde tek başına geçirmekteydi. Yıllardır kimseyle arkadaşlık edinmeyen Owen, karşı daireye yeni taşınan Abby ile arkadaş olacaktır. Geceleri vampire dönüşen Abby, Owen'i her türlü tehlikelerden koruyacak ve çok geçmeden Owen'da bunun farkına varacaktır.
0        Tarihi :15 Eylül 14:26 İzle

Vahşi Zarafet – Savage Grace

Uzun boylu ve kızıl saçlarıyla tüm erkeklerin dikkatini çeken Barbara Daly, hayatını Bakelite plastik firmasının sahibi olan Brooks Baekeland ile birleştirmiştir. Daly'nin güzelliği ve çekiciliği kocasının gösterişli hayatına uyum sağlamaya yetmemişti. Aralarında sürekli sorun olan ikilinin birde çocukları olunca ikilinin arası günden güne soğumaya başlayacaktır. Çocuğunu bir türlü kabullenmeyen ve sevmeyen Baekeland, evinden uzak bir yaşantı sergileyecek, anne ve oğlunu bir trajedinin içerisine hapsedecektir. İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Eylül 11:58 İzle

İlişki Durumu Karmaşık

Eşiyle ayrıldıktan sonra 3 çocuğuyla birlikte hayatını tek başına sürdüren Jane, Santa Barbara'da bir pastahane/restoranı işletiyordu. Eşiyle ayrıldıktan sonra onunla dost kalmış ve bu dostluk tam 10 yıl sürmüştür. Jane ve Jake çifti oğullarının üniversiteden mezun olma balosuna birlikte gidecekler ve gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün dozunu kaçıran eski çiftler, sabah gözlerini açtığında kendilerini yine bir yastık da bulacaklardır. Romantik Komedi Filmi izlemek isteyenlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesidir. Keyifli Seyirler
1        Tarihi :10 Eylül 16:00 İzle

On Bin Gün – 10,000 Days

Yaklaşık On Bin Gün önce dünya etrafında dolaşan ve insan ırkı için ciddi bir tehlike oluşturan kuyruklu yıldız sonunda, evrene çarpmış ve beklenilen etkiden daha fazlasını yaratmıştır. Bu olayın meydana gelmesiyle tüm insanlık neredeyse yok olma noktasına gelmiştir. Zira çoğu insan dünya üzerinden silinmiş ve geri kalanlarda küçük sığınaklara hapsedilmiştir. Çarpmanın etkisiyle büyük bir hasar alan ve güneşten yavaş, yavaş uzaklaşan dünya yaşanması güç bir yer haline gelmiştir. Soğuk ve açlık insanları ölüme doğru sürüklerken yaşamak için insanlar yeni çözüm arayışlarına gireceklerdir. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :10 Eylül 9:25 İzle

Oliver Twist Filmi İzle

Küçük yaşta sokağa ve yalnızlığa terk edilen Oliver, bir yetimhanenin sahibi olan kötü kalpli Mr. Bumble tarafından zorla çalıştırılır. En kısa zamanda bu kötü, berbat yerden kurtulmak isteyen Oliver, kaçış planları yapacaktır. Yetimhaneden kaçmayı başaran Oliver, yalnız ve parasız bir şekilde Londra caddelerinde bir başına dolanır. Acımasız hayatta yaşam mücadelesi veren Oliver' in karşısına kötü Fagin çıkar ve bu kötü adam sayesinde kap kaççılığa alıştırılır. Oliver' in daha iyi bir yaşamı olması için çabalayacak tek bir isim vardır. Mr Brownlow' ın karşısına çıkması sonucunda dünyası değişecek ve birbirinden farklı maceralar yaşayacaklardır.
1        Tarihi :9 Eylül 19:12 İzle