Almanya Filmleri

20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün

20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün Filminde; Son günlerde zor ve sıkıntılı günler geçiren genç kadın, anılarından kurtulup kafa dağıtmak için Paris'ten uzak doğuya gitmeye karar verir. Onunla aynı psikolojide olan bir adam da, Vietnam'dan kaçıp Paris'e gelir. Burada yolları kesişen ikili daha sonra tanışacak ve 20 gece ve yağmurlu bir gün geçireceklerdir. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :27 Ağustos 17:37 İzle

Prenses ve Bezelye Tanesi

2010 Almanya yapımı olan Prenses ve Bezelye Tanesi filminde, hala babadan oğul'a devredilen monarşi yöntemi ile ayakta tutulan bir ülkede, kral iyice yaşlanmıştır. Ülke yönetimini oğluna devretmesi gereken fakat genç oğlu evli olmadığı için eli kolu bağlanan yaşlı kral, sonunda oğluna layık bir prenses bulur. Fakat prenses hala belli bir olgunluğa erişememiş genç bir kızdır. Evlenmeyi istemeyen ve saraya götürüldüğü sırada aniden kaybolan prenses isteğine kavuşmuş fakat kendisini bekleyen kötü olaylardan habersizdir.
0        Tarihi :16 Temmuz 20:24 İzle

Şeytanın Avukatı – The Devil’s Advocate

Kevin isimli avukat en zor davaları kazanan hırslı ve güçlü biridir. Kevin (Keaunu Reeves) müvekkilinin suçlu olduğunu bilse dahi onu davadan sıyırır ve hapse girmesini önler. Bunu duyan büyük bir şirket Kevin'ı çağırır. Kevin'a büyük bir para teklifinde bulunurlar ve Kevin kabul eder. Fakat bunu kabul ettikten sonra hayatında bazı değişiklikler olur. Kevin eşini'de alarak New York'a yerleşir. Şirketin patronu olan John Milton yani Al Pacino, kevin'i oldukça zor işlere bulaştırır. Kevin'ın bir süre sonra psikolojisi bozulur ve bazı sorunları ortaya çıkar. Kevin yani Şeytan'ın avukatını izleyip bir avukatın aslında normal bir avukat olmadığını görebilirsiniz. ABD ve Almanya yapımı olan film IMDB' den 7.5 puan almıştır. Taylor Hackford'un yönetmenliğini yaptığı sinema filmini K.Reeves, Al Pacino ve Charlize Theron üstün yetenekli oyunculukları ile muazzam bir film haline dönüştürüp bizlere servis ediyorlar, keyifli seyirler.
0        Tarihi :5 Temmuz 2:14 İzle

Hayatın Baharı İzle

Sovyetlerin çökmesiyle birlikte bağımsızlığını ilan eden Gürcistan, hala savaşın etkisinden kurtulamamıştı. Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te insanlar hem savaşla hemde sokak çeteleriyle mücadele etmekteydi. Bu durumdan en çok etkilenen kişilerden bazıları da 14 yaşındaki Eka ve Natya'dı. Okulda ve evde bir türlü huzuru bulamayan genç kızlar, aşktan yana da talihleri gülmeyince savaşın ortasında hayatta kalmak adına mücadele ederler. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :17 Haziran 12:23 İzle

İki Hayat İzle

2. Dünya Savaşında Alman bir askerin Norveçli bir kadından olan birlikteliğinden dünyaya gelen Katrine, Doğu Almanya'da dünyaya gelmişti. 20 yıldır ailesiyle birlikte Norveç'te yaşayan genç kadının mutlu ve huzurlu bir yaşantısı vardı. Fakat, Katrine'nin bu mutluluğu Berlin duvarının yıkılmasıyla son bulacaktı. Çünkü, ailesinin ondan yıllarca sakladığı her şey bu duvarın yıkılmasıyla gün yüzüne çıkacaktı. İyi Seyirler
0        Tarihi :28 Mayıs 12:09 İzle

Dokuz Peruklu Kız

Renkli ve eğlenceli bir hayatı olan güzel kız, kanser hastalığına yakalandığını öğrenince pes etmeyecek ve hayata tutunabilmek için mücadele edecekti. Doktorlar tarafından yaşaması mucize gözüyle bakılan güzel kız, saçlarının dökülmeye başlamasından itibaren kendisine 9 farklı peruk alacak ve bu 9 farklı perukta da farklı ruh hali yaşayacaktı. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :26 Mayıs 13:03 İzle

Antibodies İzle

Michael Martens, küçük bir kasabada işlenen cinayetlerle sorumlu polis memuruydu. Uzun zamandır aranan zanlılardan Gabriel Engel'in yerini tespit etmiş ve kusursuz bir operasyonla onu ele geçirmişti. Bölgede işlenen bir çok cinayette Engel'in parmağı olduğunu düşünen Martens, ondan alacağı bilgilerle diğer cinayetlerinde faillerini bir bir çözecekti. Fakat, Engel'in anlattıklarından sonra bu kasabada büyük bir oyunun döndüğünü anlayacak ve herkese şüpheli gözüyle bakacaktı.
0        Tarihi :22 Mayıs 10:45 İzle

Hırsız Filmini izle

Hırsız Filminin konusu; Yetenekli ve hızlı bir hırsız olan Johann bir gün yakayı ele verir ve hapsi boylar. Hapishanedeki hücresindeki kendisini geliştiren Johann, çıktığında kendisine yeni bir hayat kurmak istese de eski huyundan vazgeçemez. Viyana'da kız arkadaşıyla birlikte yaşayan Johann, gündüzleri maratonlara katılıyor geceleri ise düzenli olarak bankaları soymaya devam ediyordu. Her gece bir yeri soyan maratoncu hırsız, sonunda bir iz bırakacak ve tüm emniyet birimlerini peşine takacaktı.
0        Tarihi :12 Mayıs 14:10 İzle

İbni Sina: Hekim

İbni Sina: Hekim Filminde; Rob Cole, doğduğu günden bu yana özel yeteneklere ve hislere sahip bir çocuktu. 9 yaşına geldiğinde annesinin ölümünü sezen küçük çocuk, bu ölümünü engellemeye çalışsa da elinden hiç bir şey gelmemiş ve annesinin ölümü gerçekleştiğinde, Bader'le birlikte uzun bir yolculuğa çıkar. Çıktığı bu yolda hokkabazlık ve hekimlik alanında çeşitli eğitimler almış ve artık daha engin bir bilgiye ihtiyacı vardı. Fakat, onun eksikliklerini ve eğitimini tamamlayacağı okul Hristiyanları kabul etmiyordu. Rob bu okulda bir Yahudi gibi davranarak eğitimini tamamlayacaktı.
1        Tarihi :1 Mayıs 12:19 İzle

Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi filmi 21 Ağustos 2009 tarihinde tüm sinema sevenlerle buluşmuştur. Filmin konusu: Aynı gün içerisinde Avrupa'nın bir ucunda bulunan Teğmen Aldo Raine, Yahudi askerlerin yaptığı düşmana karşılık verme savaşı tatktiğini bozma planı düzenlenmektedir. Düşmanların dilinde 'Piçler' sözcüğü bilinip ve söylenilen Raine ekibi, Nazi Almanya'sının öndeki isimlerinden olan zarar verilen işletmeleri sahiplenenlerdendir. Bu nedenle Alman sinema oyuncusu ve ayrıca gizli bir ajan olan Bridget Von Hammersmark'a ortaklık teklifini sunar. Shasoanna intikamını almak için yaptığı bu planında hepsinin yolları aynı yere çıkacaktır.
0        Tarihi :17 Nisan 22:07 İzle